Close

Strona 140 z 187 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140141142150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 391 do 1 400 z 1868
  1. #1391

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nie ma co robić dramy. Wystarczy kliknąć w zakładkę z ratami, a tak, bo to inna zakładka jest, a pojawi się wyjaśnienie zagadki:
    nie no, domyslilem sie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    W tym roku R6 i R5 zgarnęły prawie wszystko co było do zdobycia od DPreview:
    no bo inaczej ocenia sie, jak sie nie musi placic za to co sie poleca. nie ma watpliwosci ze R6 i R5 sa fajnymi zabawkami, ale calosciowo jako system seksapil bardzo mocno opada jak sie dochodzi do kasy...

  2. #1392

    Domyślnie

    Skoro o tym mowa to raczej trzeba spoglądać na kategorię best entry level lub midrange. Tam też są wygrani. A jeśli cena nie jest kryterium to i wynik inny.

  3. #1393

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja widzę cenę 11999zł za panasa, gdzie tak tanio ?
    Nawet za 7999zł
    https://www.fotoplus.pl/aparaty-cyfr...onic-Lumix-S1R
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Opera Zrzut ekranu_2020-11-28_163625_www.fotoplus.pl.png
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	495,2 KB
ID:	45789

    Ale by nie mówić za dużo o aparatach konkurencji. Canon chwiali się, że RF 50 mm to nowa konstrukcja. Jednak wygląda bardzo podobnie do starej konstrukcji Canon canonet SE 45mm f1.7 z 1964. Oczywiście z lekkim przymrożeniem oka.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Canon 50mm.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	136,1 KB
ID:	45790

  4. #1394
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daids Zobacz posta
    Nawet za 7999zł
    To jest oferta sensacyjna i chyba nr1 tego rocznego black frajera.
    Jakbym był na kupnie czegoś większego od 24Mpix w FF to bym sie nawet nie zastanawiał.

  5. #1395

    Domyślnie

    Uważam, ze to najlepsza oferta bf w tym roku
    Tym bardziej, ze kilka dni temu panasonic wydał istotne usprawnienia do tego modelu.
    Za 12kzl jest w zestawie z 24-105 f4

    Btw
    https://youtu.be/h4tJf3G0C_4
    Canon r6 wygrywa większość kategorii, ale co ciekawe w zakresie obrazka ocenili go na 3 miejscu za nikonez z6ii i panasonikiem s5.
    R | 35 | 50 | 135

  6. #1396

    Domyślnie

    Nowe Rki są super ciekawe ale wszystkie porównania pokazują jak dobrymi aparatami są Z6. A także podstawowe zoomy Nikona - 24-70/2.8S i 70-200/2.8S. Co więcej na tym zwariowanym rynku 24-70/2.8S jest w zasadzie tani...
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. | Z6III | N24-70/2.8S | N70-200/2.8S | N24-200 | N180-600 | V40/1.2 | kojotowe.pl l fikołki l

  7. #1397

    Domyślnie

    S1R w tej cenie to mógłby być prawdziwy hit gdyby nie to, że dla większości świat i tak kończy się na C i N. Niestety niską cenę puszki odbiją sobie w obiektywach. Z drugiej strony ostatnio coś było o stałkach dla ludu.

  8. #1398

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    S1R w tej cenie to mógłby być prawdziwy hit gdyby nie to, że dla większości świat i tak kończy się na C i N.
    Dokładnie tak. Ja bym nie wszedł w ten system nawet gdyby body kosztowało 4 tys a szkła były po 1 tys.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  9. #1399

    Domyślnie

    Panowie nie zgadzam się z Wami.
    Akurat w kwestii optyki to l mount jest na drugim miejscu po Sony.
    R | 35 | 50 | 135

  10. #1400

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aldam Zobacz posta
    Uważam, ze to najlepsza oferta bf w tym roku
    Tym bardziej, ze kilka dni temu panasonic wydał istotne usprawnienia do tego modelu.
    Za 12kzl jest w zestawie z 24-105 f4

    Btw
    https://youtu.be/h4tJf3G0C_4
    Canon r6 wygrywa większość kategorii, ale co ciekawe w zakresie obrazka ocenili go na 3 miejscu za nikonez z6ii i panasonikiem s5.
    W kwestii jakość obrazka a7iii na ostatnim. Rawy z a7iii są subiektywnie dość brzydkie . Miałem mały romans z Sony i test a7iii, jednak dla ladnosci rawów zostałem w canonie. To trzeba sprawdzić pod swoje preferencje bo tu tabelki, DRy niezbyt się sprawdzają. A R6 ma po prostu zbyt mało pikseli aby tutaj być wyżej niż na trzecim. SUBIEKTYWNIE każdy oceni jakość obrazka inaczej. Dla mnie poki co canon jednak wygrywa.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 29-11-2020 o 12:19
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

Strona 140 z 187 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140141142150 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •