Szukaj
drakenus musze ci powiedziec, ze jestes w strasznym impasie![]()
Nie jest w impasie, tylko ma oskomę na 100-400IS L![]()
hehehehehehe...ale przeciez to ciemne jak noc
![]()
Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 06-01-2008 o 15:33
A ja właśnie co odebrałem swojego nowego nikkora i musze powiedzieć że jak na wydane 1200zł na ten obiektyw jestem więcej niż zadowolony. Bałem się troche że cieżko będzie chodził pierścień zmiany ogniskowej jak w moim kitcie ale wszystko jest w porządku. Pierwsza fotka z vr'em na 300mm z czasem 1/5s i jestem pod wrażeniem. Już nie mogę się doczekać kiedy przejdzie pierwszy poważny chreszt bojowyPozdrawiam szczęśliwych posiadaczy w/w obiektywu
![]()
Pozdrawiam, Michał
Dobra cena-kupiłeś używkę?
nie, kupilem nowego w stanach w b&h - 479,95$
Pozdrawiam, Michał
Skontaktuj się z nami