A ja sądzę, że rynek tanich luster będzie miał się dobrze. Zaczął Nikon - modelem D40. Okazało się, że chwyciło. Wypuścili więc D40x i D60. Potem Canon wyskoczył z 1000D. Teraz Pentax lada dzień oficjalnie pokaże model K-m.
http://www.optyczne.pl/1277-nowość-L...html#komentarz
Myślę, że niedługo doczekamy się w różnych systemach tanich lustrzanek z kitowym szkłem 18-55mm (i pewnie liveview) za ok. 500-800zł. (Do tego będzie do dokupienia 55-200mm za ok. 300-400zł) I wtedy system "micro 4/3" będzie miał problem.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami