PDA

Zobacz pełną wersję : Przywitaj się...



Strony : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

JURAS12
08-09-2009, 17:44
Witam i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów serdecznie.:)

kaza
09-09-2009, 13:28
Witam

woytekm
09-09-2009, 14:25
Witam !
Pozdrawiam wszystkich fotografujących :)

jednoglowy
10-09-2009, 11:27
Witam szystkich serdecznie, aparat już jest więc może będę miał coś do powiedzenia :-D Na razie czytam.

t0m3k
11-09-2009, 07:29
Trochę późno ale Witam Was również serdecznie ;)
Mam nadzieję, że zostanę tu na dłuższy okres czasu.

Yendru
13-09-2009, 00:27
A to i ja się przywitam.
Pozdrawiam serdecznie :)

p_swiro
16-09-2009, 19:56
dość długo już czytam, przeglądam i obserwuje to forum:mrgreen: dlatego przyszedł czas coby sie przywitać:)
dzieeeeńdoooobryyy:mrgreen:

monikad4M
16-09-2009, 19:59
ależ ze mnie oślica! nie przywitałam się co niniejszym czynię. Dobry :)

mOSAd
16-09-2009, 20:06
ależ ze mnie oślica! nie przywitałam się co niniejszym czynię. Dobry :)
Witaj kobieto z Warszawy z pięknym portfolio. Przemyśl dołączenie do grupy Freelancer! :D

kakersik
16-09-2009, 20:22
Witam serdecznie użytkowników tego zacnego forum :-D

p10tr
21-09-2009, 18:18
Witam wszystkich użytkowników tego forum .

kowazis
22-09-2009, 00:34
witam wszystkich ;) Jestem początkującym.
Z regulaminem się zapoznałem, i będe się starał coś od siebie wrzucić na forum ;) pozdrawiam ;d

szeroki
22-09-2009, 13:21
Witam,
jestem tu nowy, ale ogromny potencjał tego forum mnie zafascynował :-)

Szeroki

Mad_MAX
22-09-2009, 16:08
Witam wszystkich serdecznie jako nowy posiadacz lustrzanki :) Mój nowy sprzęt to Nikon D5000 + obiektyw 18-105mm. Narazie uczę się jak sie tym poslugiwac i mam nadzieje , ze to forum pomoze mi w ulepszeniu swoich znikomych umiejetnosci :)

Sabvel
23-09-2009, 08:32
Witam ciepło i pięknie!
Miałem Minolty,Canony,mam Nikona D90....
Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum. :-)

Head_DNB
23-09-2009, 23:54
Witam Serdecznie :)

123korek
26-09-2009, 15:42
Witam, wszystkich, w końcu zdecydowałem się coś tu napisać :D

alaskan
26-09-2009, 19:45
Witam wszystkich entuzjastów fotografii, po wejściu w erę cyfryzacji, mam nadzieję rozwinąć swoje skrzydła wraz z pozostałymi amatorami, świrami , i profesjonalistami. Mam nadzieję że znajdę tutaj mnóstwo pomocy i wskazówek.

trucker2005
28-09-2009, 15:48
no to ja też chciałbym :
"sia macie ludzie" ....

krystianl
28-09-2009, 16:12
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Co prawda najpierw napisałem pewien wątek, a dopiero teraz się witam, ale myslę, że można mi to wybaczyć :)

e..storm
30-09-2009, 18:00
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.

Xavi
01-10-2009, 17:43
Ja rowniez pragne sie przywitac...

Protege.Moi
02-10-2009, 13:01
Witam serdecznie ;) jestem napewno amatorką , ale uczę się w szkole o profilu foto-technik.posiadam Nikona d60 + 2 kitowe obiektywy Nikorr :)

mechon
02-10-2009, 17:48
Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich.

M.

ramirami
04-10-2009, 15:05
Witam i pozdrawiam wszystkich pasjonatów fotografowania i tych co szukają światła :)

RadEmi
04-10-2009, 22:47
Witam serdecznie wszystkich forumowiczow!

Helicon
05-10-2009, 12:10
Cześć. Jestem Paweł i jestem początkujący w dziedzinie lustrzanek więc pewnie będę zadawał niejednokrotnie durne pytania.

jaroczy
07-10-2009, 10:01
Witam wszystkich i pozdrawiam.

Ekolog
07-10-2009, 21:02
No to ja też sie przywitam!
Pozdrawiam
Łukasz

narvf
08-10-2009, 21:38
Cześć wszystkim!

sickman
09-10-2009, 00:53
Witam forumowiczów :-)

camilvein
09-10-2009, 23:20
Witam wszystkich braci i siostry którzy kochają swoje Nikony podobnie jak ja. I mimo że na tym forum byłem już kiedyś ale się nie udzielałem tak teraz założyłem nowe konto aby jednak być bardziej aktywnym użytkownikiem. Z nikonem jestem już 5 lat prawie w związku i tak jakoś wyszło że oboje kochamy fotografię a on mi bardzo pomaga w jej tworzeniu :)
Poza tym przez zupełny przypadek poznałem osobiście na jednym ze szkoleń ludzi z naszego Forum i przyznam że bardzo mi się podobało szkolenie Nikona w Żywcu które prowadził Hesja i m.in. Krystian z szerokiego kadru :) naprawdę pozytywni ludzie :)

pozdrawiam wszystkich :) :) :)

azb
10-10-2009, 16:03
Witam
Od 5lat (chyba) Canon 300D oraz kilka dodatków ;)
Będzie przesiadka na D90 z dodatkami lub nie ... zależy jak się życie potoczy :)

pozdrawiam
azb

Harvest
11-10-2009, 12:52
Witam wszystkich, zółty świat dopiero co mnie pochłonął ;)

bogus
11-10-2009, 14:42
No to jestem - od tej chwili bardziej aktywnie, niż biernie, nie ograniczając się jedynie do roli zewnętrznego obserwatora:).Na razie czuję tylko chęć komentowania, a co będzie dalej, czy odważę się na swoje publikacje - czas pokaże. Miło mi dołączyć do grona nikonowych forumowiczów.Witam wszystkich!

szczeniak26
12-10-2009, 06:41
Witam wszystkich forumowiczów. Tych aktywnych i tych mniej aktywnych.

AMMarshall
13-10-2009, 19:07
Witam wszystkich Braci Fotografów!!

Mam na imię Adam, mieszkam w Skierniewicach, bywam tu i ówdzie. :)
Fotografuję dla przyjemności i czasem również dla pieniędzy.

Zabieram się za czytanie forum NKP.

Pozdrawiam wszystkich!!!!

Doppel
13-10-2009, 20:17
Witam wszystkich miłośników Nikona! Od roku D80 + 18-135,Pentacon-y 50mm 1.8 i 135 2.8, SB900 i od paru dni 10-20 3.5 Sigma.

Hoobie
14-10-2009, 12:22
Witajcie! :)
Dopiero teraz odnalazłem ten wątek, a od czasu zarejestrowania się minęło już "trochę" ;)

aikidudi
15-10-2009, 02:52
witam wszystkich,
jest to mój pierwszy post na forum. Posiadam 2 systemy tzn od niedawna 2 :).
Ten drugi, a może już pierwszy to właśnie nikon.
pozdrawiam

Damian.vip
16-10-2009, 18:09
witam pragne sie przywitac na tym za...jefajnym forum :)

zielona
18-10-2009, 17:42
I ja chciałabym się przywitać.
Na forum zarejestrowana wprawdzie od jakiegoś czasu ale...
całkiem zielona
Pozdrawiam

adrian9001
20-10-2009, 10:21
Witam wszystkich forumowiczów i użytkowników systemu Nikon. Jest to mój pierwszy post na forum. Od kilku dni Nikon D90 + 18-105, wcześniej Sony Alpha 300.

ad2122
22-10-2009, 11:25
Witam i pozdrawiam :)

hawk
25-10-2009, 21:12
Witam wszystkich po jasnej stronie mocy, po ponad 2-letniej przygodzie z E-systemem ;)

BBall_Freaker
26-10-2009, 11:01
Witam serdecznie administrację forum oraz wszystkich aktywnych jego użytkowników. Na forum jestem zarejestrowany od wczoraj. Fotografią interesuję się czysto amatorsko z uwagi na brak wolnego czasu. Postaram się, w miarę możliwości, uczestniczyć aktywnie w życiu forum :)

Pozdrawiam
Marcin

Piotr Gorus
27-10-2009, 00:42
Witam ciepło wszystkich Nikono-pasjonatów na forum od dzisiaj (żal :( ) ale postaram się to nadrobić, od jakiegoś czasu posiadacz D300 ale z systemem Nikona bawię się już 16 lat. Mam nadzieję że uda mi się kiedyś dołączyć do członków NKP


Pozdrawiam
Piotr

Daja
29-10-2009, 18:18
Witam
Ma na imię Aneta,i jestem posiadaczką Nikona D80 pieszczotliwie zwanego w domu Nikodemem ;)

Pozdrawiam :)

villemo117
30-10-2009, 00:32
Witam,

nareszcie upragniony nikuś leży przede mną,

nareszcie, bo miało być d70s, potem d80, aż wreszcie jest D90!!!

WOW ale super :)

dziękuję Hesji i pani Ewie,
Pozdrawiam,
KW. :-D

Mali
30-10-2009, 10:35
Witam Wszystkich :)

lipnicki.k
30-10-2009, 14:55
No to i ja się przywitam :)
Moja przygoda z fotografią, zaczęła się jakieś 20 lat temu, w ciemni i smrodzie chemii, potem była długa przerwa. Obecnie kupuję D5000 + 18-55 i 55-200, i zamierzam wrócić do tego - jakże ciekawego zajęcia :)

kojot3.0
30-10-2009, 16:49
Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowym forumowiczem. Fotografuję od kilku lat jednakże z racji zakupu nikona zawitałem na to forum. :)

szerszyM
30-10-2009, 23:04
Witam wszystkich

Od długiego...dłuższego czasu jestem czytelnikiem forum Nikon'a.
Korzystając z wiedzy tu zawartej jako początkujący amator fotografii i lustrzanki, zakupiłem ... trochę na wyrost :oops: D300, N 70-200, i napstrykałem kilka tysięcy zdjęć, głównie sportów wodnych , bo pasja fotografowania, stała się uzupełnieniem uprawiania sportu .

Witam się z Wami, bo będę chciał swoje zdjęcia poddać waszej ocenie i krytyce , dzięki temu podnieść poziom wiedzy i umiejętności o fotografowaniu.

... do spotkania na forum.

ta.bo
31-10-2009, 19:00
Witam Wszystkich. D500 + AF S 18-55.

szerszyM
03-11-2009, 00:45
Witam wszystkich

Od długiego...dłuższego czasu jestem czytelnikiem forum Nikon'a.
Korzystając z wiedzy tu zawartej jako początkujący amator fotografii i lustrzanki, zakupiłem ... trochę na wyrost :oops: D300, N 70-200, i napstrykałem kilka tysięcy zdjęć, głównie sportów wodnych , bo pasja fotografowania, stała się uzupełnieniem uprawiania sportu .

Witam się z Wami, bo będę chciał swoje zdjęcia poddać waszej ocenie i krytyce , dzięki temu podnieść poziom wiedzy i umiejętności o fotografowaniu.

... do spotkania na forum.


Przywitałem się ... ale już się żegnam.
Za dużo tu na stronie ręcznej manipulacji w ważnych sprawach.

karolo
06-11-2009, 00:17
Karol ze Świetokrzyskiego wita cale forum ;)

Skibek
06-11-2009, 14:34
Cześć. To mój pierwszy post na forum i chciałem się przywitać się.
Jestem ze Ślaska Szczecińskiego i szukam kompanów/ek do wspólnych sesji rozbieranych. Są chętne (osoby)?

leon1
13-11-2009, 20:47
To teraz ja
Witam forumowiczów z Księstwa Rudawskiego.

ruffo83
16-11-2009, 02:44
Witam wszystkich serdecznie. Od niedawna przesiadka z C na N i strasznie zadowolony. Pozdrawiam

Kana
16-11-2009, 20:37
Ja również witam wszystkich
Forum Nikona czytam już od dawna, mimo że sprzęt posiadam innej firmy...
I na pewno jeszcze trochę czasu minie zanim odważę się pokazać tu zrobione przeze mnie zdjęcia.

SADPUNK44
19-11-2009, 03:56
Ja również witam wszystkich
Forum Nikona czytam już od dawna, mimo że sprzęt posiadam innej firmy...
I na pewno jeszcze trochę czasu minie zanim odważę się pokazać tu zrobione przeze mnie zdjęcia.



Czy Twój avatar, to Ty?Jak to Ty, to wybornie...:mrgreen:

Panoramiczny
20-11-2009, 01:28
Witam wszystkich. W dorosłość wkroczyłem dość dawno temu, i teraz gdy pojawiła się latorośl, postanowiłem zamienić zabawę aparatem w fotografowanie.
Do tej pory bawiłem się małą małpką Canon A510. To taka zabawka, ale grunt że ma pełny manual. Ale jej ograniczenia (głównie szybkość) irytują mnie.
Poza tym interesuje mnie na przyszłość fotografia studyjna.

Krzysiek B
22-11-2009, 00:58
Witam wszystkich użytkowników forum.

Kilka miesięcy temu zakupiłem swojego pierwszego nikona d80.
Potem wszystko wydarzyło się szybko.
Pod młotek poszły wszystkie canony i osprzęt :)

Pozdrawiam.

Blombik
25-11-2009, 22:13
Jako nowy użytkownik Nikonowej społeczności witam wszystkich serdecznie :)
No i wracam do przeglądania najgłębszych zakamarków forum.

pozdrawiam.

arseniq
25-11-2009, 23:37
Dobra to i ja się przywitam:P
Arek jestem jak coś.

siedzę w fotografii po uszy już jakieś 2 lata:P z czego ostatni rok intensywnie.. (praca u polskiego dystrybutora Hi-end sprzętu foto ) więcej nie powiem bo się wstydzę:P

kolecik
02-12-2009, 13:37
Witam, Piotrek z tej strony :)
Forum czytam od pewnego czasu ale na czytaniu się kończy... może wreszcie zacznę też pisać ;)
Fotografuje amatorsko i na chwilę obecną kompaktem. Jednak uczęszczam na warsztaty fotograficzne i postanowiłem zaopatrzyć się w lustrzankę. Na początek będę celował w coś używanego oczywiście ze stajni Nikona (inne firmy mnie jakoś nie interesują). To tyle chyba o mnie...

krzysiek-krr
03-12-2009, 20:25
Witajcie, salam alejkum.
Nazywam się Krzysiek. Interesuję się motoryzacją, fotografią(kolejność nieprzypadkowa). Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na jakimś rajdzie lub zawodach rallycrossowych. Uwielbiam słuchać muzyki, szczególnie punku, rocka, choć nie uciekam od alternatywy i jazzu. Jestem również wiernym słuchaczem Trójki.
Mimo, że jest to mój pierwszy post, już mogę być szczególnie wdzięczny jednemu z użytkowników forum, a także pozostałym, którzy postanowili podzielić się wiedzą i doświadczeniem na tych łamach- często korzystałem z wyszukiwarki, zamiast zakładać kolejny temat np. o wyższości D90 nad D5000(lub odwrotnie). Nie podejmowałem żadnej decyzji, że moim pierwszym, konkretnym sprzętem będzie Nikon- inne systemy po prostu mnie odrzucały ;).
Pozdrawiam.

slekar
05-12-2009, 12:06
Witam szanownych forumowiczów. jestem z Piotrkowa Trybunalskiego. Mam na imię Sławek.
Kiedyś byłem canonowcem, teraz przesiadłem się NA S5 PRO. Myślę że kontakt z forum
da mi większa wiedzę o fotografii.
SLEKAR

Innervoice
05-12-2009, 17:23
Witam wszystkich forumowiczów!
Na forum jestem już dłuższy czas :) więcej czytam postów niż ich pisze, co zresztą widać. Więc, to takie moje spóźnione powitanie :oops:

kozum
07-12-2009, 19:10
Witam, było d70s i dzięki forum sprzedaje czekając na coś leszego ;)

J51
09-12-2009, 11:44
Witajcie,lepiej póżno,niż wcale :)

Szardin
09-12-2009, 20:37
Witam wszystkich

jestem tu nowy - i lekko zagubiony - taka masa informacji ,że "nowy " może się nigdy nie odnaleźć

dość długo szukałem tego wątku powitalnego

obecnie D 80 + 16 - 85 VR + 70 - 300 VR + SB 600 - ale plan zmiany

proszę o wyrozumiałość i ciepłe słowa

damiks82
10-12-2009, 00:02
Witam wszystkich serdecznie :)
Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Nikona D3000 z dwoma obiektywami Nikkor 18-55mm (kitowy) oraz Zoom-Nikkor 55-200mm. Dlugo zastanawiałem się nad Canonem Eos1000D. Jednak wybór padł na Nikona. czy dobrze? Czas pokaże :)

Pozdrawiam :)

hadrion
10-12-2009, 23:20
wszyscy się witają, to i ja też sobie napiszę,

jako podróżnik po wszystkich aparatach możliwych do trzymania w łapach :) wróciłem do Nikona i coś chętnie tu poczytam i może sam coś dorzucę od siebie...

pozdrawiam,
Marcin

siwyyy77
11-12-2009, 13:04
Witam i ja... na forum co prawda od jakiegoś czasu, ale więcej czytałem o systemie N, przesiadłem się dopiero kilka dni temu z P.
Jeszcze nawet instrukcji nie przeczytałem, brak czasu ale na tyle co zaprzyjaźniałem się z D300 to mogę powiedzieć, że dźwięk lusterka jest po prostu rewelacyjny, milutki dla ucha :)
AF szybki i precyzyjny, w stosunku do moich szkieł SDM w Pentaxie.

Na razie czytam, jak czegoś nie będe wiedział to dopytam :)

DarekD
12-12-2009, 02:15
Witam wszystkich.
Podobnie jak siwyyy77 zaglądałem tu od dłuższego czasu - jako "noname". Tydzień temu przesiadłem się na Nikona choć do ostatnich godzin zastanawiałem się czy dobrze robię. Teraz każda godzina z nowym sprzętem (i instrukcją) zbliża mnie do myśli, że to była dobra decyzja. Z nowym body mam wszystko co chciałem mieć w aparacie. Czy z 7D byłoby mi lepiej?? Hmm, od zawsze chciałem mieć Nikona ;) Fotografuje dla przyjemności i potomnych. Zaczynałem ze Smieną, Zenitem XP i Krokusem i nie dopuszczałem do siebie myśli, że przesiądę się na cyfrówkę. Wtedy były inne cyfrówki, takie z FDD 1,44" jako nośnik :)

mam: D300s + N16-85VR + SB900

miałem: 400D + Sigma 18-125 DC OS HSM + 580EXII (nie wróciła ze mną z wakacji)

pozdrawiam
Darek

ozim
13-12-2009, 15:58
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać.
Dzięki Waszym opiniom i tygodniowej lekturze tego forum dzisiaj stałem się posiadaczem D90 + 18-200 jeżeli dobrze to opisałem :)
Wcześniej używałem przez 2 lata sony R1 i brak możliwości zmiany szkła często była denerwująca.
Teraz przeglądam menu aparatu i widzę że czeka mnie wiele nauki, pewnie będę sypał pytaniami.
Pozdrawiam wszystkich
ozim

burz
13-12-2009, 16:01
zacznij od lektury instrukcji obsługi (tej grubszej).
miłej zabawy:)

rooner
13-12-2009, 16:16
ot
chciałbym mieć kiedyś tyle kasy żeby kupić puszkę ze szkłem i nie do końca wiedzieć/pamiętać jaki to zestaw;)

abiele
13-12-2009, 19:17
Witaj w naszym gronie! życzę wielu udanych fotek!

andrzejo
13-12-2009, 21:16
Witam wszystkich!
Anonimowo przeglądam forum od dłuższego czasu, w końcu przyszedł czas się przedstawić: Andrzej :)

bev
13-12-2009, 22:50
Były nikonowiec, obecny canonowiec wita na forum :)

ocean
13-12-2009, 23:14
Witam wszystkich właścicieli swoich focących cacek marki Nikon. Jako że dziś stałem się właścicielem swojego cacka chciałem się przywitać i podzielić radością :). Mam na imię Sławek i powoli wpadam w fotograficzne hobby. I nie zamierzam się z jego szponów uwalniać :)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

c0lin
13-12-2009, 23:55
Witam wszystkich

Czytam i czytam a nic nie pisze, czas najwyższy się przywitać ;) Pstrykam ultraszybkim :P D40x z kupa martwych pikseli na matrycy, do tego parę szkiełek plus sabinka 900 i kupę gratów.
Pozdrawiam wszystkich ;)

Paput
14-12-2009, 00:06
Witam Was wszystkich, Krystian jestem, mimo b. młodego wieku dzielnie rozwijam swoją pasję fotograficzną (od pół roku także zawodowo jako fotoreporter).

Pozdrawiam :)

GreGoriO
14-12-2009, 00:13
witam ze słonecznej Hiszpanii.
powinienem od tego zacząć wędrówkę po stronach ale dopiero teraz ją odnalazłem...
myślę że wielu ciekawych rzeczy dowiem się na forum...

gjs
18-12-2009, 13:03
Witam wszystkich serdecznie!

Przyznaję się do zdrady Canona! Przeszedłem na "mroczną" stronę Nikona. Jeszcze raz pozdrawiam!

PLANATAGINIS
18-12-2009, 22:24
I ja witam wszystkich bardzo serdecznie! -serwus! :)
Na imię mam Karolina, mam 24 lata :)
Strzygę, modeluję, tańczę.

Śmiało walcie mi na TY! ;p

serafin1
20-12-2009, 14:34
Witam wszystkich forumowiczów.Czytam , analizuję (juz niedługo będę miał sprzęcik Milutko tu u Was ,widzę że nowicjusze i totalni amatorzy nie są na spalonej pozycji ,fajnie że pomagacie i można na Was liczyć. Trafiłem na forum ponieważ zamierzam zakupić COŚ ze stajni N. Mam nadzieję, że dzięki Wam w przyszłości wybiore dobre obiektywy no i pewnie zdarzy mi się szukać u mądrych głów odpowiedzi na pytania.

Pozdrawiam

Chris

danielj
20-12-2009, 18:58
Witam:)
Jestem Daniel , jestem z Jaworzna, wciągnął mnie tutaj niejaki Psychotrop(dzięki Ci za to), czytam i uczę się od lepszych , a focę sobie D40 , jak na moją wiedzę i praktykę , na razie wystarczy:)
Pozdrawiam forumowiczów:)

irek6311
20-12-2009, 19:03
Wypada powitać nowych użytkowników body Nikon ;)
dużo nauczyłem się przez czas pobytu na Forum ... czego i wam życzę ;)

Lycan
22-12-2009, 20:19
Cześć. Mam na imię Roman. Jestem posiadaczem 2 kompaktów Nikona - Coolpix L4 i Coolpix 7600 i jednego Canona IXUS 80 IS. Czuję, że mnie one trochę ograniczają twórczo i wpadłem na forum dowiedzieć się co nieco o lustrzankach-bo myślę, że chyba już pora się przestawić na lustro. A w przyszłości mam nadzieję, że znajdę na forum inne ciekawe informacje które wspomogą mój lustrzankowy rozwój.

grigor
23-12-2009, 14:17
Czesc mam na imie Grzesiek :) obecnie posiadam dwa kompakty F i C ale coraz bardziej skłaniam się do Nikonka D5000 ;) Pozdrawiam

jaber
26-12-2009, 22:33
Witam - przyszedł czas się w końcu przywitać :) bo to wstyd tak tylko zaczytywać z tajniaka .

Jestem z Opola ale aktualnie mieszkam w Pcimiu bo jakoś tak góry mnie przyciągają i się przeprowadziłem .
Fotografia towarzyszyła mi od dziecka i tak chyba pozostanie , przynajmniej mam taka nadzieję .
No i zawsze był to system nikona z ojca na syna więc można powiedzieć że to przywiązanie rodzinne do tej marki :):).

Pozdrawiam

Jarek

kattebush
27-12-2009, 21:42
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!
Dzis stałam się szczęślwią /mam taką nadzieję/ posiadaczką Nikon D5000.
Pozdrawiam :)

Sunrise
28-12-2009, 13:41
Witam. Trafiłam na forum szukając odpowiedzi na pytanie 'Nikon czy Canon' i już tu zostałam ;) Używam Olympusa SP-510 UZ, ale przymierzam się do kupna D80. Póki co czytam i się uczę.
Pozdrawiam :)

Szum
29-12-2009, 19:38
Witam!

Wesoły_pstrykacz
30-12-2009, 02:36
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Mam na imie Tomek, jestem z Krakowa, od dłuższego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem D70-tki.

Pozdrawiam!

kimii
30-12-2009, 02:45
Witam jestem Szymon. Mieszkam w Olkuszu a w Krakowie się uczę i mieszkam w tygodniu. Fotografuje krótko bo zaledwie rok ale czuje że jest to coś niezwykłego co bardzo mnie przyciąga i ciągle się uczę . Od niedawna bo od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem nikona D90 + 18-105 VR :D

Psychoflesz
30-12-2009, 03:04
Witam wszystkich. Od dłuższego czasu czytuje forum, i postanowiłem się zarejestrować. Mam nadzieję że poznam osoby dzięki którym będę mógł rozwijać swoją pasję. Pozdrawiam.

MissAtlantic
03-01-2010, 13:45
Hejka wszystkim forumowiczom, którzy tutaj zaglądają. A witam Was Gosia z Krakowa. Fotografia to moje hobby ale stawiam w tej dziedzinie pierwsze kroki. Mam nadzieję, że też dużo nauczę się tutaj na forum i spotkam innych małopolan zainteresowanych spotkaniami (tak, tak, grupa - juz wiem :-)). Pozdrawiam i do zobaczenia/przeczytania!

gejsza
04-01-2010, 01:43
Cześć, witam wszystkich...jestem nowym użytkownikiem forum...naprawdę nazywam się Rafał...

PiotrekKielce
04-01-2010, 13:15
Witam wszystkich forumowiczów . Mam na imię Piotrek i pochodzę z Kielc. Od niedawna szczęśliwy posiadacz Nikona D90 z 18-105 . Jak narazie totalny amator , ale mam nadzieję że to się zmieni ;p

K-roll
04-01-2010, 22:44
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Zamieniłem mojego Canona S5 IS na NIKON D90 i jestem strasznie zadowolony.
Będąc krytyczny wobec siebie muszę powiedzieć, że na razie to fotograf (szczególnie po obejrzeniu niektórych fotek) ze mnie żaden ale ciągle pstrykam i wyciągam wnioski.

JREM
05-01-2010, 18:39
Witam serdecznie, ponieważ wielokrotnie odnajdywałem tu interesujące mnie informacje, postanowiłem zapisać się i na Wasze forum, mimo iż jestem wieloletnim kanonierem. Na imię mam Jacek, jestem z Gdańska, najbardziej lubię fotografować ludzi. Canon czy Nikon, mniejsza o to, ważniejsze jest dla mnie to co przed obiektywem. Wprawdzie dokładnie wypełniłem "wieśniacką stopkę amatora", ale staram się nie popadać w onanizm sprzętowy. Jeszcze raz - ukłony "Kolegom Żółtym" na dzień dobry.

Arleta
06-01-2010, 11:30
:)Witam Wszystkich , jestem kolejnym amatorem w dziedzinie fotografii , interesuje mnie fotografia krajobrazowa , przez ostatnie dwa lata pstrykałam na sony dsc-h2 , od niedawna posiadam nikona d90 , nikor18-105 vr , jednak przejscie z kompaktu na lustrzankę nie jest takie łatwe :) .
A tu można zobaczyć moje dotych czasowe osiągnięcia : http://picasaweb.google.com/ep.vind.stille/Zima2010#5422585250451544962

matt4
06-01-2010, 22:47
Ahoj! Emigrant z obozu Pentaxa wita Nikoniarzy. Najbardziej pociąga mnie fotografia ludzi, w każdym aspekcie (ostatnio szeroko pojęty fashion i beauty). Na razie dysponuje D90 z 18-70, 35 1.8 i 85 1.8. Może ktoś zapyta czemu zdradziłem P.? A bo matryca mi się nie podobała. Szumy na ISO 400 dawały w kość. Za to 50 1.4! Zazdroście jej Pentaxowi, fantastyczne szkło, swego czasu za fantastyczne pieniądze.

drukolog
10-01-2010, 12:49
Witam i pozdrawiam :)

DannyG
10-01-2010, 21:39
Witam serdecznie!!!

shifter_
11-01-2010, 16:30
Witam! Jak łatwo zauważyć jestem nowy ;)

wdz
13-01-2010, 11:25
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Po dłuższym okresie wertowania niniejszego forum, stałem się dzisiaj jego użytkownikiem.
W związku z tym, że jest to mój pierwszy post tutaj, kłaniam się Wszystkim pięknie i pozdrawiam.

tomato
13-01-2010, 14:07
Witam !
Zaglądałem tu już jakiś czas. Śledziłem wiele wątków, żeby nie pytać się po zakupie lustereczka. Tak więc stałem się właśnie posiadaczem D90 z kitem. Przesiadka z kompaktu Lumixa FZ7 jest ogromna ! Tu faktycznie mam pełen manual.
Po godzinnej pracy już wiem, że następnym szkiełkiem będzie stałka 50 1.8D .
Ciesze się bardzo, że tu JESTEM !
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

towarzyszklaus
13-01-2010, 22:20
hej :)
od dzis jestem posiadaczem d3000
na razie sie ucze jego obslugi, ale juz jestem bardzo zadowolony
pozdrawiam wszystkich!

janek d60
15-01-2010, 20:25
witam serdecznie wszystkich Nikoniarzy wasze forum już trochę czasu sledze i jest badzo przydatne dla mnie
mam na imię Janusz wójcik mieszkam w Świeciu woj.kujawsko-pomorskie wczesniej używałem apratu sony
potem przezucilem sie na nikona d 60 a teraz posiadam nikona d80 i jestem z niego bardzo zadowolony
na waszym forum mozna sie duzo dowidziec i nauczyc dla mnie to kluczowe bo jestem amatorem

yaworek
19-01-2010, 12:13
witam wszystkich
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Nikona i cieszę się że tu trafiłem. Masa bardzo przydatnych informacji i wszystko w jednym miejscu.
Jestem początkującym amatorem, ale mam nadzieję że w szybkim czasie i z pomocą innych szybko się to zmieni.
pzdr

Mondi
20-01-2010, 16:32
Witam :)
zaglądam tu od jakiegoś czasu i tak czytam i czytam i chyba nigdy wszystkiego nie doczytam ;)
dobrze, że jest takie miejsce, gdzie znawcy tematu podpowiedzą to i owo..
będę tu częstym gościem, wiem to :)
i wiem też, że dłuuuuuuuga droga przede mną ;)
pozdrawiam serdecznie
Monika

edwa
20-01-2010, 16:59
To i ja się przywitam ;) Ponieważ forum sporo mi pomogło to warto się w koncu ujawnić :). Jestem posiadaczem d60 + kit 18-55 + sigma 70-300 macro z dokupioną (decyzja właśnie dzięki forum) metz 48 af-1. Niewiele pstrykam póki co, ale w tym roku jest mocne postanowienie by to zmienić i pstrykać duużo zdjęć w różnych miejscach.

GuzikTcz
20-01-2010, 20:47
Cześć ;)

Od kilku miesiecy jestem posiadaczem Nikona, prędzej używałem Fuji..
W fotografię 'bawie' się od 3 lat... bawię - gdyż nie traktuje aż tak bardzo poważnie tego w tym momencie ;)
mam na imie Krzysiek, woj. pomorskie

arttie
20-01-2010, 22:08
Witam wszystkich od niedawna jestem posiadaczem Nikona (szczegóły w stopce) - wcześniej był Canon PS A80.

ggaska
23-01-2010, 01:34
Witam wszstkich, od niedawna NIKON D5000 + kit 18-55VR.

SzMuD
23-01-2010, 12:16
Witam Wszystkich.
Na forum już od jakiegoś czasu. Śledziłem watki, aż w końcu spełniłem swoje marzenie i stałem się szczęśliwym posiadaczem D200 +N55-200Vr+Helios 44/4 (póki co) :D.
Wcześniej był, a właściwie dalej jest Coolpix 4500 ;)

Jeszcze raz Czesc WAam :)

klojt
23-01-2010, 13:18
Witam

To forum przeglądam już od dłuższego czasu. Jest ono ogromną skarbnicą wiedzy fotograficznej.
Niedawno przesiadłem sie z hydrydy Sony na Nikona D70s razem z obiektywem 18-70. Różnica jest ogromna :).

neo1977
25-01-2010, 09:03
witam wszystkich :)

Tasiek 79
26-01-2010, 19:50
Bry.Jakoś nie zauważyłem wcześniej tego tematu... :) Także witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników.

mar.mu
27-01-2010, 15:39
Cześć. jestem nowy na forum i właśnie kupiłem D90 z 18-105 i jestem bardzo zadowolony. Miałem okazje robić zdjęcia d5000 i widzę ogromną różnicę obsługi aparatu(szybkość)

Antonioo
27-01-2010, 15:45
witaj mar.mu i witaj d90-tko mar.mu....

Tom4sz
29-01-2010, 12:18
Dzień dobry :]

Stało się :) Po latach zabaw z analogami maści różnej przyszedł czas na digitalizację narzędzia - rodzinka powiększyła się o czarną puszkę z literką N na początku :) Oby na jak najdłużej.

flashka
29-01-2010, 18:48
I ja się przywitam:) po 5 minutach totalny amator z D60 czyli JA;] zafascynowana wiedzą forum i N-cykadełkami :)

ankasz007
30-01-2010, 11:17
Melduję się. Fotografią interesuję się odkąd pamiętam i staram się rozwijać w miarę możliwości. Próbowałam swoich sił w IR, z jakim skutkiem, to się okaże, jak opublikuję tu zdjęcia ;) Intryguje mnie też technika HDR, ale to jeszcze przede mną. Póki co działam na Panasonicu Lumix FZ50, ale powoli dojrzewam do lustra :)
Ania

piter71
01-02-2010, 11:37
Ja tez witam wszystkich. Nowy totalnie zielony (no moze nie az tak totalnie :-)), ale z duzymi checiami. :-) Jeszcze przed zakupem D5000 lub D90. Bedzie przesiadka z kompakta Canona A700.

insuffisant
01-02-2010, 18:26
To i mnie wypadaloby sie przywitac... A wiec witam wszystkich, mam na imie Karolina i lat mam prawie 18. Wlasnie przesiadlam sie z D40 na D70, planuje rowniez zakup N50 f/1.8 na forumowej Gieldzie. Pozdrawiam wszystkich, bez wyjatku ;).

asiaja
03-02-2010, 16:20
Witam Wszystkich,
Ja też stałam się szczęśliwym posiadaczem Nikona :) Jestem totalnym amatorem ale mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła przedstawić Wam coś do oceny.
Pozdrawiam :)

Pachnix
04-02-2010, 13:28
Witam Wszystkich Forumowiczów!
Od niedawna jestem posiadaczem Nikona D90 z obiektywem 18-105. Przedtem zdjęcia robiłem kompaktem Panasonic Lumix TZ4, ale sami rozumiecie... Chciałem czegoś więcej! :) Tak oto właśnie przesiadłem się na Nikona. Mam nadzieję, że na tym forum nauczę się wielu rzeczy na temat fotografii.
Pozdrawiam:)

snakemaycry
05-02-2010, 00:34
Witam serdecznie !

Zdążyłem napisać już kilka postów, ale znajdując ten wątek nie wypada się z grzeczności przywitać :) Mam nadzieje na długą przygodę na forum i poznanie ciekawych ludzi i współdzielenie pasji.

Pozdrawiam

jacek.gold
05-02-2010, 00:40
Witam serdecznie !

Zdążyłem napisać już kilka postów, ale znajdując ten wątek nie wypada się z grzeczności przywitać

to prawie jak ja ;)
dżem dybry

MARYJAN
07-02-2010, 00:13
Witam również, nie udzielam się na forum, bo dopiero się uczę "aparatu", ale zacząłem masochistycznie od manualnych stałek Nikkor 35 2,8 i 50 1,8 z D90...

wasiel
07-02-2010, 15:03
Witam Wszystkich,

Marcin-Poznań :)

Meggido
07-02-2010, 19:57
Witam serdecznie wszystkich Użytkowników jako nowy posiadacz Nikona.

bundzu1
09-02-2010, 00:21
Chyba sie jeszcze nie witałem....
Cześć ;]

Kosh
11-02-2010, 21:40
Witam serdecznie, wlasnie porzucilem system Olka na rzecz Nikona.

bundes
12-02-2010, 10:14
Witam wszystkich serdecznie. Powinien być to pierwszy post ale dopiero teraz odkryłem że istnieje takie miejsce przywitań :) ,wiec jeszcze raz witam, witam, witam:)

wonito
12-02-2010, 12:32
I ja dopiero teraz zawinąłem się do cafejki, więc wprawdzie po setce... ale Witam się serdecznie ze wszystkimi.

tom3k68
13-02-2010, 22:57
Dzień dobry wieczór. Także chcę się przywitać oficjalnie ... :) Do Nikosia przymierzałem się od 2 lat ... i nareszcie marzenia się spełniły. Rozpoczynam przygodę z Nim od D5000. Pozdrowionka

zvierzak
19-02-2010, 09:42
Również chciałem sie przywitać, na forum trafiłem dość dawo, ale dopiero niedawno stałem sie posiadaczem Nikona

magda.w
19-02-2010, 12:00
Witam serdecznie :)

arek_lys
19-02-2010, 12:48
Dzień dobry,
Jestem tu nowy więc chciałem się przywitać. Bardzo fajne forum. Przeczytałem uważnie regulamin i doszedłem do wniosku, że nie będąc użytkownikiem Nikona nie łamię zasad tu obowiązujących a forum jest bardzo fajne więc chciałbym pozostać z Wami. Przynajmniej na chwilę a może na dłużej. Wolę nie chwalić się jakiego aparatu używam ;-)
Czy w waszym przypadku też tak jest, że pstrykacie ogromne ilości zdjęć a do pokazania nadaje się z tego mniej niż 1%?
Te kilka którymi mam ochotę się chwalić umieszczam tutaj: http://onephoto.net/?p0=2&p1=1&user=819&gal=1
Pozdrowienia
Arek

Lukaasz
20-02-2010, 02:49
Witam :)

Johan P
21-02-2010, 14:39
Serdecznie wszystkich witam.Od 2 lat jestem posiadaczem D60 wczesniej zenit.Jestem amatorem z ambicjami:) Pozdrawiam wszystkich

Pablopoland2
21-02-2010, 20:49
O kurka....a ja sie jeszcze nie przywitałem. Paweł z tej strony :-)

Pablopoland2
21-02-2010, 20:50
.... własciciel pieknej D90 i marzący o N70-200 :-)

Grimes
24-02-2010, 10:12
Witam serdecznie wszystkich posiadaczy i miłośników Nikona. Długo zastanawiałem się nad tym jaki system wybrać. Jakość wykonania i ogólne cechy przekonały mnie do Nikosia. Wybór padł na body D5000 ze szkiełkiem 18-105. Dodatkowo -lampa SB600. Sprzęt działa super i coraz lepiej wychodzą mi zdjęcia (trzeba się było trochę obyć). Obecnie rozważam zakup kolejnych szkiełek i drugiego korpusu. Cieszę się, że w kujawsko-pomorskim działa grupa miłośników. Bardzo chciałbym Was poznać, niestety nie mogę w Fotokujawach napisać postu:(

elarco
24-02-2010, 23:39
Ups... ja też dopiero teraz tutaj trafiłem ;) witam wszystkich serdecznie, Arek :)

Juras
26-02-2010, 13:19
Witam wszystkich,
forum czytam już od dłuższego czasu i sporo się tutaj dowiedziałem, za co dziękuję. Teraz postanowiłem uczestniczyć bardziej aktywnie.

pozdrawiam
Jurek

lustrzanka
26-02-2010, 13:33
no to ja się w końcu też przywitam; wypadałoby ;P nie mam sprzętu, a co za tym idzie zdjęć nie robię; ale mam oko, więc się wymądrzam :D

Malikus
27-02-2010, 10:52
Witam serdecznie wszystkich n-maniakow :)

Od wczoraj stalem sie posiadaczem D90 z 18-105 obiektywem, wiec dopiero co zaczynam przygode. Jest to moja pierwsza lustrzanka, wczesniej byly jakies malpeczki pozniej hybryda Fuji S9600... a teraz D90.

Na forum trafilem szukajac informacji o tym aparacie...i widze ze trafilem na kopalnie wiedzy oraz bardzo sympatycznych ludzi :)

mOSAd
27-02-2010, 22:45
Ponieważ według domyślnych ustawień macie już zasubskrybowany ten wątek, ja co jakiś czas odpowiadam gromko:
Witajcie!

A co do kilku uwag:

To forum to kopalnia wiedzy bo to czarne forum! Ale wciąż szukamy światła!

Na forum witamy z przyjemnością użytkowników innych systemów, pod warunkiem, że nie wszczynają oni wojen. Na wszystkich zlotach i spotkaniach, warsztatach, zazwyczaj jest przynajmniej jedna osoba z innym logo na aparacie. W ogromnej większości jesteśmy tolerancyjni w temacie systemu, ponieważ dość długo matryce Nikona ustępowały konkurencji. A i tak większość ceniła sobie ergonomię, podejście do klienta, jakości i do rozwoju. Nauczyliśmy się więc akceptować wady systemu, znając jego niewątpliwe zalety. Dziś system Nikon nie ma już takich problemów jak w okresie przejściowym z analoga do cyfry.
Z chęcią obejrzymy zdjęcia wykonane dowolnym sprzętem, w końcu to tylko narzędzie, a wiedza i efekty są już często nierozróżnialne.

Wiedzę ładnie zebraną macie również na stronie klubowej: http://www.nikonklub.pl/ choć widzę, że są tam jakieś (przejściowe) problemy z wyświetlaniem zdjęć.

Pablopoland2
28-02-2010, 23:51
Ano kopalnia i to przepastna :-)

fabianek
01-03-2010, 01:16
witajcie

BialyBST
01-03-2010, 18:05
Witam wszystkich od kilku dni jestem posiadaczem D90+18-105 i musze wam powiedziec ze sie strasznie jaram :-D

mokrii
01-03-2010, 20:16
dzien dobry

jakis czas temu zostalem szczesliwym posiadaczem D80 ( zakupionego od urzyszkodnika forum )

witajcie

spozo
04-03-2010, 09:18
Chciałbym się z Wszystkimi przywitać. Forum czytam od kilku dni, a teraz warto sie zagłębić bardziej.
Posiadam D80, a moje zainteresowania to fotografia portretowa i reportażowa.
Poza fotografia moje zainteresowania to podróże motocyklowe, dalsze i bliższa, gdzie powstaje większość fot.
Witam Wszystkich

lisektcz
07-03-2010, 20:55
Witam wszystkich. Za parę dni kurier zapuka do mych drzwi wręczając pakę z nowym D3000 i "kitowym" 18-55 :) Do tej pory ( od 2004 roku) posługiwałem się kompaktem Coolpix E5200.

Teraz przyszedł czas (dłuuuugo musiałem na to czekać) na lustro i zalogowanie się na forum z doświadczonymi userami.

Mam nadzieję, że szybko opanuję obsługę nowego aparatu i już niedługo będę mógł pochwalić się swoimi wyczynami ;-)

pozdrawiam i do napisania

Ptro
09-03-2010, 17:26
Dobry ! :)
Forum przeglądam juz od jakiegos czasu . Nadeszła pora by wyjsc z ukrycia i zacząc aktywnie uczestniczyc w dyskusjach. 20 letni Amator z zapałem :) tyle pokrótce o mnie.
Zatem pozdrawiam wszystkich:)

neo6969
13-03-2010, 00:29
Dumny posiadacz Nikona D3000 + 18-55VR
Pozdrawiam
wszystkich
Forum godne polecenia i atmosfera miła!!!!!!!

mOSAd
13-03-2010, 00:58
Forum godne polecenia i atmosfera miła!!!!!!!

Chciałbym sprostować. Właściwe określenie to "rodzinna atmosfera". ;) Bo na forum jak w rodzinie, czasem miło, czasem wrze, ale zwykle dochodzi jednak do status quo i jakoś sobie żyjemy razem dalej. Są rozstania, zazwyczaj są jednak powroty. Powiedzenie: "zawsze wracają" jest tu bardzo trafne.

m3
20-03-2010, 14:52
To i ja się przywitam :) Na forum jestem już zarejestrowany od jakiegoś czasu ale dopiero dzisiaj pisze :) Mam na imię Michał, fotografią interesuje się od dość dawna ale lustrzanke posiadam dopiero od 5 miesięcy ;] Wcześniej robiłem zdjęcia komórką :D
Mam nadzieje że na forum w razie potrzeby znajde pomoc na moje pytania jak i na to że i ja będe mógł komuś pomóc :) Pozdrawiam Michał

Papier
21-03-2010, 09:59
Hej,
Mam na imie Krzysiek. Zaczalem fotografowac od 2009r i przestac nie umiem ;)
Najbardziej kreci mnie reportaz, portrety i fot. slubna (jesli w ogole istnieje cos takiego).
Pomimo ze mam Canona, to jednak chcialbym znac wasze zdanie co do moich zdjec - bo w okoncu tu o zdjecia chodzi, a nie o system :]

pzdr.
Krzysiek

drumwoman
22-03-2010, 14:35
witam wszystkich:D

Jestem Malwina, fotografia zajelalam sie od robienia fotek na imprezach, tak robilam jakies 1,5 roku potem znajomi mnie namowili na szkole fotografii ktora zaczelam od wrzesnia 2009........i powiem wam uwielbiam robic zdjecia przedtem to byly pstryki a teraz zanim fote zrobie to minie kolo 2-3 min zanim poustawiam wszystko na cacy :P

Leśny Władek
25-03-2010, 23:36
Witam wszystkich! Kupiłem D90+N18-200VRII. Będę już z Wami na zawsze...

swider
26-03-2010, 17:04
To i ja się przywitam :)

Hej

witam wszystkich:D

Witam wszystkich!
Michał, Krzysiek, Malwina, Władek — Cześć!


Będę już z Wami na zawsze...
Ho, ho, ho... a przysięgasz wierność? :D

Leśny Władek
26-03-2010, 18:20
Oczywiście. No jak już jestem z Wami to już do końca.

swider
26-03-2010, 18:23
W razie czego będą dowody ;)

Pieroo
27-03-2010, 11:37
Witam wszystkich :) co prawdna mam konto na tym portalu już jakiś czas ,ale raczej wchodziłem na nie sporadycznie .
Mam zamiar poznać tu was czylki ciekawych ludzi ;) Pozdrawiam wszystich

bilans
29-03-2010, 14:34
witam .. wypada sie odezwać ...
więc witam wszystkich ... "jestem tu nowy"
forum ciekawe, skarbnica wiedzy tajemnej :)

erber
05-04-2010, 23:33
Witam Was serdecznie,

Jak dotąd wszystkie moje bolączki, niewiedzę, ciekawość rozwiązywał tu na forum ktoś wcześniej,
kiedy sam o czymś wiedziałem, zawsze znalazł się ktoś szybszy i nie było sensu tego powielać.
Przyszedł jednak czas kiedy trzeba coś napisać... postanowiłem zacząć od przywitania:)

Pozdrawiam
Tomek

Sewek
11-04-2010, 00:14
Witam wszystkich forumowiczów :)

Pozdrawiam Sewek

PS. bardzo ciekaw i przydatne forum !!

Paatryk93
11-04-2010, 21:36
Witam wszystkich , fotografuje juz dwa lata ale wcześniej robiłem zdjecia hybryda fuji .
Teraz kupiłem swojego pierwszego Nikona .

Pozdrawiam

daltonista
17-04-2010, 03:06
Witam

Czy wszystkie ciekawe fora musza miec takie tlo? Zanim sie doczytam to usypiam ;)
Mi pasuje , ale oczy placza

pozdro

mOSAd
17-04-2010, 03:24
Witam

Czy wszystkie ciekawe fora musza miec takie tlo? Zanim sie doczytam to usypiam ;)
Mi pasuje , ale oczy placza

pozdro

Witam. Jest czarne lub białe, zmiana w lewym dolnym rogu.

prosiakt
02-05-2010, 15:58
Witam wszystkich
Od dziś stałem sie nikoniarzem ;)
wczesniej miałem kilka hybryd Fuji .
Poczynając od Zenita przez S7000 , s9500 ,s200EXR teraz mam d90, ale nie znaczy to że nie bede też siegał po swój stary s200EXR czy wodoodporny Z33.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje bedzie mi sie dobrze sprawdzałnowy sprzet.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do obejrzenia moich zdjęć na picasie

memento
03-05-2010, 18:14
Witam wszystkich serdecznie. Przygodę z Nikonem dopiero zaczynam i mam nadzieję, na zrozumienie moich pytań na forum.

mOSAd
03-05-2010, 18:47
Witam wszystkich serdecznie. Przygodę z Nikonem dopiero zaczynam i mam nadzieję, na zrozumienie moich pytań na forum.

Witamy. Odpowiedź na te pytania już na forum jest! :D

FHR
03-05-2010, 18:49
Od dziś stałem sie nikoniarzem ;)

witamy w piekle ;)

marcin2131
08-05-2010, 22:30
Witam wszystkich. Od półtora miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem D5000, forum przeglądałem już wcześniej, jest naprawdę bardzo przydatne, więc postanowiłem się zarejestrować :)

andreo
11-05-2010, 17:23
Witam
od 7 maja 2010 stałem się posiadaczem Nikona D90 + Nikkor 18-105VR
posiadam też 'stary' F70 + Nikkor 24-105Macro

to mój 1 post = proszę o wyrozumiałość jeżeli będę początkowo 'gubił się' na forum

Pozdrawiam Andrzej :)

asa
15-05-2010, 22:53
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.
Od niedawna jestem szcześliwą posiadaczką Nikona i zabawa się zaczeła :)
Pozdrawiam

mOSAd
15-05-2010, 23:57
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.
Od niedawna jestem szcześliwą posiadaczką Nikona i zabawa się zaczeła :)
Pozdrawiam

Witam. Też bym chciał posiadać Nikona, ale nie stać mnie na wykup 51% akcji. ;)

asa
17-05-2010, 15:02
Witam. Też bym chciał posiadać Nikona, ale nie stać mnie na wykup 51% akcji. ;)

Loża szyderców i na tym forum jak widać działa :D :D :D
Pozdrawiam Cię mOSAd ;)

Freshman
18-05-2010, 12:55
Witam serdecznie. Forum czytam już od dłuższego czasu, zdecydowanie pomogło mi w podjęciu decyzji co do zakupu mojego D90. Jak na razie jestem "czytaczem" ale mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni :)

marshand
18-05-2010, 13:37
Witam Środowisko Nikoniarzy.
Niecały tydzień cieszę się nowiutkim choć jeszcze skromnym zestawem nikona.
Przyznam, że wcześniej amatorsko fociłem Olympusem IS-3000 (spisywał się bardzo przyzwoicie).
Czas przyszedł aby zainwestować w cyfrówkę. Fotografia zawsze miała w sobie to coś co ciągnęło mnie usilnie do niej.
Dziś mogę już w pełni rozwijać moje hobby.
Od dłuższego czasu przyglądałem się temu forum choć dopiero niedawno zarejestrowałem się. Sporo czytam na nim. Z biegiem czasu coś będę od siebie dorzucać.
Tak to w ogóle już od długiego czasu zainteresowałem się nikonami.

Życzę powodzenia wszystkim parającym się amatorsko i zawodowo fotografią.

siula
21-05-2010, 22:52
witam serdecznie wszystkich miłośników fotografii

Sylwia

Psychotrop
21-05-2010, 23:07
kurde
taki wątek, a ja się jeszcze nie przywitałem ;)

zatem witam wszystkich z niewielkim opóźnieniem :)

swider
21-05-2010, 23:11
Grzesiu... Ty dzisiaj jakiś pobudzony jesteś -- wszędzie Cię pełno :D

Psychotrop
21-05-2010, 23:12
a ty się przywitałeś Wojtuś ?
udowodnij :D
bo jak nie ... to marsz do kąta :D

Anja_G
21-05-2010, 23:14
Chłopcy, przywołuję Was do porządku. ;)

Psychotrop
21-05-2010, 23:15
Chłopcy, przywołuję Was do porządku. ;)

przepraszam :roll:

:mrgreen:

swider
21-05-2010, 23:53
a ty się przywitałeś Wojtuś ?
udowodnij :D
bo jak nie ... to marsz do kąta :D
Ha! Jasne, że tak... Co prawda z "lekkim" opóźnieniem i ironią, ale zawsze :D http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=1376011&postcount=716


Chłopcy, przywołuję Was do porządku. ;)
Czy to mandarynki tak zapachniały czy może mi się coś zdaje? :mrgreen:

Anja_G
22-05-2010, 00:17
Cześć, mam na imię Anja i nie lubię mandarynek. ;)

Lesiak
26-05-2010, 11:35
Witam wszystkich, mam na imię Kamil i jestem szczęśliwym pstrykaczem :)

Akim
26-05-2010, 12:54
Cześć.

Jestem Kamil i od kilku miesięcy bawie się moim pierwszym lustrem w życiu Nikonem D40x.
99% moich zdjęć to fotki motoryzacyjne.
Pozdrawiam

kezoj40
26-05-2010, 13:47
Witam wszystkich z szacunkiem.
Od 05.05.2010 jestem posiadaczem mojej pierwszej lustrzanki D5000.Myślę że wkrótce zwrócę się do forumowiczów o ocenę moich prób fotografowania.

FlameRunner
30-05-2010, 12:11
Straszna łajza ze mnie. Od kilku dni się udzielam, a się jeszcze nie przywitałem. :D

Także no.. ten.. tamten.. czołem. :)

Joanna K.
01-06-2010, 17:50
Witam wszystkich użytkowników Nikona ;-)
Nikon D60 + AF-S DX 18-55mm f/1:3,5-5.6 G II ED
Sigma 70-300mm f/4.0-5.6 DL Macro Super II

spiritwood
01-06-2010, 22:18
Ooooo, koleżanka z Goleniowa ;) A mam stamtąd baaardzo dobrego kolegę... Witamy!

Joanna K.
02-06-2010, 15:26
Ooooo, koleżanka z Goleniowa ;) A mam stamtąd baaardzo dobrego kolegę... Witamy!

Bo w Goleniowie mieszka duuużo fajnych i dobrych ludzi :smile:

Tomasz67
02-06-2010, 21:43
Witaj Joanno na Forum Nikona, dużo dobrego światła Ci życzę.:smile:

bober.
03-06-2010, 23:25
Straszna łajza ze mnie. Od kilku dni się udzielam, a się jeszcze nie przywitałem. :D


ja też;/
a więc:

Witam wszystkich nazywam się Marcin Borkowski i mam 16 lat, fotografią interesuję się od ok października, kiedyż to nabyłem 1 lustro. Oprócz fotografii zajmuję się jazdą na desce oraz nauką.
Nie wiem co więcej napisać, WITAM! :)

ciniak
06-06-2010, 22:27
Witajcie drodzy forumowicze,

jestem świeżym posiadaczem Nikona, do tej pory robiłem zdjęcia Sony A300, wszystkie na automatycznych ustawieniach ;)
Od tygodnia eksperymentuję z manualnymi ustawieniami swojego nowego Nikiego - bardzo mnie to bawi i sprawia wielką przyjemność,
Liczę na Waszą pomoc i dobrą radę gdy będę takowej potrzebował - aby nauczyć się tworzyć zdjęcia samemu a nie liczyć że automat zrobi to za mnie ;)

pozdrawiam gorąco.

pako7726
07-06-2010, 18:49
Witam również wszystkich forumowiczów. :smile: Fotografią interesuję się prawie od dwóch lat jednak dopiero od maja 2010 mam lustro, które ułatwia "udokumentować" moją kreatywność. Wcześniej "pstrykałem" (i czasami nadal "pstrykam") Coolpixem L18.

Sesja za pasem a forum kusi...:-(

dproject
09-06-2010, 21:29
Witam wszystkich,

nie należę do fetyszystów sprzętowych ale zawsze miałem słabość do Nikona :mrgreen: Od czasu do czasu coś mi się uda złapać w kadrze. Cieszę się że tu w końcu dotarłem.

Pozdrawiam :-D

Watermelon
09-06-2010, 22:20
Mam na imię Ola i mam 14 lat :)
Po wielu zmianach decyzji, wielu obawach, postach na różnych forach zdecydowałam się na zakup Nikona D5000 na początek z obiektywem 18-55 :)
Co prawda z tego co wyczytałam, to rewelacyjny nie jest ale na początek wystarczy :D

To... Witam Wszystkich :D

mOSAd
10-06-2010, 01:39
Watermelon... mmmm, apetyczna ksywka. Aż nie mogę się doczekać autoportretów. ;)

Qben
11-06-2010, 00:42
Witam!
No to zaliczyłem przesiadkę na N.
<polewa "obiektywowe">

TMB
11-06-2010, 20:27
Witam!
No to zaliczyłem przesiadkę na N.
<polewa "obiektywowe">

mądrze, żeś zrobił Młody Adepcie Bractwa Nikoniarzy!
Witamy w naszych skromnych progach:D

mhhh - czyżby 40tys userów to skromnie?

Kimiko
13-06-2010, 17:00
Cześć Wszystkim ! Nazywam się Kaśka i mam 17 lat. Wczoraj byłam w Góraszce i było niesamowicie. Za rok pojadę do Radomia i zobaczę jak tam będzie. ;-)

velaskez
13-06-2010, 17:38
Cześć Kasiu :mrgreen:

swider
13-06-2010, 19:30
Cześć Kasiu :mrgreen:
Taaa... laski to od razu się wita. I to jeszcze z zajebiaszczym uśmieszkiem :D

Psychotrop
14-06-2010, 08:51
Cześć Wszystkim ! Nazywam się Kaśka i mam 17 lat. Wczoraj byłam w Góraszce i było niesamowicie. Za rok pojadę do Radomia i zobaczę jak tam będzie. ;-)

to zapraszamy cie tutaj :
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=103

i tutaj :
http://spfl.pl/forum/index.php
:)


Taaa... laski to od razu się wita. I to jeszcze z zajebiaszczym uśmieszkiem :D

Cześć Wojtuś :mrgreen:

Antonioo
14-06-2010, 09:17
Taaa... laski to od razu się wita. I to jeszcze z zajebiaszczym uśmieszkiem :D


ale ja tu widzę, że wszyscy tak witają przedstawicielki płci pięknej :D:D:D hehehe....a nowy chopok na forum, to dostanie zj***kę, że pierwszy post nie napisał tam gdzie trzeba:D:D:D.....

Zatem Witam i ja:D

swider
14-06-2010, 11:12
Cześć Wojtuś :mrgreen:
Cześć kochanie :*


ale ja tu widzę, że wszyscy tak witają przedstawicielki płci pięknej :D:D:D
Nie wszyscy, nie wszyscy... ja jestem zwolennikiem równouprawnienia -- same chciały :mrgreen:

keneida
15-06-2010, 14:13
Witam wszystkich
od paru dni jestem posiadaczem d90. Podniosłem trochę statystykę :)
d90 polecił znajomy, zaaprobowała wygoda trzymania w porównaniu z d5000.
Trochę zastanawiałem się nad Olympusem ale żona wybiła mi z głowy :D

TMB
15-06-2010, 14:35
Mądra żona;)

Witamy na Forum!

velaskez
15-06-2010, 17:51
Taaa... laski to od razu się wita. I to jeszcze z zajebiaszczym uśmieszkiem :D

Eee tam ;) Za bardzo szukasz podtekstu :-P

AKTROS
15-06-2010, 18:03
Witam nazywam sie Artur i jestem nowy :) a co za tym idzie bardzo "zielony" fajnie by bylo gdyby ktos dal rade wprowadzic mnie w swiat fotografii. Póki co mam sprzet i to co przeczytalem :)

kibicdeejay
17-06-2010, 22:04
Witam wszystkich,
Niedawno przesiadłem się z kulpiksa;) na D90. "Moc jest potężna" ;) , nie wiem czy nie zbyt potężna jak dla żółtodzioba, ale mam nadzieję, że lektura forum i dobre rady szanownych kolegów pozwolą zrobić postępy:)
pozdrawiam wszystkich,
Michał

Banita071
22-06-2010, 14:20
witam wszystkich
zarejstrowałem się już jakiś czasu temu ale moja aktywnośc była dosyć :) mała stąd witam wszystkich dopiero dzisiaj ale równie sedecznie jakbym uczynił to przedtem ;)

od wielu lat jest Nikoniarze ... mam D80, F50 i parę miłych fanjnych staroci :)
w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch kupuję D700 z 14-24, 24-70, 70-200 i coś tam jeszcze
raz jeszcze witam wszystkich :D

swider
22-06-2010, 16:36
w ciągu najbliższego tygodnia lub dwóch kupuję D700 z 14-24, 24-70, 70-200 i coś tam jeszcze
No już się tak nie chwal... :D

Banita071
22-06-2010, 16:38
więc nie kupuję ;) :)

xseo
26-06-2010, 02:41
To i ja sie przywitam, prosto z uk, Hello ! :D

lionan
01-07-2010, 20:32
Witam wszystkich . Dotąd byłem przedstawicielem marki Pentax ( K20 K7+ szklarnia). Za ciągłymi namowami żony ,aby zmienić aparat na taki ,którym by i ona zrobiła dobre zdjęcie zapadła decyzja o sprzedaży systemu. Dylematów było mnóstwo! Wybór był między N D90 ,a C 50D .Padło na Nikona i.... jest Super ! Jestem pod dużym wrażeniem jakości sprzętu ( D90 + 18+105+ grip na początek) .Dużo naczytałem się o jakości plastiku,sposobie wykończenie i.t.p. Moje wrażenia: plastik i gumy może trochę gorszę ,ale bez przesady, większość potrzebnych funkcji wyciągnięta na zewnątrz body (auto fokus, pomiar światła ,iso, WB, ) Pomiar światła w porównaniu do K20d i K7 -Idealny (zdecydowanie mniejsza ilość błędów) fokus- duuużo cichszy ,szybszy i czyba celniejszy, lampa błyskowa (wbudowana) zdecydowanie mocniejsza-ale to akurat może wynika z poprawniejszego pomiaru światła. To tyle na szybko ,ogólnie wstyd przyznać ,ale żona miała rację ! Pozdrawiam wszystkich !

hosdelgado
09-07-2010, 01:23
Witam. Jakiś czas temu byłem na forum jako lucien, ale udało się nabyć znowu Nikona.

mekintosz
09-07-2010, 16:53
Witam Wszystkich Forumowiczow i Forumowiczki

Niedawno po przeczytaniu serii testow i opini zdecydowalem sie na zakup Nikona D 5000 z obiektywem 18-105 VR w EURO RTV w Warszawie. Wczesniej mialem Olympusa E-330, jednak jego pewne ograniczenia techniczne zmusily mnie do wymiany na wspolczesny sprzet. Mam nadzieje, ze Nikon bedzie mi sluzyl dzielnie min 2.5 roku ( tyle bedzie splacany ) ;-)

Serioz
11-07-2010, 15:25
Witam Od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem (bo czy szczęśliwym użytkownikiem to jeszcze nie wiem ) Nikona D90 + 18-105 VR. Cały czas czytam instrukcję, ale i tak ogrom funkcji mnie przeraża. Pozdrawiam serdecznie i zabieram się za przeglądanie forum, czytanie książek fotograficznych itp.

Szare_Miraże
15-07-2010, 09:34
Witam wszystkich

Po kilku latach mojej abstynencji postanowiłem powrócić do mojego dawnego hobby, z tytułu posiadania jeszcze analogowego Nikosia z ostatnim nie sprzedanym szkłem, wybór padł na puszkę D90.
Notabene wczoraj, po zakupie w przypływie mojej wielkiej radości aparat spadł mi na beton :shock:
Chciałoby się głośno krzyknąć ku... mać, widać lekkie zadrapnie w okolicach baterii ale na szczęście nic się poważnego nie stało (poza tym zadrapaniem), tak obiektyw jak i sama puszka - żyją i mają się całkiem dobrze.
Dzisiaj dalsza część "macania" i rozpoznawania zawiłości sprzętu.

D90 + Sigma 28-135 ASP IF


Pozdrawiam serdecznie.

charlotte69
19-07-2010, 19:09
Witam wszystkich ! Dopiero zaczynam przygodę z lustrzankami etc, niedługo będę bazować na D40 bądź D60 ;) Wcześniej, ok. 3 lat obsługiwałam kompakta, który jak widać już mi nie wystarcza ;) Pozdrawiam

Ingram
24-07-2010, 10:51
Witam.
Od 04/2010 jestem posiadaczem D5000 + Nikkor 18-105 VR. Zawsze lubiłem fotografować ale Nikon to moja pierwsza lustrzanka cyfrowa - wcześniejsze zabawki to Zenit TTL i kompakty cyfrowe hp, sony i canon. Już kilka miesięcy czytam to forum , aż w końcu postanowiłem się zarejestrować, no i przywitać z Wami. Pozdrawiam.

gule_k
24-07-2010, 12:43
Witam
Mam na imię Tomek i mam Nikona. Dodatkowo żeby nie kusiło mnie siedzenie w domu do kompletu mam 2 labradory.

Topek
25-07-2010, 22:28
Witam
Mam na imię Tomek i mam Nikona...

wspieramy Cię

Witam wszystkich. Też mam Nikona (d50 - uczę się na nim po długiej przygodzie z zenitem i jeszcze dłuższej przerwie)
pozdrawiam. Piotrek

M4rio
25-07-2010, 23:30
Cześć wszystkim.
Od paru lat bawię się fotografią amatorsko.
Używam d5000 + parę szkieł.

Pozdrawiam, Mariusz

domelek33
27-07-2010, 19:59
Witam również :)

Początkujący od kilku miesięcy.

Pozdr.

nelly
30-07-2010, 12:02
I ja się witam. Jestem początkująca (przygodę z lustrzanką zaczęłam ok rok temu;)). Wcześnie miałam hybrydę fuji. Mam nadzieję, że dzięki forum, Waszym radom, jeszcze wiele się nauczę.

endrjub
08-08-2010, 12:28
witam serdecznie wszystkich.
Obecnie posiadam kompakt Canon 610 oraz z doskoku uzytkuje Panasonic G1. W najblizszym czasie bede cieszyl sie Nikonem D5000 lub D90.

manio73
10-08-2010, 22:56
Witam wszystkich użytkowników aparatów firmy Nikon :)
Właśnie stałem się szczęsliwym posiadaczem D80 (nowa) wraz z obiektywem 18-105.Mam nadzieję,że będę dalej rozwijał sie fotograficznie oraz ,że moge liczyć na pomoc w razie problemów.Przesiadłem sie na Nikona z Minolty D5D i różnica jest kolosalna.Pozdrawiam wszystkich.

supek
14-08-2010, 05:18
Jestem szcęsliwym urzytkownikiem mojej pierwszej lustrzanki D90 +18-105. Oczywiście amator z wieksza teorią niż praktyka jak narazie ;) czytam, ucze sie, duze ambicje, czasami brak czasu...

pozdrawiam...

monika.malgo
20-08-2010, 18:00
Witam serdecznie:)
Właśnie nabyłam swoją pierwszą lustrzankę- D3000.

mOSAd
20-08-2010, 18:27
Witam serdecznie:)
Właśnie nabyłam swoją pierwszą lustrzankę- D3000.

Gratulacje! Właśnie w momencie premiery Nikona 3100! :D

Syczek
20-08-2010, 18:53
Witam Nikoniarzy
Zarejestrowałem się na forum niedawno i dziś zobaczyłem ze jest gdzie się przywitać co czynie bezzwłocznie.
Amator, do niedawna canoniarz a od niedawna szczęśliwy posiadacz D700 i paru zabawek do niego ( w trakcie bolesnej finansowo kompletacji ).

Pozdrawiam

mOSAd
21-08-2010, 02:24
Wspieramy Cię!

niebieska
22-08-2010, 20:36
Dzień dobry.

swider
23-08-2010, 23:42
Dzień dobry.