Za taki design, życzę panasowi jak najgorzej. Oby ich zżarł trąd za takie brzydactwo.
Tak spier... taki świetny pomysł.
Czekam na ruch Olka.
Zgadzam się, że rendery z pierwszej strony są fajne.
Szukaj
Za taki design, życzę panasowi jak najgorzej. Oby ich zżarł trąd za takie brzydactwo.
Tak spier... taki świetny pomysł.
Czekam na ruch Olka.
Zgadzam się, że rendery z pierwszej strony są fajne.
Witam!
Coś czuję, ze w najbliższym czasie rynek tanich lustrzanek może mocno podupaść. Oczywiście wszystko zależy od ceny, ale jak cena bedzie zachowana to za 500zł - 900zł kupimy kompakt z wymienną optyką.
Ostatnio edytowane przez fIlek ; 17-09-2008 o 19:17 Powód: już było
Cała rzecz w tym, że taki wynalazek da się wytanić dużo bardziej niż najprostrzy dslr. Po prostu mechanika precyzyjna, pryzmaty, lustra kosztują i choćby skały sr....y to w pewnym momencie przychodzi bariera ekonomiczna obniżania ceny.
Pozdrawiam
Marcin
Seth, zauważ jak wyglądają premiery sprzętu teraz, a jak wyglądały 3 lata temu - teraz D3 wyszedł z ceną ok. 15 000 zł i zszedł po roku do ~11500, D700 z ceną ~9000 i po miesiącu jest ~6000, cena produkcji ma wbrew pozorom dość mało wspólnego z ceną na półce
PS srające skały to takie małe zapożyczenie z naszego głównego srebrnoustego![]()
szkoda, że to już nie to samo forum...
Skontaktuj się z nami