PDA

Zobacz pełną wersję : Przywitaj się...



Strony : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Bzyk78
31-01-2008, 22:40
Witam wszystkich :) . Więcej będę czytał niż pisał, dopiero się uczę ;)

prusmichal
04-02-2008, 14:46
Witam wszystkich. Mam aparat drugi miesiac i dopiero sie ucze ale to swietna rzecz.:)

absolus
04-02-2008, 20:58
Witam wszystkich
W tym tygodniu dołączam do was wraz z D80:)
Pozdrawiam

blabla
05-02-2008, 00:38
Witam wszystkich dzisiaj dołączam z d80 do szanownego grona, poprzednio użytkowałem minolte Z6, a przed erą cyfrówek zenita 12xp. Długa droga przede mną :)

cinekk1
05-02-2008, 20:13
Jestem na tym forum, mimo, że nie mam aparatu Nikona. Ba... w ogóle nie mam cyfrowej lustrzanki. Jestem bez pracy i nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek. Ale bardzo lubię fotografować tym co mam. A mam Panasonic FZ-30 i starego Zenita. Bardzo lubię oglądać zdjęcia. I oglądam wszystkie, które pojwiają się tutaj. Mam nadzieją, że dołączę kiedyś do wielkiego kubu posiadaczy szacownej marki. Kiedyś... Pozdrawiam.

amator_r
06-02-2008, 14:30
witam witam :)

bart886
09-02-2008, 00:59
Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Dopiero zaczynam moją przygodę z fotografią oraz z Nikonem D40 :)

Myślę, ze bedę się tu dobrze bawił i dużo się od Was nauczę.


Pozdrawiam

Seba

aly
09-02-2008, 14:47
witam wszystkich!
nareszcie mogę oficjalnie się przywitać na forum, chociaż czytuję je już od dobrych 5 miesięcy - a pierwszy raz zawitałam tu gdy przeglądałam zasoby Internetu w poszukiwaniu 'idealnego' dla mnie aparatu. szybko przekonałam się <ba! wręcz zakochałam się> do Nikonów, ale ze względów finansowych nie mogłam sobie pozwolić na sprzęt w tamtym czasie <właściwie to mój Tata, nie ja - jestem (jeszcze) malutka i nie zarabiam ;)>. i w końcu, po miesiącach oczekiwania, czytania wszytskiego co wpadnie w kursor ;), porównywania i szukania okazji - wczoraj dokonało się i zamówiliśmy Nikona D80. :D w poniedziałek będę go wreszcie miała. :D

a tak mniej fotograficznie.. to nazywam się Olcia <lubię to zdrobnienie>, oprócz nikoniarstwa ;) interesuję się również zwierzętami, lubię czytać, a muzyka to jedno z moich uzależnień.. zaraz obok czekolady i Internetu. :]

ep09gregory
11-02-2008, 20:41
Witam wszystkich jestem tu nowy :) posiadam Nikona D80 i juz widze ze to byl dobry zakup przesiadka byla z systemu canona
Pozdrawiam wszystkich :-D

iisjah
14-02-2008, 01:30
Witam wszytskich :D Od niedwna (właściwie to od dziś x) ) jestem szczęęsliwą posiadaczką mojej ppierwszej lustrzanki - i to od razu D80 x)

hans
14-02-2008, 18:00
witam serdecznie ;)
w koncu po jakims czasie wypadalo by sie przywitac i cos napisac, bo w wiekszosci tylko czytam
kilka osob z forum znam, czesc osobiscie wiec mam nadzieje, ze jakos sie rozkreci ;)
sprzet na razie od jakiegos 1,5 roku ten sam i nie zamierzam zmieniac
pozdr

rokus1
14-02-2008, 18:44
Witam wszystkich:)

mattromanow
14-02-2008, 19:09
Jako, ze juz przywitalem sie w swojej grupie TEJ :) wypadalo by jeszcze napisac dwa slowa na ogolnym forum...
Po tej stronie poznanski student :)
Od dzisiaj posiadasz Nikona d50 - zakupiony dzieki pomocy na forum....

Pelny amator fotografii. Sporo nauki mnie czeka zanim powiem, ze robie zdjecia. Jak do tej pory to cykalem na kompaktowym Canonie.
Milosnik wszelkich wyjazdo, snowboardu, wezy i gor - amatorska wspinaczka skalkowa jak i chodzenie po gorach.

Pozdrawiam :)

Dzidek
20-02-2008, 23:59
Witam wszystkich bardzo serdecznie Dopiero zaczynam moją przygodę z fotografią oraz z Nikonem D50

Myślę, ze bedę się tu dobrze bawił i dużo się od Was nauczę.


Pozdrawiam
Dzidek

Iceman_1
22-02-2008, 18:41
... od dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem D80 + 18-135 :mrgreen:

Pozdrawiam .

yahoor1
24-02-2008, 12:04
Witam wszystkich :) ja już co prawda po 2 postach, ale chciałem się przywitać :)
Od wczoraj jestem posiadaczem D80 + T55-200 f/4-5.6. Wcześniej fociłem panasonicem FZ-30, moje poprzednie fotki wykonane tym aparatem możecie zobaczyć TUTAJ (http://www.yahoor1.fotomotywy.pl). Pozdrawiam

Maugrim
25-02-2008, 00:34
Witam wszystkich. Za radą znajomego kupiłem aparat tu na forum - d70s oraz 28-80 i 70-300 na początek. A teraz będę się uczył.Pozdrawiam. Krzysiek

ginter
26-02-2008, 22:06
I ja was witam!!!
Od 5 godzin D80 rządzi
He he he i chyba muszę być szczęśliwy
no i jestem !!!

tomkozik
27-02-2008, 01:30
Witam wszystkich. N75, d70s

Aniaa
28-02-2008, 06:18
Witam. Od jakiegos czasu jestem posiadaczka D40X. MAm nadzieje ze znajde tu duzo cennych informacji.

pherni
29-02-2008, 02:57
Witam wszystkich super że jest takie forum dużo można sie nauczyc i poczytać wiele porad wczoraj kupiłem D80 i mam nadzieje że naucze sie czerpać radość z fotografowania tym aparacikiem dzięki temu forum jeszce raz pozdrawiam Piotrek.

bright_orange
01-03-2008, 10:06
Tak w zasadzie to ja sie nie przywitaqłem.. nie ładnie :P
także chciałem się przywitać z wszystkimi forumowiczami :))
zdjecia robię gdzies od 1.5 roku ;) ostatnio mialem sporą przerwę:) ale to inna bajka ;) dużo mam do nadrobienia :)
pozdrawiam :))

Sheryll
01-03-2008, 22:45
Witam wszystkich,

Posiadam D40X, z obiektywem z zestawu.

Na tyle pozwolił budżet.

Mam w planach fotografowanie martwej natury.

Przyszłość pokaże, co mi z tego wyjdzie.

Pozdrawiam,

moli516
09-03-2008, 10:51
Wielka skarbnica wiadomsoci dla uzytkownikow NIKONa.
Od niedawna przesiadlem sie z malego kompaktu (nie NIKON) na lustrzanke D80.
Wielki krok ale poprzeczka byla coraz wyzej.
Witam Wszystkich i pozdrawiam.

felixcom
14-03-2008, 13:57
Powitać wszystkich….
Miło mi dołączyć go grona fanów Nikosia niekoniecznie Dyzmy :)
Poprzednio robione fotki to Fuji S9600 ale nadejszła wiekopomna chwila i stałem się w końcu posiadaczem lustereczka D80. No to teraz wracam do czytania forum i jak będzie się czym pochwalić to na pewno to uczynię.
Przede mną długa droga nauki ….. mam nadzieje że droga będzie przyjemna.

Jeżeli jest tu ktoś z Bytomia to szczególnie pozdrawiam :-D może kiedyś na video wymiana zdań, itp....

Bartek - NinoVeron
17-03-2008, 15:02
jestem tutaj od paru dni ale też chciałem się oficjalnie z Wszystkimi przywitać :)

rdk
18-03-2008, 16:27
hej, witam wszystkich - forum czytam od jakiegoś czasu, ale nadeszła ta chwila wkońcu :)
na dniach stanę się posiadaczem D40 i myślę że na początek w zupełności wystarczy 8)
Mam nadzieję że dużo się stąd dowiem :D

brun
19-03-2008, 16:21
Witam użytkowników i pasjonatów.

Przymierzam się właśnie do przesiadki z fuji s5600 na D80 z kitem (tylko nie wiem z którym), mam nadzieję znaleść tu rozwiązanie mojego problemu!


brun

Strus
20-03-2008, 18:38
No to czemu by nie...

Kiedys mialem Coolpixa 3700 i dotad go mam :P I fotki robi swietne. I mam tez Fuji S6500fd ale moze sie przesiade na Nikosia....

Czas pokaze


Niniejszym witam wszystkich serdecznie

romes
21-03-2008, 16:18
Witam Wszystkich!Od miesiąca jestem posiadaczem D60.Przesiadłem się na niego z Samsunga A5.Jak dla mnie niebo a ziemia.Wiem jaka jest sława D40/D40x/D60,ale budżet na więcej mi nie pozwolił,ale D60 jak na moje potrzeby w sam raz.Bardzo dużo tu fajnych wątków i mam nadzieję za jakiś czas pokazać jakieś sensowne wypociny.

conesSer
22-03-2008, 01:18
no to i ja sie przywitam. od jakiegoś już czasu jestem szczęśliwym posiadaczem nikosia d50. do tej pory tylko z kitem ale od niedawna z "pięćdziesiąteczką" oraz nowiutką sigmą 18-50/2.8. mam nadzieje ze czas pozwoli udzielać się na forum. jeszcze raz witam.

sto8
22-03-2008, 01:30
i ja też się przywitam:) bo jakoś nie udało mi sie tego zrobić a i tak krótko tu jestem...
Forum to skarbnica wiedzy, dużo można sie dowiedzieć i poradzić:) Naprawdę wielkie dzięki! Już nie raz mi pomogliście:)
Witam wszystkich użytkowników:)
pozdrawiam
tomek
sto8

Fr@ntz
22-03-2008, 22:27
Dobry wieczór
Od czwartku jestem posiadaczem D80 z firmowym szkłem 18-70 (.5-4,5). To mój pierwszy Nikon - do tej pory byłem wierny Canonowi (EOS 300 i A95), ale jak przyszła pora na DSLRa to wybór padł na D80 (chociaż Pentax K200D strasznie kusił )

konrad_ciok
23-03-2008, 15:12
witam.

D80.

50/1.8

soten
27-03-2008, 17:04
Również witam.
Na razie bez aparatu ale mam już niedługo (mam nadzieje) D80.
Pozdrawiam.

Puscion
28-03-2008, 17:08
Witam.
Mam na imię Krzysztof, od ponad roku próbuję focić Nikonem D80. Forum czytam praktycznie od półtora roku, myślę, że najwyższy czas się ujawnić :)
Pozdrawiam.

k0nrad
29-03-2008, 01:13
Witam,
od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem D80:) długo czekałem na zakup ale w końcu sie udało:D
póki co próbuję robić dobre foty, ale nie jest łatwo... grunt, że jest świetna zabawa
pozdrawiam,
Konrad

klinik
31-03-2008, 23:47
Witam wszystkich. Milo mi dolaczyc do tak znakomitego grona.

badziu
01-04-2008, 15:23
Witam.
Body D80,
teraz niecierpliwie czekam na 50/1.4

tmx
01-04-2008, 18:34
dzień dobry :)
D80 + 18-200vr, 50mm i S10-20. do tego połówki Hitecha w wide angle holderku, Hoya CL-PL slim i inne podobne. uczę się i wrzucam na tomxx.net..

tata marcina
04-04-2008, 20:53
Witam.

Czerpię wiedzę z tego forum już od bardzo dawna, więc pomyślałem, że powinienem się zarejestrować i podziękować forumowiczom, co niniejszym czynię.

Pozdrawiam.

ciekawski
05-04-2008, 05:26
Ja rowniez witam serdecznie!!
Super forum, wiele ciekawych, przydatnych i pouczajacych informacji, bardzo mile podejscie do poczatkujacych z duza doza wyrozumialosci. Sledze Was juz od dawna ale dopiero dzisiaj postanowilem sie odezwac poniewaz wlasnie od dzisiaj jestem pelnoprawnym Nikonowcem. Pozdrawiam wszystkich.

boromrek
06-04-2008, 18:53
Witam. Na razie jestem posiadaczem ZENITH ET ale w czerwcu powinien u mnie pojawić się NIKON D60. Na razie biorę się za czytanie forum i porad dotyczący fotografowania.

08.05.08r kupiłem mojego pierwszego w życiu Nikona i jest to Nikon D80 - jak szaleć to szaleć :)
Sprzęt jest super chociaż troszkę mnie przeraża ale jeszcze do końca instrukcji nie przeczytałem hehehe.
A miałem kupić Nikona D60 ;)

wodzu_a
10-04-2008, 23:06
Witam serdecznie,
Od prawie roku jestem posiadaczem Nikonka D70s z kitowym obiektywem i troche dluzszym tamronem. Fotkuje glownie krajobrazy, górki i architekture. Zapisując sie na forum mam nadzieję zaczerpnąc trochę cennych informacji oraz poznac ciekawych ludzi.
pozdrawiam :)

bear55
11-04-2008, 15:08
Witam wszystkich,

od roku uczę się fotografii, mam Nikona D80.
Przed zakupem miałem oczywiście dylemat do którego obozu się zapisać (Canon czy Nikon).
Wybrałem Nikona.
Jestem jak dotąd bardzo zadowolony z wyboru.

pozdrawiam
bear55

RobertN
16-04-2008, 22:24
Kiedyś dawno już się witałem. Przesiadłem się dziś z Canona EOS 350D na Nikona D80. Witam więc ponownie.
pozdr Robert

Moritz
19-04-2008, 21:41
Witam serdecznie wszystkich szanownych forumowiczów. Biernym użytkownikiem tego forum jestem już dwa lata
i nadszedł czas aby móc aktywnie i w pełni uczestniczyć w forumowym życiu.

Wieniawa
21-04-2008, 12:03
Witam serdecznie koleżanki i kolegów. Zaglądam biernie na forum od ok. 2 lat, czas więc na zmianę. Mam nadzieję, że szanowny przedmówca - Moritz, nie posądzi mnie o plagiat powitania :)

Pozdrawiam,
Wieniawa

nokinnikon
21-04-2008, 19:15
Wraz z moim D80 witam wszystkich bardzo serdecznie

raven
22-04-2008, 13:15
Witam wszystkich serdecznie. Zaczynam przygodę z fotografią i nie denerwujcie się bardzo jak czasami ponudzę.

Ira6
22-04-2008, 13:48
Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam oczywiście.
Zakupiłem Nikusia wczoraj i jak narazie zapoznaję się z instrukcją.
Trochę skomplikowane to, ale mam nadzieje że Go poznam.

Keito
02-05-2008, 10:40
Witam serdecznie :)

trafiłam na forum przez znajomego, który tutaj kupił swój sprzęt. Właśnie jestem w trakcie kupna swojego pierwszego Nikona (przesiadam się z Sony H2). Mam nadzieję, że niedługo będę mogła się pochwalić swoimi zdjęciami :)

stamp
02-05-2008, 21:31
Witam wszystkich zatrzymywaczy czasu !
W młodości "szalałem" z Zenithem 11, łazienkę przemieniłem w ciemnię i ostro walczyłem z plamami na odbitkach. Później w dobie fotografii cyfrowej sprawiłem sobie kompakt Canona. Jednak cały czas tęskniłem za lustrzanką, za jasnym wizjerem (kłopoty ze wzrokiem), za charakterystycznym klapnięciem migawki i opadającego lustra. No i ostatnio moje tęsknoty zostały zaspokojone. Nikon D-80 + 18-70mm i młodość wróciła. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Pozdrawiam wszystkich i jak będę miał jakieś problemy, wątpliwości czy tez inne przemyślenia na pewno się zgłoszę.

ks7
04-05-2008, 10:09
Witam wszystkich! Podglądam forum od dłuższego czasu i jest ono dla mnie źródłem bezcennych informacji. W końcu zdecydowałem się ujawnić :)

lubudubu
04-05-2008, 10:53
Witam wszystkich. Od miesiąca jestem posiadaczem D80 i stałym obserwatorem tego forum. Interesuje mnie fotografia sportowa. Zrobiłem już troche fotek, ale ze wstawieniem ich na forum jeszcze poczekam ;-)

Serdecznie wszystkich pozdrawiam

lubudubu

Bellis
04-05-2008, 12:54
To ja też się przywitam :) I pochwalę Nikonem d60...:-D

coroner
06-05-2008, 16:36
WItam serdecznie wszystkich :)
Jestem nowym Uzytkownikiem zarówno forum, jak i od 2 tygodni Nikona D40 + SB 400. Pozdrawiam wszystkich fotoprofesjonalistów i fotoamatorów, zwłaszcza Nikonowców :)

andso
06-05-2008, 20:26
No to i ja się przywitam. Nikon u mnie od nie dawna, choć czas wybierania i czytania forum dość długi.
Wcześniej minolta dynax 5. Muszę się obeznać z tą cyfrą (szkoda że komp taki słaby i dłużej to trwa:-).

gazer
07-05-2008, 11:18
Witam Wszystkich serdecznie. Od miesiąca mam Nikona D40. Jest to moja pierwsza lustrzanka po przesiadce z "cyfrowej małpki" Kodaka C433, a wcześniej Minolty 505Si. Nikon sprawia mi duuuuuużo radochy. Wiele jeszcze mam do "rozpracowania" w tym aparacie, ale póki co jest SUPER! Pozdrawiam.

arthurr
07-05-2008, 21:00
To i ja sie przywitam. Mam na imie Artur i od mniej wiecej pol roku ciesze sie D80. Aparacik jest swietny i chyba go nie zamienie, no chyba ze na D3 ;)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.

matushita
08-05-2008, 19:12
Witam wszystkich:)Mam na imie Tomek i od poniedzialku jestem baaaardzo szczesliwym posiadaczem D80+18-200VR f/3.5-5.6G IF-ED + ML-L3:D moj wczesniejszy aparat to Lumix DMC-LX1 :)

Paablitos
08-05-2008, 21:08
Witam... to mój pierwszy post, chociaż od jakiegoś czasu z przyczajki czytam forum próbując wybrać sprzęcik. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu stanę się szczęśliwym posiadaczem D80. Poinformuję o tym na forum:D. Pozdrawiam

Harkot
11-05-2008, 17:13
witam serdecznie!
śledze forum od paru tygodni - głównie tematyke dotyczącą d80, gdyż miałem poważny dylemat co kupić
od jutra będę posiadaczem d80, czy szczęśliwym to sie okaże ;) , będzie to moja pierwsza lustrzanka, do tej pory bawilem sie cyfrowa "małpką"
pozdrawiam wszystkich forumowiczów

carl00s
14-05-2008, 15:31
Witajcie witajcie :P

doszedlem do wniosku ze oprocz klepania w wybranych tematach wartoby bylo jednak zaprezentowac sie szerzej.
A wiec - Karol, od kilku miesiecy szczesliwy posiadacz D60 i calej reszty gratow z sygnatury plus kilka zdewastowanych rosyjskich szkiel. poprzednio jakas tam cyfrowa malpa.
Fotografie traktuje hobbystycznie.
jesli ktos bedzie chcial polookac - zapraszam :
http://picasaweb.google.co.uk/Karol.Bienkunski

Feainewedd
15-05-2008, 22:39
Witam wszystkich użytkowników! W pewnym sensie nie jestem jeszcze posiadaczką nikona ale w najbliższą sobotę wybieram się do sklepu po D80. Myślę, że będzie mi tu miło spędzać z innymi nikonowcami czas :)
Pozdrawiam Marta.

Optik
16-05-2008, 11:41
Witam Wszystkich użytkowników Nikona :)

Jestem świeżo uchwyconym nabywcą Nikon D 40 + AF-S 18-55 mm DX, AF-S 55-200 mm DX VR.
Czas sie przestawić nieco na elektronikę, stary sprzęt niech odpoczywa ( oczywiście na chodzi jest).
Mowa o Practica VLC + różne szkła, Zenit E, Kijev, Reflekta II, Beltica ( jeszcze trwa naprawa mieszka).
Dobra koniec tego pisania bo końca nie będzie :)
Na razie buźka się cieszy, zobaczymy jak moje postępy będą w robieniu zdjęć :)

Pozdrawiam i mam nadzieje, że dużo ciekawych informacji się dowiem od Was :)

Miłego Dnia
Daniel

krokodyl-lodz
16-05-2008, 19:37
Witam wszystkich forumowiczów, do tej pory byłem raczej osobą tylko czytającą, ale od dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem Nikona D40 z szkłem Nikkor 18-70 mm 3,5-4,5 ED DX + lampka sabinka 600. To taki zestaw na początek, jak nauczę się poprawnie operować aparatem a moje zdjęcia będą już w pewien sposób OK to oczywiście zaplanuję zmianę sprzętu. Póki co dziękuję mojemu koledze Piotrowi z Łodzi ( 110-ty to o Tobie ) za pokazanie fotografii od tej pięknej strony, która niesamowicie mnie wciągnęła. Pozdrawiam wszystkich.

greenhorn
21-05-2008, 14:06
Witam i ja.

Opinie wielu użytkowników Nikona skutecznie (mam nadzieję;-)) zachęciły mnie do kupna aparatu tej marki.
Dotychczas wszystkie moje aparaty to C.... więc doszedłem do wniosku, że moja pierwsza cyfrowa lustrzanka to będzie jednak Nikon.

Pozdrawiam

Mirek

karol_n1
21-05-2008, 21:32
Witam!

Nazywam się Karol Niespodziański pochodzę z Tychów, posiadam Nikona D50+kit+Sigma 70-300 f/4-5,6 DG+teleskop f/8 900mm. Moje zdjęcia można znaleźć na serwerze lotniczym http://jetphotos.net/showphotos.php?userid=29881 . Interesuję się lotnictwem, fotografią i muzyką.

Pozdrawiam :)

Tadeiro
23-05-2008, 23:45
Witam, od dziś jestem w posiadaniu D80 i nie zawaham się go użyć :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !

99problems
24-05-2008, 12:56
Witam wszystkich.
Hubert początkujący amator.Mam D40 to mój pierwszy sprzęt i jestem bardzo zadowolony.

elektronik_tk
25-05-2008, 20:02
Witam :)
Dopiero zamierzam być szczęśliwym posiadaczem Nikona, więc tu zajrzałem, bo mam pewne wątpliwości co wybrac ;]. Aktualnie jeszcze Fuji s6500fd :P

nataliawisniewska
29-05-2008, 15:31
To ja też się przwitam:) Dzień Dobry wszystkim nikoniarzom!:) a w szczególności tych od D80;p pozdrawiam z Trójmiasta:)

margrzeg
02-06-2008, 13:34
Witam serdecznie!
Czytam to forum od około 2 lat. Zarejestrowałem się, aby przede wszystkim podziękować Wam za ogrom informacji, które tutaj znalazłem. Wasze dyskusje i opinie pozwoliły mi na podjęcie decyzji o wyborze i zakupie mojej pierwszej cyfrowej lustrzanki - Nikona D80. Od kilku dni jestem jego użytkownikiem i to zadowolonym z dokonanego wyboru.

Pozdrawiam
Marek

Sissi
05-06-2008, 11:49
Witam!trafiłam na to forum przypadkiem, szukając info. na temat mojego świeżo nabytego Nikonka D70.
Forum jest rewelacyjne! jestem pod wielkim wrazeniem informacji w nim zawartch! jedno wielkie WOW!
pozdrawiam

victor7577
05-06-2008, 12:42
Witam wszystkich :)

Od tygodnia jestem posiadaczem d80 i póki co jest bardzo zadowolony :)

Vanti
09-06-2008, 10:36
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Swoją przygodę z fotografią cyfrową zacząłem dwa lata temu dzięki kompaktowi Coolpix L2. Od wczoraj zaś jestem szczęśliwym posiadaczem Nikona D60 z dwoma obiektywami i mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł w pełni wykorzystywać jego możliwości ;)

parafka
11-06-2008, 06:52
Cześć.
Mam nareszcie upragnionego d40. Kupiony używany i w stanie bdb.
W porównaniu do mojego byłego Canona A530 to MERCEDES!
-choć apetyt teraz mam na nowy szeroki obiektyw. ech...
Pierwsze nauki były jakieś 25lat temu na aparatach Zenit E, TTL, Smiena, ŁOMO;
Pamiętam jak z ojcem stałem wtedy w kolejce po utrwalacz.
Wywoływanie zdjęć było wtedy czymś naprawdę magicznym;
nie to co teraz 1godzinka.
pzdr
Paweł

Fokus
12-06-2008, 07:03
Dzień dobry wszystkim

hotrok
13-06-2008, 19:04
Witam wszystkich uzytkownikow Nikona:grin:
Jestem szczesliwym posiadaczem D40.
Co do forum to jest ono niesamowita kopalnia wiedzy. Siedze i czytam i jeszcze nie przebrnalem przez wszystkie interesujace mnie tematy.

Pozdrawiam i zycze wszystkim udanych fotek:mrgreen:

Motorniczy
13-06-2008, 19:41
Czołem , czołem , kluski pod stołem ! :)

ankagr
13-06-2008, 19:46
Witam wszystkich forumowiczów.Czytam , analizuję (juz niedługo będę miała sprzęcik:) Milutko tu u Was ,widzę że nowicjusze i totalni amatorzy nie są na spalonej pozycji ,fajnie że pomagacie i można na Was liczyć. Trafilam na forum po decyzji zakupienia aparatu nikon D80, dzięki Wam wybrałam obiektywy no i pewnie zdarzy mi się szukać u mądrych głów odpowiedzi na pytania.

cruiser
14-06-2008, 16:16
Witam wszystkich !
zapalony amator z niedawno nabytym D70. Myslę, że juz mogę podziekowac za ogrom informacji jaki tu zastałem...i skromnie prosic o więcej i więcej wiedzy :D

milgram
14-06-2008, 22:47
Witam,

Od niedawna szczęśliwy posiadacz d80 i kitowego szkiełka 18-135. Już myślę o stałce :) Etap kreski i kulki już za mną :)

FraterMajor
16-06-2008, 23:24
Witam!
Od 2 tygodni szczęśliwy posiadacz pierwszego swojego aparatu Nikon D60 z kitowym obiektywem.
Mam nadzieję, że dużo się tutaj nauczę :)
Pozdrawiam!

slaweksie
17-06-2008, 16:25
Witam, mam nówkę D60 + kit z VR.
Chcę od Was nowych pomysłów na fotografowanie i przede wszytskim umiejetności.
Zanm się na samochodach SAAB i na rowerach XC. Moge pomóc i doradzić w tych tematach.

Tifosi
23-06-2008, 23:07
Witam wszystkich, nazywam się Michał, mieszkam w Świętochłowicach, zakupiłem niedawno pierwszą lustrzankę i po pierwszym szale pstrykania, przyszła refleksja, że trzeba by się nauczyć zdjęcia robić, forum polecił mi znajomy, pewnie więcej będę czytał i oglądał niż pisał, ale jak wyjdzie mi wreście jakaś fotka i przytrafi się odpowieni tematycznie pojedynek lub bitwa to się ujawnie ;-) (pomysł pojedynków bardzo mi się podoba).

Pozdrawiam wszystkich.

Grzegorz kk
27-06-2008, 10:12
Witam wszystkich.
Sprzęt jaki zakupiłem to Nikon D60 miał być docelowo D80 ale cena jednak zbyt wysoka była teraz sprzedają z obiektywem (wersja II) jestem zadowolony a to co mnie przekonało do Nikon-a to jednak ten słynny szybki Auto-focus nie myliłem się :) .
Pozdrawiam.

Myjk
27-06-2008, 23:33
Dobry wieczór, dzisiaj, po wielkiej burzy z żoną, która była/jest przeciwna temu zakupowi, przytaszczyłem do domu taki komplecik:
Body Nikon D80, Szkło AF-S Nikkor 18-200 mm 3.5-5.6 VR, SpeedLight SB-600, do tego BatteryPack MB-D80 i 2 aku.
Poprzednio fotki robiłem tylko D70 z KITowym 18-70 - tylko packshoty w pracy. Mam nadzieję że D80 mnie popchnie aby oderwać się od kompa
i złapać bakcyla podróżniczego aby wykorzystać to cudo... W planach jeszcze jakiś jasny obiektyw N50 1.4 albo 1.8 i jakieś makro - albo pierścień,
tylko czy pierścień zadziała z tym N18-200? Zaraz się gdzieś zapytam, ale najpierw poszukam czy nie było. :P

tomekudla
02-07-2008, 08:18
Witam, witam:)

Cieszę się, że dołączyłem to tego elitarnego grona. Podczas buszowania ostatnio na forum sporo się dowiedziałem a jako neofita w obsłudze nikona obiecuje duże postępy i z czasem publikacje najlepszych zdjęć.
Wcześniej miałem kanonika a 530 no ale tu nie ma co porównywać, na razie aparat ma większe możliwości niż ja umiejętności ale obiecuje, że w końcu przeczytam instrukcję;>

Można mnie znaleść w galerii cyfrowej <google prawdę Ci powie>, ksywa kudi.

artq
02-07-2008, 23:20
Witam wszystkich ! Od lutego jestem szczęśliwym posiadaczem Nikona D80 Niezły aparacik z tego nikosia ! ;)

baku127
02-07-2008, 23:26
Witam wszystkich, bo się jeszcze nie przywitałem na tym forum:-D
Chyba zapomniałem

monocoque
04-07-2008, 23:04
Witam forumowiczów

Dlaczego Nikon? Z umiłowania do ergonomii, wygody i ładnych rzeczy.
Jaki Nikon? Miało się swego czasu w rączkach F601, F90x, E2s, D1h, D80. Ostał się tylko F90x i marzenia o FX
Ulubione szkło? Hmmm... jak wino - im starsze tym lepsze :) Biometar 2.8 /80 C Z Jena DDR
Ulubiona forma? Tatry w śniegu, portret

Zgodnie z maksymą "coś za coś, nic za nic" - dziękuję za dzielenie się wiedzą, postaram się rewanżować.

neti_6
05-07-2008, 15:46
Jak przystało na "żółtodzioba" :) WITAM WSZYSTKICH. Nie posiadam jeszcze cuda na n, ale to kwestia ok. 2-tyg. Co do body decyzja podjęta- D80 a szkiełko jeszcze szukam. A- najważniejsze- jestem totalną amatorką.
Pozdrowionka dla wszystkich.

ramzes78
06-07-2008, 12:30
Witam serdecznie

Coś o sobie na wstępie.... Mieszkam w Łodzi, foto traktuję jak dobrą zabawę i przygodę - zaczynałem na zenitach, później Olympus c5060 (fajna maszynka była) no i Nikon - D70. Przy nim chyba już zostanę.
Pewnie trochę wam pomarudzę, ale jest tyyyyle pytań i ciekawych tematów do nauczenia. Inna moja pasja to kawa (tu chętnie pomogę- pytajcie :D)
Pozdrawiam
RAMzes

SlaWasII
06-07-2008, 12:51
Witam Serdecznie!
Niniejszym wylewam tu swoją radość z posiadania N60.. ;)
Trochę żal, że kasy nie starczyło na N80 ale cóż - mam nadzieję, że to był dobry, optymalny mój wybór.

misslaline
08-07-2008, 16:55
Witam. :)
Od trzech dni jestem posiadaczką nikona d40.

AsKier
09-07-2008, 20:40
Witam wszystkich!!

Zaczyna się moja przygoda z lustrem...na start poszło D80 z 18-55...

planuje zakup Tamrona 55-200 a w przyszłości 17-50....

Pozdrawiam !

woj111
09-07-2008, 20:59
Witam
Wybrałem jedyną słuszną markę. Na początek D50 do tego Grip i szkła N18-55 AF-S i N70-300 AF.

mario73z
10-07-2008, 18:42
Witam sanownych forumowiczów :) Czytam forum od dość dawna jednak dopiero teraz zdecydowałem się na "bardzej aktywne" uczestniczenie w życiu forum tej zacnej marki. Dodam jeszcze że od 3 lat klikam D70s a od niedawna dołączył do niego D80. Pozdrawiam wszystkich

heathclif
13-07-2008, 00:20
Witam Wszystkich uzytkowikow oraz prowadzacych to forum

ZeberkO
13-07-2008, 16:12
Witam uzytkowników
Jestem szczęśliwym posiadaczem d80+kit 18-70 +nikon 50 1.8 w niedalekiej przyszłości jakieś tele ale to już jak uzbieram na szkiełko to wam pomarudze.

ADZIK79
14-07-2008, 13:18
witam wszystkich zalogowanych i nie :) mam nadzieję, że wiele nauczę się od was...

Zdzichu
15-07-2008, 09:31
Witam wszystkich forumowiczów:-D
Odwiedzam Forum od kilku tygodni po zakupie D60 i nawet "popełniłem" kilka postów,
ale dopiero teraz odważyłem się ujawnić.
Forum jest the best, a niektóre wątki wprost rewelacyjne (np. o filtrach czy o ptakach).
Chylę czoła przed wiedzą i umiejętnoiściami wielu forumowiczów. Jest od kogo się uczyć :mrgreen:
Mam nadzieję, że nadal uda mi się rozwiać dzięki czytaniu tego Forum.
Wcześniej była smiena, fed, zenit, olimpus i pierwsze zabawy z foto.

Pozdrawiam wszystkich

Zdzichu

Kindred
15-07-2008, 09:41
Witam

Jest to mój pierwsz post tutaj. Od prawie dwóch lat zaglądam tutaj w poszukiwaniu wiedzy na temat systemu Nikona. Jak dotąd wystarczało tylko troszkę poszukać. Można wiele się od Was nauczyć. Dzięki że istniejecie. Mam nadzieję zacząć się tu troszkę udzielać.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników NIKON FORUM.

Chicago
15-07-2008, 13:31
Witam wszytkich miłośników fotografii i użytkowników Nikonów. Ciesze się ze mogę do was dołączyć i dalej uczyć się od zawodowców.

czarnyfks
15-07-2008, 15:56
witam wszytkich. mysle ze znajde tu wiele ciekawych informacji dotyczacych mojego sprzetu i mam nadzieje ze bede miec wiele mozliwasci podzielenia sie moja skromna wiedza. pozdrawiam

poloq
16-07-2008, 15:06
Witam ;)

malyd77
16-07-2008, 21:49
Witam


Dzięki pewnej OSOBIE z tego forum mam dziś swojego pierwszego Nikona. Fotografią interesuję się od jakiegoś czasu, na początku miałem Canon A70. Wspaniały aparat w którym po trzech latach padła matryca. Bardzo fajny aparat który robił świetne zdjęcia. Później przyszedł czas na Fuji S5200 (aktualnie mam go do sprzedania - 430 zł).

Od wczoraj posiadam aparat Nikon D40. Powiem szczerze że jestem zaskoczony jakością zdjęć. Teraz dużo nauki przede mną. Mieć taki aparat i robić zdjęcia na auto - nie wypada.

Chciałbym nim opanować kilka rzeczy:
- fotografia portretowa mojego dziecka
- a także zdjęcia na stadionie
Pozdrawiam Wszystkich a w szczególności Wojtka
Dawid

HardcoR
16-07-2008, 22:44
Witam,
Całkiem niedawno stałem się posiadaczem D60 + 18-55.
Focę od kilku lat ale na lustrzance dopiero kilka dni :)

pozdrawiam
Rysiek

py1szczak2
16-07-2008, 23:46
Witam Wszystkich
Jeszcze tydzień dzieli mnie od posiadania D80 ale już analizuję wypowiedzi na forum i chłonę wiedzę jak gąbka.
Najbardziej cieszy mnie fakt że jest tu kilku zwolenników fotografowania ryb akwariowych a to sprawia mi największą frajdę.

Pozdrawiam Piotr

Jacek66
18-07-2008, 10:24
Wiatm serdecznie wszystkich forumowiczow.

Decydujac sie na zakup aparatu Nikon grzechem byloby nie zapisac sie na forum. Unikajac grzesznego zywota czynie to niniejszym i wiem ze moge tylko skorzystac z Waszego dotychczasowego doswiadczenia i wiedzy.

Fotografia cyfrową (analogowa znana od czasow fotek stykowych) zająłem sie kilka lat temu, kiedy budżet pozwolil na zalup Nikona Coolpix'a 3200 (wspanialy kompakt). Wraz ze wzrostem apetytu pojawił sie FujiFilm S5500, na ktorym to weryfikowalem swoja wiedze i szlifowalem umiejetnosci. Polecam ten model aparatu, jako wprawke przed lustrzanka. Wiele sie mozna nauczyc, pokory tez ;-))).

Pozostal teraz tylko Coolpix 3200 wraz z nowym nabytkiem D60 + kit + Tamron AF 70-300 Macro.


Pozdrawiam
Jacek

Darek.roro
18-07-2008, 19:18
Witam wszystkich na forum.

Tomesz
20-07-2008, 11:44
Witam wszystkich serdecznie.
Nazywam się Tomek i jestem z Gliwic.

jareckiVW
21-07-2008, 21:07
witam wszystkich foto maniaków :):)

djjaca
21-07-2008, 21:50
Witam wszystkie Panie i Panów tu obecnych :-D

waiting-for-the-sun
22-07-2008, 00:23
no więc ja witam się już po raz drugi ;) mam prawie-że-osiemnaście lat i jestem sobie z takiego zadupia w świętokrzyskim, oraz pozdrawiam serdecznie wszystkich zebranych :>

wesu
23-07-2008, 16:49
Witam wszystkich i pozdrawiam.
Jestem od 2 miesiecy szczesliwym posiadaczem d40 i odkrywam uroki lustrzanki :)

driftmen
23-07-2008, 22:03
Witam nazywam sie Łukasz mam 16 lat (jeszcze 7 miesiecy i 17 :)) mieszkam na jakims zadupiu w lubelskim. mam Samsunga S760 planuje kupic sobie D40 bardzo interesuje sie fotografia

coroner
23-07-2008, 22:08
Cześć
Jestem Tomek i jestem alkoholikiem. :D
Ponadto staram się być fotografem
Mój sprzęt to D40 kit + SB 400 + statyw z allegro za 50 zł (na razie starcza)
Pozdrawiam wszystkich
I przepraszam za tak późne przedstawienie się :)

Jurandw
24-07-2008, 13:20
Witam
To ja, czyli Jurand (na marginesie nie ze Spychowa, ten był inny, ślepy i nie miał aparatu, ja oczy jeszcze mam i aparat też mam :D)
Na Fotografie namówiła mnie Żonka i jakoś tak mnie wkręciło.
Pozdrawiam

piteriks
24-07-2008, 13:49
Czołem wszystkim.
Swieżak jestem i jako właśnie taki się z Wami wszystkimi witam.
Juz od jakiegos czasu oglądam i czytam owo forum a dzis nastał TEN dzień i się zarejestrowałem w systemie. Do faktu tego popchnęła mnie świadomość, iż przymierzam się do zakupu D80.... z czego niezmiernie się cieszę. Dotychczas to były głupawki cyfrowe od sony po kończąc na canonie s3is (nie wspominając tego pierwszego razu ze Smieną 8m...). A więc jeszcze raz witam.

p.s. Koles ze sklepu foto strzelił mi pomysł aby sie wstrzymać jescze z 1-2 m-ce z zakupem body D 80, bo wtedy cena jego spadnie do około 1500 ( ma wejśc D90 ).......? i co wy na to....?

-zapozdrawiam

krzysc
25-07-2008, 18:43
Witam.Jestem początkującym użytkownikiem D80 i chciałem wszystkich serdecznie pozdrowić ze słonecznego Olsztyna.

sheva
26-07-2008, 14:56
to i ja się przywitam ;) z pięknego śląskiego Zabrza ;)

niebanalna
29-07-2008, 19:53
a ja witam z Oslo:) od paru miesiecy posiadam D40 i sie nim zachwycam:)

micak
30-07-2008, 19:19
Początkujący adept fotografii ze Szczecina wita wszystkich :D

lightflame
31-07-2008, 12:35
witam wszystkich nikoniarzy

LF

cabri0
31-07-2008, 20:47
witam wszystkich, jestem totalnym amatorem :)

bartszatki
31-07-2008, 20:54
Entuzjasta wita z malowniczych dla fotografów Kujaw:)

Sylvester
31-07-2008, 21:22
Witam i pozdrawiam :)

core
01-08-2008, 12:11
Witam i pozdrawiam z Tarnowa ;)

marmajgabin
02-08-2008, 11:42
Witam:)
od niedawna używam nikona D40x i cały czas nie mogę się nim nacieszyć:)
niedawno znalazłem to forum i mam nadzieję że trochę mi pomoże się podszkolić;p

moniczka6
04-08-2008, 08:04
I ja się przyłącze do szacownego grona. Pozrawiam ze słonecznego dziś Krakowa (użytkowniczka D80) :)

Rycerzyk
05-08-2008, 08:41
Ponieważ mam już na koncie trzy posty, to czas się przywitać :-)
Od wiosny jestem coraz bardziej szczęśliwą posiadaczką D40 i czytelniczką wszystkich możliwych poradników na temat fotografowania i obróbki zdjęć ;-) Pozdrawiam z Krakowa i okolic :)

KoKsiK
05-08-2008, 18:01
Witam, szczęśliwych posiadaczy aparatów firmy Nikon a szczególnie Nikon D70s :)

miskov
07-08-2008, 15:59
Witam wszystkich :) . Narazie to marzę o lustrzance, ale za niedługo mam nadzieję stać się posiadaczem D80 ew. D90 jeśli będzie :) Pozdro dla Was !

adAmour
07-08-2008, 23:17
Ja już jestem posiadaczem D80 i choć napisałem już wcześniej kilka postów, to dołączę swoje przywitanie w tym miejscu ;D Dodam, że po przejściu z cyfrówki Sony na lustrzankę Nikona czuje jakbym się przesiadł z takiego sobie wozu, jakie wszyscy mają, na jakiegoś... Jaguara...:D

Pozdrawiam, adAmour

arasek86
08-08-2008, 07:59
Witam
dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem D40 dopiero zaczynma przygode z foceniem
pozdrawaim

faam
08-08-2008, 20:08
Witam wszystkich na stronie nikon.org.pl. Od paru miesięcy ogladam tą stronę i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem... Bardzo pozytywnym. Mam trochę rozeznania w necie i w różnych grupach dyskusyjnych oraz forach, ale tutaj - oprócz oczywiście tematyki - zaskoczyła mnie niezwykła skuteczność i szybkość działania jego uczestników. I fascynacja tym, co robią. Pamiętam pewną pogoń za chmurą, bodajże 80 km, aby ją ładnie sfotografować. To było to.
Po małych komplikacjach z rejestracją (Image Verification - This reCAPTCHA key isn't authorized for the given domain) wreszcie udało mi się uczynić to, co zamierzałem. No i jestem.
Słówko o sobie: Obecnie jestem posiadaczem D80 oraz kilku do niego szkieł vel. słoików, lampki SB800, statywu, plecaka i paru drobiazgów. Może dodam jeszcze, że kupno Nikona nigdy nie było moim marzeniem ani celem. Zaczynałem od Zenitha 12XP, potem był Canon(y) i wszystko miało się skończyć na zakupie którejś z nowych lustrzanek Canona. Może jednak na skutek lektury tej strony oraz kilku "zbiegów" okoliczności, stanęło na Nikonie. I myślę, że tak już będzie.:-D

Pyrrhula
08-08-2008, 22:05
Przywitać się chciałem.
Dzisiaj zostałem szczęśliwym posiadaczem nowiutkiego D80 :-D
Do tego szkiełko 50mm f/1.8D
Na razie czytam instrukcję i przyzwyczajam się do nowego systemu :)

Lisushow
14-08-2008, 23:27
Witam :)
Mam na imię Agnieszka, od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką lustrzanki Nikona i nowym członkiem społeczności forumowej :)

cichy92
19-08-2008, 12:02
heh ;) witam ;) nie mam jeszcze lustra ale nie długo będzie ;) foce od 3 lat. Głównie reporterka, żużel. I dla relaxu makro ;) Fuji s6500fd

witold35
19-08-2008, 20:46
witam wszystkich
jestem z Krakowa

używam jak w podpisie ale głownie na trybie Auto

może ktoś zorganizuje spotkanie Nikonowców w grodzie Kraka w celu wymiany spostrzeżeń

pozdrawiam

novika
23-08-2008, 17:37
Wiatm Wszystkich :)
Jestem tutaj nowa i jakna razie nie za bardzo zorientowana. Mam nadzieje że spodoba mi się tutaj :) buziaki

aciu
24-08-2008, 11:41
Witam wszystkich, zaczynam przygodę z nikon-em. Czeka mnie duzo czytania :-D . Liczę na Waszą wyrozumiałość i cierpliwość.

Zora
24-08-2008, 21:12
Witam serdecznie szanowne grono. Tez jestem nowa. Duzo musze poczytac bo jak narazie wiedze mam slabiutka a tak bardzo chcialabym
posiadac wasze umiejetnosci w poslugiwania sie Nikonkiem . Wytrwale bede sie od was uczyc :)

mOSAd
24-08-2008, 23:24
No no no. Duży przypływ kobiet widzę. Bardzo dobrze, może więcej autoportretów będzie. Witam wszystkich nowych użytkowników - obojga płci :)

Bosiu
26-08-2008, 18:47
Witam wszystkich!
Forum czytuję od około roku (przez ten czas zbierałem na lustro), lektura bardzo pomogła mi wyborze d80 które posiadam od miesiąca, niestety teraz muszę nadrabiać zaległości w foceniu bo po roku lektury forum jestem otrzaskany w teorii ale fotki raczej mnie nie zadowalają póki co :P

michalsz
26-08-2008, 20:50
Witam wszystkich!


Ja również zaczynam przygodę z Nikon'em. Fotografią interesuję się od niedawna, bo od około roku. Jeszcze sporo nauki przede mną :) Zaczynałem od: Praktica BCA, poźniej Fuji S9500, a teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Nikon'a D70s, Nikkor'a 18-55 f/3.5-5.6G AF-S DX II oraz Tamron'a 55-200mm F/4.5-5.6 Di II LD. Generalnie staram się robić zdjęcia każdego typu. Niektóre wychodzą, inne nie :).

Mam nadzieję, że zagoszczę tutaj na dłużej.

Pozdrawiam!

Timix
27-08-2008, 14:53
Witam grono Nikonowców. Co prawda dopiero przed zakupami ale forum miód malina , obecnie foce Panasem Fz-7 i Nikonem L-10 kieszonkowy. A planowane D80 / T 17-50 f2.8/ N 70-300 vr czas pokaze . Pozdrawiam.

Przemion
27-08-2008, 19:24
Witam serdecznie.

Jestem zarejestrowany na tym od jakiegos czasu, ale staram sie głównie czytać, jednak postanowiłem się przywitać.

Foce od jakiegoś czasu, różnymi sprzętami, ostatnio głównie Nikonem D70s/D200. Od około 3 lat jestem fanem tej marki.
Robienie zdjęć to dla mnie przyjemność, czasami praca.
Kilka moich fotek można zobaczyć na moim Flickru (http://www.flickr.com/photos/przemion/)
Pozdrawiam

Cypriano
28-08-2008, 09:27
Witam wszystkich,

od paru miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem D80. D80 jest moją pierwszą lustrzanką cyfrową, a drugą lustrzanką w ogóle, po Zenicie, którego używałem kilka lat temu.

pozdrawiam

zibiokul
28-08-2008, 10:23
również witam wszystkich
fotografia towarzyszyła mi od dawna - nieprzemijająca pasja:) od roku próbuję nawiązać wspólny język z Nikonem - najpierw była to D40 teraz próbuję poskromić D300. do tego kilka szkiełek - lepszych i gorszych, oświetlenie studyjne - i wielkie chęci:)
pozdrawiam
Zbyszek

Pawełw
31-08-2008, 23:16
Witam wszystkich!
Fotografią interesuję się od dobrych kilku lat. Do niedawna posługiwałem się moją starą, dobra Minoltą Z1 ale lata mijają... . Niedawno kupiłem Nikona d60. Mam nadzieję, że pomożecie mi w jego poskramianiu.:)

bartek_w
01-09-2008, 15:42
Witam.
Kiedyś sporadycznie D100 i D200 (niestety nie moje więc nie mogłem się z nimi bliżej zapoznać) a od wczoraj własny D80 + sigma 18-200 + sigma 70-300 APO :mrgreen:
Pozdrawiam.

Hesi
03-09-2008, 10:12
Witam serdecznie wszystkich

Mam na imię Bartek. Jestem szczęśliwym posiadaczem Nikona D 80. Wcześniej był, a raczej nadal jest Sony H-1. Ale Nikon mi bardziej leży :-D. Trafiłem tutaj przypadkiem, ale mam nadzieje że zabawie tu dłużej.

Pozdrawiam Wszystkich

Naithsabes
04-09-2008, 12:49
Witam!
Mam na imię Sebastian.
Jeszcze nie posiadam Nikona, ale to kwestia czasu:)
Pozdrawiam:)

Gregor_79
08-09-2008, 11:44
Witam serdecznie wszystkich z forum.
Jestem posiadaczem D40, jest to moje pierwsze lustro, więc bede pisał duż i czytał dużo.
Również prosze o wyrozumiałość jeśli zadam do was głupie pytanie, dla mnie to bedzie nowa wiedza.

pitex
08-09-2008, 23:42
Witam serdecznie wszystkich!
Mam na imię Piotr.
Rozglądam się za jakimś nikonkiem mam nadzieje że przy waszej pomocy coś sobie wybiorę, gdyż mój zenit leciwy już jest.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

brs
10-09-2008, 13:46
Witam,

Mam na imię Kamil. Do tej pory pstrykałem "el piątką" W ubiegły piątek zakupiłem D80+N18-55 i zaczynam na poważnie myśleć o fotografii, jednakże jestem jeszcze zielony (jest to moja pierwsza w życiu lustrzanka) :) Planuje teraz dokupić jakiś obiektywik makro.

Pozdrawiam wszystkich.

ASAHI
11-09-2008, 23:01
Witam Wszystkich.
Obecnie mam trzysetkę, wcześniej F60, smiena, zenith, minolta.. sentyment do kliszy pozostał..
Z forum korzystam od roku, przyszedł czas aby się zarejestrować i powitać oficjalnie!

kroliczy
12-09-2008, 11:46
Hej! Jestem na tym forum od wczoraj! I juz mi sie podoba! Zaczelo sie od zabawy D80 mojego brata. Teraz czekam na moja D40 - Zabawa sie zaczyna

comptom
14-09-2008, 21:28
Witam starych 'wyjadaczy' oraz takich jak ja - zaczynających przygodę z fotografią.

Qubczyk
16-09-2008, 15:12
Powitać wszystkich serdecznie :) Jestem użytkownikiem D40 z kitowym 18-55 i lampką SB600... :) Na forum jestem zalogowany już od dawna, pora się oficjalnie przywitać... :)

magmic69
16-09-2008, 23:07
Witam wszystkich bardzo serdecznie :D

Jestem tu oficjalnie od kilku godzin, no a tak w ogóle to zaglądałem tu już wcześniej i bardzo mi się tu spodobuje :D

MARiS
17-09-2008, 12:00
Ja również serdecznie wszystkich witam :) Jestem tu jak na razie nowy i oczywiście jak większość (bynajmniej tak mi się wydaje) fotoamatorem. Ale oczywiście mam zamiar pogłębiać swoją wiedzę na temat nikona jak i ogólnej fotografii a w szczególności
(portret i ślubna). A posiadam jak narazie nikonka d40 + szkiełko 18-55mm pozdrawiam :)

RobuR_RR
19-09-2008, 20:52
Witam również :)
D60 +kit+55-200VR+filtr UV

soober
21-09-2008, 19:39
To ja tez sie przywitam :P zarejestrowalem sie na forum chyba wczoraj poniewaz zamierzam za niedlugo zaczac przygode z jakims lustrem ze stajni Nikon. Narazie jestem w fazie poszukiwan/porownywan modeli z ktorych w niedalekiej przyszlosci wybiore cos odpowiedniego dla mnie.

szymoire
23-09-2008, 22:47
Też się przywitam. Kolega kupił mi przez forum nikona d70s z kitowym 18-70, kazał czytać i czytać forum, a gdy go zacząłem zasypywać pytaniami o kolejne elementy wyposażenia to stwierdził:"Aaaargh - I have created a monster!" :mrgreen: Forum jest super, lustrzanka jeszcze lepsza, teraz tylko muszę zacząć fajne zdjęcia robić :cool:

Atterdag
25-09-2008, 23:05
Hmmm... wypadałoby się przywitać, a tak przynajmniej prawią ;)

Witam i pozdrawiam z zaziębionego południa.

Lustrzanka jak lustrzanka. Rok temu po wakacjach wypruwania z siebie wszelkich żył w końcu zakupiłem aparat marzeń... no i czas mija i mija, a ja ciągle się uczę i w końcu stwierdziłem iż trzeba skorzystać z doświadczeń rzeszy użytkowników Nikona gdyż inaczej zdążę zmienić aparat nim cyfra odkryje przede mną swoje wszystkie tajemnice.

Po drodze zdjęcia robiłem za pomocą: Zenita E, EOSa 50, a w końcu doszedłem do aktualnego etapu:
Nikon D80 + Nikkor 18-135 + Sigma 70-300 APO Macro

I mam nadzieję póki co tu pozostać i oswoić się z Nikonem.

mango
26-09-2008, 00:44
Witam wszystkich serdecznie
Na tym forum jestem już trochę ale teraz dopiero znalazłem czas na przywitanie się.

maluch69
29-09-2008, 18:57
Witam Wszystkich.
Ciesze się, że udało mi się odnaleźć taką kopalnię wiedzy o Nikonach i fotografii.

sap3r1987
30-09-2008, 22:15
Witam wszystkich. To mój pierwszy post tutaj. Przypadkiem znalazłem to forum i od razu mi sie spodobało. Mam nadzieje że czegoś sie stąd naucze bo dopiero zaczynam przygode z fotografią

rafal.swiecki
01-10-2008, 20:49
Witam,
forum czytam od jakiegos czasu i w końcu wypadało się zarejestrować i dołożyc swój "kamyczek" do tego ogródka ;)

Pozdrawiam
Rafał

stalen
02-10-2008, 21:13
Witam
Przeglądam forum od ponad roku, od czasu zakupu cyfrowej lustrzanki wiadomej firmy. Przyszedł czas aby zarejestrować się. Wcześniej bawiłem się amatorsko cyfrowym kompaktem oraz sporo lat analogami.

jacek123
02-10-2008, 21:16
Witam Wszystkich!
Przeglądam z wielką ciekawością tą kopalni wiedzy o nikosiach, gdyż zastanawiam się nad wyborem systemu a jakoś nie jestem jednoznacznie ukierunkowany, posiadam co prawda canona 350d ale tylko w kicie , a więc mały problem przy wyborze nowych puszek i szkiełek.
Pozdrawiam Wszystkich !!! :)
Jacek

qlas
05-10-2008, 17:29
Cześć wszystkim... D60 to moja pierwsza cyfrówka po ponad dwudziesto kilku letniej Minolcie X-GM . Jak się oswoję z elektroniką i wpadną pieniążki zacznę myśleć o dobrym stałym portretowym szkłem.. Pozdrawiam

c77
06-10-2008, 00:23
Witam wszystkich.

Rozpoczalem swoja przygode z DSLR, czytam, czytam i jeszcze raz czytam, na razie na proby pozostaje malo czasu. Mam nadzieje, ze niedlugo sie to odwroci i zaczene zbierac jakies doswiadczenie, amatorskie oczywiscie.

pzdr

rincevind
06-10-2008, 00:44
hmm... no tak, każdy kiedyś, gdzieś jest 'nowy'... więc i ja witam tu wszystkich.

Tomek96
07-10-2008, 15:18
Witam wszystkich serdecznie. Mam 12 lat i chodzę do szóstej klasy. Fotografią interesuję się od 3 lat. Najbardziej lubię fotografować zwierzęta i rośliny. W 2007 roku, w konkursie „Zwierzęta wokół nas” otrzymałem nagrodę specjalną Prezydenta Miasta Legionowo.
Tomek

dnie
08-10-2008, 21:55
Witam wszystkich :)

Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, dziś zostałem szczęśliwym posiadaczem D80 więc czas się ujawnić. Wcześniej używałem Canonów - najpierw A510, później S5 IS. Zresztą tego ostatniego zapewne jeszcze chwilę poużywam zanim stanę się naprawdę świadomym posiadaczem D80 :P

SF_1947_FERRARI
11-10-2008, 14:36
Witam, serdecznie wszystkich ;-) Własnie zakupiłem pierwsze lustro w swoim zyciu jest to Nikon D50 z obiektywami Nikkor 18-55 i NIKKOR 55-200 Pozdro

K0L0
12-10-2008, 00:41
Witam jeszcze raz!:)
Miałem już zmieniać system:( byłem na 99% zdecydowany na C40D, ale po długich przemyśleniach skończyło się na D80 i jestem super zadowolony:):):)
Pozdrawiam
kolo

push
12-10-2008, 15:18
siema jestem PUSH ;]

jeśli jesteś ładną , zgrabną i przede wszystkim młodą modelką to napisz do mnie...
cała reszta modelek niech napisze do kolegów wyżej :mrgreen:

estudiante
12-10-2008, 15:42
witam
od niedawna body D80
pozdrawiam

kola1971
13-10-2008, 09:11
Witam Koleżanki i Kolegów. Kiedyś zenit 12xp, potem jakieś kompakty (ostatnio DX6490) i w tej chwili znów lustro - tym razem cyfra (D60 + N18-55 +N55-200VR). Na razie studiuje wnikliwie forum i uczę się na nowo. Pozdrawiam serdecznie - Grzegorz.

TaxiTurbo
19-10-2008, 18:47
Witam wszystkich forumowiczów od dłuższego czasu przeglądam to forum , przy okazji dziekuję za wszystkie wiadomości jakie tu wyczytałem oraz linki które niewątpliwie pomogły mi przy wyborze mojego aparaciku :)

jacke84
23-10-2008, 08:25
Witam wszystkich uzytkownikow forum

Menar
26-10-2008, 13:21
Witam wszystkim nazywam sie Michał fotografia interesuje sie od ok. 2lat na poczatku miałem fuji s6500 jednak ok ok miesiąc mam juz NIKONA D80, najbardziej interesuje mnie fotografia typu fashion oraz motoryzacyjna...

SinkER
28-10-2008, 13:53
Witam serdecznie wszystkich Nikoniarzy

ps. chyba tak sie mowi ;)

castorama
28-10-2008, 22:23
A no to ja też się przywitam...
Nikon D80 dotarł godzinę temu...więc jest...no i stary Zenit...

artvi
29-10-2008, 03:41
Witam wszystkich uzytkownikow forum NIKONa. Przegladam te forum przeszlo od miesiaca ... (szukalem w necie informacji dot. wybranych przeze mnie modelow lustrzanek) ;) Padlo na NIKONA D90 ktory wlasnie dotarl do mnie wczorajszego dnia. Do tego zaopatrzylem sie w polecane przez wielu szklo TAMRON 17-50 (ktore tez polecam!!) - testowalem wczesniej na Canonie 400D. W planach mam jeszcze zakup lampe SB-900.
Fotografia interesuje sie od mlodzienczych lat. Mialem okazje pobawic sie tylko CANONAMI: EOS 30, 350D, 400D, D40.
Z NIKONEM mam stycznosc pierwszy raz i jestem pod wrazeniem :D !!! .. A jak sie bedzie sprawowal to wyjdzie w praktyce.
Pozdrawiam Artur

FotoFal.pl
29-10-2008, 23:32
Witam!
Pstrykam od jakiegoś czasu. Teraz mam ochotę popstrykać trochę bardziej niż amotorsko! Forum to kopalnia wiedzy więc i ja postanowiłem trochę z niej wykopać:) Witam serdecznie i proszę o przyjęcie w szeregi nikoniarzy!!!

gregster
30-10-2008, 02:14
To i ja sie przywitam. Więc witam. To forum to perełka istna kopalnia wiedzy. Juz otwozyła mi oczy na pare dręczących mnie tematów. Pozdrawiam :P:):):)

michalj
30-10-2008, 17:09
Witam wszystkich serdecznie! Na forum zaglądam już od jakiegoś czasu a że niedawno przesiadłem się z Canona 300D na Nikona D90 postanowiłem się zarejestrować :) Pozdrawiam!

Tomasz67
01-11-2008, 13:39
Witam Szanownych Użytkowników Forum Nikona. Od trzech dni jestem posiadaczem sprzętu który
widnieje w podpisie. Pozdrawiam Tomek.

rafal0325
02-11-2008, 03:14
Witam,jestem z Katowic i jestem posiadaczem D80 ze szkłem 18-70mm,aparat posiadam od dwoch tygodni,mam nadzieje ze bede miło spedzał czas na tym forum,chetnie poznam kogos z okolic Katowic znajacego sie troche wiecej odemnie na fotografowaniu takim lub podobnym sprzetem

Churchman
02-11-2008, 09:57
Witam,

To mój drugi post na tym forum :) Pierwszy był z pytaniem, co wybrać :) Na razie nic jeszcze nie kupiłem... przymierzam się :D A może D90... ;)

Pozdrawiam,
Kamil

mOOnlight78
06-11-2008, 19:19
Witam wszytskich serdecznie

Aparat Nikona mam od dawna, ale na początku był to Coolpix 5900, zasłuzony kompakcik, rewelacyjna sprawa. Potem był kompakt z dużym zoomem i możliwościa nastaw manualnych, ale że w tamtym momencie Nikon nie miał superzooma, padło na Canona S5IS. Oba aparaty mam do dziś i jak przyszedł w końcu cas na lustro, to bez wahania wybrałem Nikona, bo [choć kompakty to nie lustro] dużo bardziej mi odpowiada Nikon, jego świat i wszystko co się pod pojęciem Nikon kryje :)
Także od tygodnia jestes szczęśliwym posiadaczem Nikona D90 z kitowym na początek obiektywem Nikkor AF-S 18-105 f/3.5-5.6 G DX ED VR.
Mam go od tygodnia i jestem nim zachwycony, choć w dużej mierze to przesiadka z kompaktu decyduje o tym zachwycie :)
Tak czy siak jest OK.
jeszcze raz zatem wszytskich gorąco witam i pozdrawiam!

mOSAd
06-11-2008, 22:29
Witam wszystkich nowych użytkowników. Jeśli jesteście nowi w pstrykaniu fotek, to polecam przede wszystkim czytanie forum i oglądanie zdjęć, zanim pokażecie pierwsze zdjęcia. Tak z parę miesięcy ;)

Widzę że coraz więcej D90-tkowców się wpisuje! ;) Mam nadzieję, że niedługo pokażecie co ten sprzęcik potrafi mając was za sterami. Bawiłem się nim chwilę, porównując do posiadanych D80 i D700. Nakręciłem też jakieś testowe filmiki i z całokształtu widać, że podobnie jak kiedyś D80, tak teraz D90 stanie się kultowym aparatem wspomagającym wyobraźnię i przede wszystkim spełniającym swoje zadanie.
Co ciekawe D80 nadal się sprzedaje widzę - i bardzo dobrze! To naprawdę niezły sprzęt i choć ma pewne ograniczenia, to można mimo nich żyć i robić świetne zdjęcia. D90 niweluje część tych ograniczeń, więc zazdroszczę trochę tym, którzy teraz dopiero kupują pierwsze lustro - jest szansa że ominie was trochę nerwów. Choć kombinowanie jak coś zrobić mimo przeszkód, też jest fajną i uczącą "zabawą".

A starych wyjadaczy zachęcam do dzielenia się dokonaniami. Zawsze to miło popatrzeć na dobrą fotografię.

No nic, nie przynudzam już dłużej.

Witajcie!

leo2
07-11-2008, 01:39
Witam wszystkich zapaleńców, mnie to złapało w podstawówce. Z tego raczej się wyleczyć nie da. Kocham fotografię ponieważ mogę rejestrować otaczający świat, tak jak JA go widzę. Od wczoraj mam nowy D80, wcześniej Fuji S5600. A jeszcze wcześniej... dużo tego było. Od pewnego czasu czytam to forum ponieważ zawsze się czegoś można nauczyć, a co do Nikona! jesteśmy już razem kilka lat i za nic nie chciałbym innej lustrzanki.
Pozdrawiam wszystkich.

Krzysi3k
08-11-2008, 15:06
No to też się tu przywitam, w fotografowanie bawię się od kilku lat. Nigdy to nie było nic rewelacyjnego ale tez nie były to zdjęcia u przysłowiowej cioci na imieninach. Zaczynałem zabawę od Aparatu KONICA MINI, potem był AIPTEK, następny to KONICA MINOLTA Z10 (bardzo fajny aparat) to dzięki niemu zacząłem zabawę w "ambitniejsze fotografowanie". Zawsze pociągało mnie makro i w sumie w tym się "specjalizowałem". Jakieś 2 tyg. temu w drodze kupna nabyłem NIKONA D40 :)))). Mam nadzieję, że na tym forum znajde informacje pozwalające mi szlifowac warsztat. Narazie sprzet jest podstawowy - body + NIKOR 18-55 (kit) z czasem pewnie coś przybędzie ale to narazie odległy czas ;). Witam wszystkich

Arek WGM
08-11-2008, 22:07
witam

jako nowy chciałem powitać użytkowników tego forum.Jestem Arek 26lat..... Aparat jaki od niedawna posiadam to D60 z kitowym obiektywem VR [mama nadzieje ze dobrze napisałem] jest to moja pierwsza lustrzanka :D .wiem że z waszą pomocą i tego forum moja mordęga z D60 zamieni sie u w super zabawę...


Pozdrawiam Arek

dx7630
09-11-2008, 16:09
Witam wszystkich serdecznie. To chyba najlepsze miejsce do napisania pierwszego posta.
jestem dumnym posiadaczem Nikona d60 z obiektywem w standardzie Nikkor18-55mm
Moj nick to pozostałośc po moim pierwszym narzedziu uwieczniania obrazu czyli kodaku dx7630
Na poczatku troche poczytam, przejrze form a pozniej bede sie wymadrzał moze nawet jakies zdjecia przedstawie ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie Marcin z Legnicy

-bob-
09-11-2008, 17:10
ja też jeszcze nie zdążyłem się oficjalnie przywitać, więc witam Was drodzy forumowicze i o wyrozumiałość proszę......
początkujący fotoamator Darek

Krzysztofu
10-11-2008, 18:26
Witam,! Na imię mam Krzysiek. Jestem, tak jak kolega wyżej, początkującym fotoamatorem. Obecnie mam Fuji S5700(dobra, dobra nie śmiać się), ale planuję zakup lustrzanki Nikona.

Sorlimhal
16-11-2008, 02:09
Wiec..
Staropolskim zwyczajem , witam się z Wać Państwem jak kultura ma nakazuje :mrgreen:
od okolo 6 miechów na lusterko sie szykowałam , tak nieśmiało , powoli z zawstydzeniem czy aby za trudnej machiny baba sobie nie wymyśliła- jak wiadomo z motyka na ksiezyc można tyż ;)

Fotografia nie jest mi obca, ale "orełem"( atak na marginesie to mi sie przypomniała scena rodzajowa- mianowicie:

Koleanka rowiazuje krzyzówke i miała pustkę myślawą... wiec pyta babci:

-Babciu , zwierze na Ł?
- łosioł - rzecze babcia;] )





...

(od orełem zaczynam )

też nie jestem, gatunku tych narawanych co widza juz by zatrzymali i nie zawsze ustawienia mają...:oops:

Zajmuje mnie fotografia ruchu , reporteka.
ni mam zmysłu na kwiatki i marko robali , bo poprostu ich nie widze a czekanie na jakiegos insekta doprwaadza mnie do pasjii ;)

Tak wiec Violetta , imie me brzmi .
Witam raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich , mam nadzieje ze spod spustu migawki naciskanej paluchem mym wyjdzie coś czym bede mogła się poddać pod ocene.


(maluje usta) Pa! :mrgreen:

GeparD
16-11-2008, 07:52
rowniez witam
swieży posiadacz d80

mOOnlight: polecam galeria.cyfrowe.pl :) - nie to ze bym sie z toba nie zgadzal

rafalmrozinski
17-11-2008, 13:03
ja również witam wszystkich użytkowników Nikona a szczególnie użytkowników d80 :)

broniu
17-11-2008, 13:06
Siema

boorg
17-11-2008, 23:34
Witam wszystkich fotoManiaków. :)

Swojego Nikonka D40 kupiłem na początku wakacji. W międzyczasie trochę Was podglądałem. Czytałem o nikosiowych rozterkach i pomysłach na ich rozwiązanie. Czasem kiwałem głową ze zrozumieniem, czasem jednak buchałem śmiechem. Ot takie to życie podglądacza. :-D

W przeciwieństwie do większości ja w swojej przygodzie z fotografią obieram kierunek wsteczny. Nie kręcą mnie silniczki i autofocusy - manual to jest to. :) A Nikon D40 (oraz D40x i D60) pozwala podpiąć każdy obiektyw z bagnetem Nikona AI (nawet preAI). Dzięki temu mogę używać z nim "kultowych" obiektywów np. Vivitar series 1 70-210 f/3,5 czy Nikkor 135 f/2,8.

To był mój pierwszy post. Jako, że jestem gadułą to pewne jest, iż nie jest to post ostatni. :)

Jeszcze raz wszystkich witam. I do wyklikania!

mangusta
19-11-2008, 09:13
Forum Nikona znane jest z tego, że mówi się TU o zdjęciach i TO mi odpowiada :-)

madzik_1983
22-11-2008, 13:51
...... a ja szukam i szukam odpowiedniego sprzetu dla siebie ;) jedyne co wiem to to że chcę NIKONA ;) dlatego wpisuje się na listę użytkowinków aby zakończyć kres moich poszukiwań ;))) pozdrawiam wszystkich fotomaniaków

seeyouonthemoon
23-11-2008, 14:00
Witam wszystkich na forum: tych obecnych i przyszłych!!

marteenez
23-11-2008, 15:02
Witam wszystkich.
Na forum od jakiegoś czasu, więc pora się "aktywować".
Chyba najodpowiedniejsze miejsce na pierwszego posta.

Tom_myPL
26-11-2008, 17:49
Witam wszystkich,
od kilkunastu dni jestem posiadaczem mojego pierwszego lustra, padło na Nikona i to dzięki użytkownikom tego forum, których posty czytałem i czytałem i czytałem aż wybrałem :)
Pozdrawiam

Aldi
26-11-2008, 20:36
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów.Od dziś stałem się posiadaczem D90+kit 18-105 VR

mak888
26-11-2008, 22:17
Witam wszystkich serdecznie

Od sześciu dni jestem posiadaczem Kita Nikona D60 18-55 EDII , i zacząłem moją przygode z luszczankami cyfrowymi :).

Pozdrawiam

Xano
28-11-2008, 00:43
To i ja pragnę się przywitać w wielkiej Nikon Family. Mam nadzieję, że nie tylko pomoc tu znajdę, ale i pomocnym być mogę.

Pozdrawiam wszystkich.

Tomaj_90
30-11-2008, 00:24
To i ja się przywitam :) Przesiadałem się z canona na nikona i jak narazie daje mi on więcej radości :) D90 z kitem 18-105VR.

DiegoDeath
30-11-2008, 12:23
Witam wszystkich serdecznie z moim D80:P:P
pozdrawiam

Forlan
30-11-2008, 17:48
Witam.

Do tej pory używałem aparatu FujiFilm S5600fd. Od dwóch dni fotografuję swoją pierwszą lustrzanką Nikon D90 z obiektywem Nikkor AF-S 18-200 mm F/3,5-5,6 G IF-ED VR DX.
Aparat będzie wykorzystywany przeze mnie i moją żonę w szczególności do fotografowania galopujących chartów.
Nasze wspólne efekty fotograficzne będzie moża oglądać na stronie htt://www.wilczarz.pl miedzy innymi w sekcji Galerie.

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów.

werter85
01-12-2008, 02:29
Jak wszyscy, to wszyscy

Witam wszystkich forumowiczów

Moją przygodę z fotografią zacząłem od konica minolta x20... potem sony h50, aktualnie d80

To moja pierwsza lustrzanka, no i przyznam,że chcę trochę bardziej wgłębić się w tajniki fotografii, a co za tym idzie, będę dużo pytał...proszę o wyrozumiałość

kijas
01-12-2008, 15:47
Witam
w pierwszym na forum poście chciałem od razu podziękować publicznie za pomoc koledze qamil_d_dg:)
Trochę o sobie - fotografuję od trzech lat, pierwsza lustrzanka to Nikon D70s, wymieniony w tym roku na D200. Mam wrażenie że aparat mnie przerasta, co nie przeszkadza mi czaić się na D300 - jak onanizm, to onanizm :mrgreen:
Nie bardzo mam się czym pochwalić, ale pracuję nad umiejętnościami metodą ogólnowojskową (czyli - skokami naprzód).
Mogę pomóc w tematach rowerowych (->rowerzysta) oraz basowych (->basista). Jeżdżę regularnie na trasie Kalisz (gdzie teraz mieszkam)-Bydgoszcz (skąd pochodzę), gdyby ktoś coś potrzebował.
Cieszę się że trafiłem na to forum, bo jestem krypto-czytaczem od dawna i dużo już się dowiedziałem, mam nadzieję na więcej.
Pozdrawiam wszystkich - nie tylko żółto-czarnych :)

Kijas

A.n.d.r.e.V
02-12-2008, 00:28
Witam foto mnie interesuje jakis czas.Zaczynalo sie od jakichs mizernych kompaktow,ostatnio D80:)

Piotrusiek
11-12-2008, 13:09
To tak króciutko, dzień dobry jestem tutaj nowy:-D

koffee
13-12-2008, 21:58
Ja również się przywitam pierwszym postem. Posiadam D40 + N 50/1.8. Fotografuję od ponad roku i planuję zmienić body na co najmniej d300 ale to za jakiś czas :) Podstawy znam i wystawiam zdjęcia na kilku portalach ale wiedzy i rad nigdy za wiele więc jestem i tutaj :))))) Helllooooołłł :D

roksinski
14-12-2008, 13:29
Witamy serdecznie wszystkich forumowiczów!
Po wielu tygodniach przegladania forum (i kilku innych) postanowilismy(z żoną he he) oddać w dobre rece poczciwe Fuji S5500 i w ten sposob od 2 dni jesteśmy posiadaczami D80 + N18-105+N 50mm/1,8D. Teraz przed nami duzo nauki...

tobik3
14-12-2008, 22:46
Witam wszystkich wkoncu odnalazlem sprzet ktory sprawia radosc a nie meczy przy "chwytaniu" rzeczywistości :)

mitech
15-12-2008, 01:54
Witam wszystkich bardzo serdecznie :-D

MagMa
15-12-2008, 11:43
Witam wszystkich - nadszedł w końcu czas przesiadki na wymarzone lustro Nikona :)

arsiser80
16-12-2008, 23:43
To ja też się grzecznie ukłonię w związku że jestem tu nowy. Przygoda z Nikonem od jakiegoś roku.


------------------------
D80 i F70 + N24-120VR, N80-200f2.8,

jackiebum
17-12-2008, 00:15
Witam!

Chcialem sie rowniez przywitac. Moim lustrem ciesze sie juz od kwietnia. Forum przegladam od dluzszego czasu, ale jakos nigdy nie moglem sie zabrac do zarejestrowania i aktywnego uczestnictwa w forum. Ale skoro Nowy rok sie zbliza, nowe postanowienia wiec i ja postanowilem sie dolaczyc do klubu! :-D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

lomax
18-12-2008, 17:43
Witam wszystkich.
Od początku grudnia jestem szczęśliwym posiadaczem Nikona D90 + Nikkor 18-105 VR.
To moje drugie lustro w życiu. Pierwszym była (i jest nadal) analogowa Minolta Dynax.

Pozdrawiam.
lomax

marekch2
18-12-2008, 22:10
Witam

Mam na imię Marek i zaczynam swą przygodę z Nikonem D70 . Po wielu latach doświadczeń z Zenitem TTL zmieniam sprzęt na cyfrę Nikona.
Myślę, że szanowne grono kolegów i koleżanek pomoże mi w wejściu w świat cyfrowej fotografii.
Parę zdjęć już cyknąłem , więc jak je zamieszczę to będę prosił o ocenę.

Pozdrawiam

bartus_82
19-12-2008, 15:30
witam!!!

szczesliwy posiadacz od wczoraj d40

Boryszuk
19-12-2008, 23:40
Witam wszystkich serdecznie.

Od okolo 2 mc-y jestem posiadaczem N D60, do kitowego szkla mam przykrecana soczewke szerokokatna x0.45, dodatkowe szklo Vivitar 28-210mm 1:3.5-5.6 bez AF (AF jest ale nie dziala z moim body). Wypowiadal duzo sie pewnie nie bede bo brak mi wiedzy merytorycznej, niemniej jednak napewno bede duzo czytal (juz czytam od jakiegos czasu). Mysle, ze stworze sobie jakis watek gdzies na uboczu, tak zeby nikomu nie przeszkadzal gdzie bede staral sie wrzucac swoje zdjecia do oceny.

Pozdrawiam
Borys

morgenes
20-12-2008, 01:07
Mam na imię Filip i mieszkam w Krakowie. Fotografuję od dłuższego czasu, nie mniej do niedawna była to fotografia amatorska i mało ambitna. Używałem analogowego Canona. Tydzień temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Nikona D90 z kitowym 18-105 VR, do którego dokupiłem stałkę 50-tkę f/1.8 i Nikkora 70-300 mm VR.
Jak do tej pory - po około 400 zdjęciach - mogę mówić o tym aparacie i szkłach wyłącznie w samych superlatywach.
W najbliższych dniach planuję zakup sb 900 i mam nadzieję, że na jakiś*czas ten komplet będzie wystarczający.

pozdrawiam

RobsonC
20-12-2008, 19:12
Powitać
Zacząłem coprawda od narzekania ale mam nadzieję że później będzie już tylko lepiej ;-)
Pozdrawiam
Robson

RobertK
21-12-2008, 02:57
Witam serdecznie wszystkich z serca Wielkopolski.

Nikonami cyfrowymi bawię się od 2003.
Zacząłem od małpy - Coolpix SQ (i wciąż mam ten niezwykły kwadratowy kompakt) potem był D50 a teraz używam D80 z kitowym 18-135 plus Tamron 70-300.
Zazwyczaj foce nad wodą - łączy się to z moim głównym hobby - wędkarstwem.

Trafiłęm do Was troche przypadkiem - ale okazało się że tu całiem ciekawie więc załozyłęm konto no i ... Witam!

Maciejos
21-12-2008, 17:27
Witam serdecznie!

Pragnę przywitać wszystkich forumowiczów a także tylko tych czytających:) Jestem amatorem ale już nie takim bardzo początkującym:) Swoją przygodę z fotografią rozpoczynałem od Zenita 12x, potem przesiadłem się na analogową lustrzankę Canona EOS3000, następnie był już kompakt cyfrowy ale z dużym szkłem - Fuji S5600. A teraz przymierzam się do kupna Nikona:) Właściwie jestem już zdecydowany na D80 zastanawiam się jeszcze tylko jaką strategię przyjąć jeśli chodzi o szkła. Ale myślę, że zacznę od kitowego 18-135.

Pozdrawiam wszystkich,
Maciej

kafka_
21-12-2008, 23:44
Witam wszystkich serdecznie.

mortas
22-12-2008, 08:22
Jak każe zwyczaj chciałem się przywitać Właśnie stałem się posiadaczem D90 -mojej pierwszej cyfrowej lustrzanki. Parę lat używałem kompaktu a "za młodu" walczyło się zenitami i siedziało nocami w domowej ciemni...

Magda.K
22-12-2008, 13:56
Witam wszystkich :)
W styczniu planuję zakup pierwszej cyfrowej lustrzanki. Ze względu na bardzo ograniczony budżet będzie to coś z niższej półki, jakiś d60. Nie mniej jednak myślę, że na początek, do oswojenia się z aparatem tego typu wystarczy.
Pozdrawiam, Magda.

Kargulo
23-12-2008, 22:19
Witam wszystkich serdecznie na forum. Jestem nowy tutaj. I właśnie dzisiaj zakupilem Nikona D80 z obiektywem Nikon AF-S DX Nikkor 18-105 mm f/3.5-5.6G ED VR

I zaczynamy wdrazać sie w świat Nikona :)

igsux3
23-12-2008, 22:39
To i ja sie przywitam :)

mariobor
25-12-2008, 00:40
Choć to nie pierwszy mój post ale wstyd się przyznać dopiero teraz zauważyłem temat powitalny:oops:
Tak wiec nadrabiając witam wszystkich serdecznie życząc jednocześnie zdrowych i pogodnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.8)

daniło
25-12-2008, 07:56
Witam, składając jednocześnie życzenia wszelkiej pomyślności na nowy rok.

trauma
25-12-2008, 23:12
Witam, chciałem się przywitac xD Od wczoraj jestem posiadaczem mojej pierwszej lustrzanki. Nie jest to Nikon, ale... Sony a200 :)

NoRtOn001
27-12-2008, 21:28
Witam wszystkich :) Od sierpnia użytkownik Nikona D80 :) Nowy na forum :)