Close

Strona 52 z 120 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #511

    Domyślnie

    Za jaka najnizsza cene mozna wyrwac naszego 70-300VR? 1900zl?

  2. #512

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shadoow Zobacz posta
    Za jaka najnizsza cene mozna wyrwac naszego 70-300VR? 1900zl?
    pewnie coś koło tego, na allegro szukaj...
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  3. #513

    Domyślnie

    dokładnie, http://www.skapiec.pl/site/cat/47/comp/101813, poza tym allegro jak radzi Drakenus.
    NIKON D70s + N 18-70

  4. #514

    Domyślnie

    witam.
    czytam czytam i moze wreszcie wrzuce cos od siebie i 70-300VR

    http://img133.imageshack.us/img133/3681/dsc5614hz4.jpg

    zdjecie moze pozostawia duzo do zyczenia ale zakupu nie zaluje.

    pozdrawiam

  5. #515

    Domyślnie

    no przyjemna, przyjemna fotka. A z jakiej odleglosci?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  6. #516

    Domyślnie

    jest obcieta, tak ok. od lewej do ptaka z kazdej strony.
    odleglosc hmm... do 5m.
    D300 + MBD10 + D80 + MBD80 + F 85/1,4 + N AF 50/1,8D + N AF-s 35/1,8 + N AF 24/2,8 [bez D] + N 70-300VR + N 18-70 + SB 600

  7. #517

    Domyślnie

    pare fotek z weekendu ... tym razem pierzaste ptaszki .. co prawda nikt nic nie napisal...ale chyba az tak tragiczne nie są

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=22918

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=22916
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  8. #518

    Domyślnie

    i jeszcze jakieś pierzaki z wypadu w niedziele

    1

    2

    3
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  9. #519

    Domyślnie

    po wypłacie go kupuje, pięknie rozmywa tło prawie tak samo jak N70-200VR
    pozdr.
    pozdrawiam
    MiNiStRy


  10. #520

    Domyślnie

    fajne te ptice... kurcze..... ciete pixy czy nie? możesz gdzies wystawic te zdjecia przed obrobka, w pełnym wymiarze?
    D300 | N35 1.8 | N17-55

Strona 52 z 120 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •