Close

Strona 141 z 187 PierwszyPierwszy ... 4191131139140141142143151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 401 do 1 410 z 1868
  1. #1401
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jeśli testujący porównuje RAW-y i na tej podstawie punktuje sprzęt to nie traktujmy to może jako żenujące, chyba większość wie o co chodzi na tym forum, litości, nie schodźmy do poziomu Kena, który daje minus lub plus za klapkę akumulatora i jest to tak samo silne jak punkt za szumy, dr itp.

  2. #1402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldam Zobacz posta
    Panowie nie zgadzam się z Wami.
    Akurat w kwestii optyki to l mount jest na drugim miejscu po Sony.
    Tyle, że ja nie twierdzę, że nie jest tylko, że optyka do L mount jest bardzo droga. Choć może za sprawą tych stałek f/1.8 i Sigmy się to zmieni. A głównie chodziło mi o to, że u wielu jeszcze pokutuje przeświadczenie, że tylko Canon i Nikon robią dobry sprzęt a reszta to jakiś plankton i egzotyka

  3. #1403

    Domyślnie

    Zgoda. Droga i na poziomie cenowym z RF. Niestety.
    R | 35 | 50 | 135

  4. #1404

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Wjednak dla ladnosci rawów zostałem w canonie. .
    A tak dokładniej? Bo przyznam że mnie zaciekawiłeś?

  5. #1405
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja za panasa trzymam kciuki bo to mocna firma, która może sobie pozwolić na mały zysk w foto, potrafi przez ostatnie lata cos stworzyć i pokazać trójcy świętej że można jak się chce i potrafi się odczytać potrzeby rynku.
    Dawniej tak miało Sony ale obecnie coś szwankuje u nich z tym odczytywaniem potrzeb rynku i moim zdaniem po wielu wpadkach to Nikon teraz przoduje w odczytywaniu potrzeb rynku i klienta, jakby tylko z obiektywami nadążali jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 29-11-2020 o 13:32

  6. #1406

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    A tak dokładniej? Bo przyznam że mnie zaciekawiłeś?
    Subiektywnie obraz bardziej mi się podobał. Nie umiem tego jakoś mocniej uzasadnić "naukowo".
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  7. #1407
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Używasz surowe RAW, tak z ciekawości do czego, czyżby ominęła mnie jakaś nowa moda na surowice foto ?

  8. #1408

    Domyślnie

    Rawy rawami,pomiary pomiarami,ale ładność obrazka jest zauważana tak często,że nie można tego pomijać twierdząc,że łatwo to przeskoczyć obróbką moim zdaniem. Oczywiście to kwestia mocno subiektywna i różna są gusta i brak tolerancji wobec innego zdania,często powoduje 'zapalczywe dyskusje' na forach. Prawdziwy fan foto powinien wg mnie kibicować wszystkim firmom,bo konkurencja jest w jego interesie, co odczuje póżniej w cenach i rozwoju poziomu nowej elektroniki.

  9. #1409

    Domyślnie

    Philip Bloom powoli zako****e się w R5. Ale tak powoli. A tak żeby komuś nie ukraść 20 minut z życia od razu ostrzegam, że w tym wideo nie ma żadnych testów. To po prostu garść przemyśleń od człowieka z doświadczeniem.


  10. #1410
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Żeby przelać garść przemyśleń o... aparacie i to w 20 minut film to trzeba mieć nieźle zrytą banie

Strona 141 z 187 PierwszyPierwszy ... 4191131139140141142143151 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •