Close

Strona 102 z 120 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #1011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    coś szybkiego i dobrego 80-400 VR nieco przywolny jest 70-200 vr za krótki 70-300 vr w sam raz ale brakuje 400 (
    sprzedac dom i brac 200-400... niema alternatywnego zooma .. pozdro

  2. #1012

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasior Zobacz posta
    sprzedac dom i brac 200-400... niema alternatywnego zooma .. pozdro
    jak dla mnie 200 - 400 nie praktyczne świetne szkiełko do przyrody ale do lotnictwa liczy sie też ten pierwszy zakres czyli 80 - lub 100 a 200 to już by przeszkadzało
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  3. #1013

    Domyślnie

    drakenus musze ci powiedziec, ze jestes w strasznym impasie
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #1014

    Domyślnie

    Nie jest w impasie, tylko ma oskomę na 100-400IS L

  5. #1015

    Domyślnie

    hehehehehehe... ale przeciez to ciemne jak noc
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  6. #1016

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    hehehehehehe... ale przeciez to ciemne jak noc
    Do robienia samolotow przy dobrej pogodzie w zupelnosci wystarczy.
    Eh, nie trace nadziei, ze ukaze sie w tym roku poprawiony N80-400 (bez zmiany ceny), bo niestety Nikon takiego szkla jak C100-400 (jakosc + cena) nie ma. A BY SIE PRZYYYYDALOOOO !!!
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 06-01-2008 o 15:33
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  7. #1017

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Do robienia samolotow przy dobrze pogodzie w zupelnosci wystarczy.
    To byl tylko taki zart
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #1018

    Domyślnie

    A ja właśnie co odebrałem swojego nowego nikkora i musze powiedzieć że jak na wydane 1200zł na ten obiektyw jestem więcej niż zadowolony. Bałem się troche że cieżko będzie chodził pierścień zmiany ogniskowej jak w moim kitcie ale wszystko jest w porządku. Pierwsza fotka z vr'em na 300mm z czasem 1/5s i jestem pod wrażeniem. Już nie mogę się doczekać kiedy przejdzie pierwszy poważny chreszt bojowy Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy w/w obiektywu
    Pozdrawiam, Michał

  9. #1019

    Domyślnie

    Dobra cena-kupiłeś używkę?
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  10. #1020

    Domyślnie

    nie, kupilem nowego w stanach w b&h - 479,95$
    Pozdrawiam, Michał

Strona 102 z 120 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •