Close

Strona 85 z 187 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135185 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 1868
  1. #841

    Domyślnie

    Forum Ci się pomyliło?

  2. #842

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    A to Ty już nie kupiłeś jeszcze Zetki lub Sony? Sony dawałem linia a7ii za 2799. Taniej już trudno a szkła są.

    Zetka za droga na moje nie wygórowane potrzeby.
    Tej oferty sony nie widziałem ale w podobnej cenie mogę mieć rp.
    Wiec to mniej więcej taki wybór
    R | 35 | 50 | 135

  3. #843

    Domyślnie

    Jak na mój gust, to zasilanie zarówno w A7II, jak i w RP leży i kwiczy. Pierwsza rzecz pod rozwagę.
    Druga rzecz, to trochę inne oddawanie kolorów. No i co najbardziej istotne - migawka. Jeśli tylko dwie jasne stałki głównie pod portrety, to tak na moje oko 1/8000s w Sony sprawdzi się lepiej, jak połowa tego w RP.

  4. #844

    Domyślnie

    No, ale Ty chyba eRkę rozważasz a w niej jest normalna migawka 1/8000 (od razu wyjaśniam, że tego nie zmierzyłem tylko wyczytałem ze specki).

  5. #845

    Domyślnie

    Ja tylko chciał koledze pomóc...

  6. #846

    Domyślnie

    Myślałem, że głośno myślisz

  7. #847

    Domyślnie

    No tak, z reguły myślę na głos...

    I nie, w zasadzie R-ki nie rozważam, trochę nie pasuje to dziwaczne sterowanie, a ja tradycjonalistom jestem. Poza tym następny sprzęt już by mi się w szufladzie nie zmieścił.
    Ale przyszły model - kto to wie..?

  8. #848

    Domyślnie

    Masz jedną tylko szufladę?
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  9. #849

    Domyślnie

    Jedną, za to dużą.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ale jak się okazuje, i tak za małą...

  10. #850

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Oprócz ogólników napisałem konkretnie, że ma słabą baterię, okrojone video oraz słabą serię i że dla mnie są to wady. A ogólnie wyjaśniłem skąd to wiem. Dziwi mnie tylko, że umiejętność czytania specyfikacji ze zrozumieniem może dziwić dorosłą osobę
    Albo ja tak nie jasno napisałem albo Ty zbytnio nadinterpretujesz - przecież ja nie pisałem o Tobie .

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    No tak, z reguły myślę na głos...

    I nie, w zasadzie R-ki nie rozważam, trochę nie pasuje to dziwaczne sterowanie, a ja tradycjonalistom jestem.
    Chłopaki na CB sterowanie chwalą - tam jest bardzo duża możliwość dopasowania pod siebie.
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 85 z 187 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795135185 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •