S6 PRO ? skąd ta pewność ?
rafael, ja się przesiadam na semi pro serię nikona Dxxx, bo lustra Dxx to są golasy - jak teraz wyszły te śmieszne samyangi, to w D80 ekspozycję ustawiasz na oko, a w Dxxx lecisz na półautomacie, poza tym liczy się wielkość body i ilość funkcji dostępnych z poziomu przełączników na puszcze. głupotę zrobiłem, że się wpakowałem w D80, drugi raz bym tego nie zrobił. tak więc odpuść sobie serię Dxx jeśli poważniej myślisz o fotografowaniu.
Do S5 też trzeba dojrzeć, bo się człowiek załamie. Ja sobie poobrabiałem przykładowe JPGi z tej puchy i na pluginie wyostrzającym zabrakło mi skali, taką ma to rozpiętość/charakterystykęAle wolę dwa razy wyostrzyć/zwiększyć kontrast bo mieć z czego niż tak jak z D80 dostawać jasne i ciemne kontrastowe plamy z którymi nic nie można zrobić.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami