Forum Ci się pomyliło?![]()
Szukaj
Jak na mój gust, to zasilanie zarówno w A7II, jak i w RP leży i kwiczy. Pierwsza rzecz pod rozwagę.
Druga rzecz, to trochę inne oddawanie kolorów. No i co najbardziej istotne - migawka. Jeśli tylko dwie jasne stałki głównie pod portrety, to tak na moje oko 1/8000s w Sony sprawdzi się lepiej, jak połowa tego w RP.
No, ale Ty chyba eRkę rozważasz a w niej jest normalna migawka 1/8000 (od razu wyjaśniam, że tego nie zmierzyłem tylko wyczytałem ze specki).
Ja tylko chciał koledze pomóc...
No tak, z reguły myślę na głos...
I nie, w zasadzie R-ki nie rozważam, trochę nie pasuje to dziwaczne sterowanie, a ja tradycjonalistom jestem. Poza tym następny sprzęt już by mi się w szufladzie nie zmieścił.
Ale przyszły model - kto to wie..?
Masz jedną tylko szufladę?
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
Jedną, za to dużą.
- - - - kolejny post - - - - - -
Ale jak się okazuje, i tak za małą...
Skontaktuj się z nami