Close

Strona 101 z 120 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #1001

    Domyślnie

    Słyszałem, że dla osoby piszącej 1000 posta w sprawie tego obiektywu będzie specjalny rabat na zakup nowego, a więc czekam może Sławek się odezwie lub Ktoś inny.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  2. #1002

    Domyślnie

    kurde, a myślałem że to ja będę miał 1000, ehh... ty przebiegły lisie
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  3. #1003

    Domyślnie

    Pilnowałem kilka dni, więcej będę pisał jak dokonam zakupu.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  4. #1004

    Domyślnie

    Dowiedziałem się nieoficjalnie, że cena ma spasć po nowym roku - w sklepach ABFoto i najprawdopodobniej w FotoJoker, ale ile w tym prawdy? Ja czekam z zakupem do wiosny, teraz pogoda i tak nie sprzyja robieniu zdjęć.
    D80+MBD80 l N18-70 l N70-300VR l N85 1.8D l SB800 l Lowepro SS200AW

  5. #1005

    Domyślnie

    Powiesiłem za oknem ładny karmik, dodałem słoninkę i czekam. Goście niebawem.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  6. #1006

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojteksw Zobacz posta
    Powiesiłem za oknem ładny karmik, dodałem słoninkę i czekam. Goście niebawem.
    Nie no szczyt lenistwa Wskakuj w ciepłe ciuchy i na łąki, pełno łuszczaków o tej porze roku, a może nawet śnieguła się trafi
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #1007

    Domyślnie

    Narazie nie mam czasu, przed chwilą przywiozłem Photoshopa Elements 6 w polskiej wersji językowej. Muszę rozpoznać program, którego nie znam.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  8. #1008

    Domyślnie

    Ale jak tylko znajdziesz czas i bedziesz mial 70-300 VR to wyskocz sobie na lake i potestuj. Teraz fajnie widac ptasiory na bialym sniegu
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #1009

    Domyślnie

    W naszych okolicach śnieg tylko w telewizji.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  10. #1010

    Domyślnie

    dziś była ładna widoczność potestowałem na lotnisku )... hmmmm ciekawe kiedy zrobią wreszcie coś z 400 na końcu brakuje mi 100-400 VR coś szybkiego i dobrego 80-400 VR nieco przywolny jest 70-200 vr za krótki 70-300 vr w sam raz ale brakuje 400 (
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

Strona 101 z 120 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •