Close

Strona 86 z 187 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 1868
  1. #851

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Chłopaki na CB sterowanie chwalą - tam jest bardzo duża możliwość dopasowania pod siebie.
    Może i tak. Musiałbym kupić "na Kuźniara" i popróbować przez miesiąc.

  2. #852

    Domyślnie

    Piszą, że Canon USA przedaje odnowione eRki w okazyjnych cenach. A co do sterowania to chyba jednak nie wszystkim odpowiada skoro w nowym body ten dotykowy pasek ma zniknąć i zamiast niego pojawi się dżoj. Tylko nie pamiętam gdzie o tym czytałem

  3. #853

    Domyślnie

    Mogliby zrobić kopię body 5dmk4, po co te śmieszne pomysły
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  4. #854

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Piszą, że Canon USA przedaje odnowione eRki w okazyjnych cenach.)
    A to ciekawe, podaj z łaski swojej źródełko, proszę.
    Interesuje mnie, czy przypadkiem B&H nie weszło w ten biznes, bo fabrycznie odnowionego można nie rozróżnić od fabrycznie nowego. Swoją drogą, jeśli takich refurbów jest dużo, znaczy że coś się chrzani i odsyłane są na gwarancji do fabryki.

  5. #855
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Reburby mają z rozdawnictwa na imprezach masowych, to są tysiące zestawów.

  6. #856

    Domyślnie

    Bawiłem się dzisiaj 4 Canonami. 6D z 85/1.4 (zapomniałem, że jest takie szkło), Canon R z 28-70/2, drugi R z podpiętym na przejściówce EF 85/1.2L i RP z RF 85/1.2.
    Usiłuję często bawic sie bezlustrami i "odkryć" wizjer elektroniczny. I testować eyefocus. Aparaty fajne, ale wizjer elektroniczny mnie wk...., szczególnie gdy kwadraty Afu wykrywszy oko skaczą po ekraniku. Dekoncentrują. Masakra. I jeszcze miałbym włączyć histogram? ("zaleta" wizjera elektronicznego). Mi strasznie przeszkadza to co lata w wizjerze. Chcę eyefocus, ale naprawdę wolę wizjer optyczny. To co pokazuje wizjer elektroniczny jest strasznie sztuczne, jak można mówić, że to symuluje ostateczne zdjęcie! Pomijam fakt, że w studiu te symulacje trzeba i tak wyłączyć, bo inaczej w wizjerze jest czarno.
    W ogóle juz wizjer RP, mający tylko 1 Mpx jest niefajny, jeszcze sztuczniejszy niz ten z R.
    Przynajmniej w R dali juz od razu gripa do pionów, ze spustem.
    Na dniach chcę coś kupić. D850 lub Z7. Oba nietanie aparaty mają poważne mankamenty. D850 nie ma EAF, Z7 nie ma gripa. Ciągle nie wiem co robić. I Canon mnie zniechęca do bezluster.
    Musiałem sie wyżalić
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 20-12-2019 o 01:51
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  7. #857
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Kup panasa

  8. #858

    Domyślnie

    Też o tym w pierwszej chwili pomyślałem.

    Albo lepiej przespać się z tematem i poczekać, bo a nuż dadzą EAF do D860, a może dorobią gripa do Z8?

  9. #859

    Domyślnie

    Co ja zrobię z panasem z 15 obiektywami do Nikona?
    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Albo lepiej przespać się z tematem i poczekać, bo a nuż dadzą EAF do D860, a może dorobią gripa do Z8?
    Kiedy będą te sprzęta, jaka specyfikacja (cena zapewne kosmos)?
    Żebym choć wiedział ile będę czekał. Ja jestem cierpliwy, ale już z rok odkładam zakup.
    Najśmieszniejsze, że ja nie chcę Mpx, wystarczy mi ze 30, a zapewne oba nowe body będa miały z 50+ Mpx. Ja chcę więcej fps.
    Spadam z wątku.

    Aha - wkurza mnie tez to, że jak smyram palcami po ekranie to mi się LCD wyłącza, bo czujnik przyłożenia oka wykrywa dłoń i przełącza na wizjer.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  10. #860

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    A to ciekawe, podaj z łaski swojej źródełko, proszę.
    Interesuje mnie, czy przypadkiem B&H nie weszło w ten biznes, bo fabrycznie odnowionego można nie rozróżnić od fabrycznie nowego. Swoją drogą, jeśli takich refurbów jest dużo, znaczy że coś się chrzani i odsyłane są na gwarancji do fabryki.
    https://www.canonrumors.com/canon-st...k-ii-918-more/

    Mają też refurby 1DXów i 5d także to po prostu taka akcja. A co do B&H to nawet w Polsce sklepy zazwyczaj informują o tym, że towar jest odnowiony a u was przecież jest inna jakość jeśli chodzi o obsługę klienta. Inna sprawa, że dla mnie taki refurb jest bardziej pewny niż nówka ze sklepu, bo przynajmniej jest pewność, że towar został dokładnie sprawdzony No może tak nie do końca, ale jeśli do tego cena jest odpowiednio niższa to czemu nie? Akurat w Twoim przypadku jest trochę inaczej, bo masz opcję na nówkę niewiele droższą od tego odnowionego.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 20-12-2019 o 08:46

Strona 86 z 187 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896136186 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •