jak będziesz kupował aparat następnej generacji to będą już ponad 30 i 40 MB jak w d3x i A900. to jest tak zwana siła wyższa![]()
Szukaj
jak będziesz kupował aparat następnej generacji to będą już ponad 30 i 40 MB jak w d3x i A900. to jest tak zwana siła wyższa![]()
właśnie ja sie zastanawiam -d90 lub pro5![]()
U mnie klamka zapadła![]()
S5Pro, teraz jeszcze wybór szkła...
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
właśnie ja się zastanawiam -d90 lub pro5
Nie zastanawiaj się rafael tylko bierz S5. Ja kupiłem tydzień temu.
Żałuję jedynie że tak długo się wahałem.
Ostatnio edytowane przez slawson38 ; 10-06-2009 o 17:32
D 500 D 600 D 750
S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900
Ostatnio edytowane przez slawson38 ; 10-06-2009 o 17:31
D 500 D 600 D 750
S 14 2,8 HSM / N 24-70 2,8 / N 28 1,8 / N 60 2,8D / N 105 1,4 E ED / S 70-200 2,8 OS / S 150 - 600C OS /SB900
heh filmów nie chce kręcićale myślę ze w następnym tygodniu zamówię pro5 .Do mojego stylu sadze ze będzie idealny
![]()
zamówić? raczysz żartować . NIE MA NIGDZIE .![]()
Skontaktuj się z nami