Szukaj
Bardzo merytorycznie przedstawiłeś swoje zdanie. Tak jak czytam Twoje wypowiedzi to mi się przypomina:
"A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego."
- - - - kolejny post - - - - - -
A można prosić o źródło tej informacji?
Słyszeliście o tej babce z podejrzeniem CoVida, co uciekła z kwarantanny i poszła na posterunek poskarżyć, że dostała bułkę z wędliną a jest wege? Cały posterunek do dezynfekcji, obsada na kwarantannie.
Głowa mała...
Całe szefostwo a szczególnie szef WHO powinni natychmiastowo wylecieć na zbity pysk.
Kiedy w USA na na początku epidemii chciano zablokować loty z Chin to Tedros Adhanom Ghebreyesus - Dyrektor Generalny WHO darł się na cały świat, że to postępowanie rasistowskie.
Głupotę WHO pokazuje tekst poniżej
who.jpg
Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.
Za chwilę większym problemem niż obecny stan służby zdrowia czy tego jak i czy są robione testy będzie katastrofa gospodarcza. Małe firmy niedługo zaczną się zwijać, bo wiele z nich po prostu nie ma dochodów. Duże też długo nie przetrzymają. A perspektyw i pomocy brak.
Pozdrawiam
Marcin
Skontaktuj się z nami