Close

Strona 35 z 187 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1868
  1. #341

    Domyślnie

    wracając do Canona EOS R, pojawiły się RAWy

    link1
    link2
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  2. #342

  3. #343

    Domyślnie

    po teście Jareda Fuji XH1, przestałem go oglądać (nie miałem i nie mam Fuji)
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  4. #344

    Domyślnie

    Mnie nie interesuje zdanie tego pana, ale kilka rzeczy można się z tego klipu dowiedzieć. I nie chodzi mi o same wrażenia, raczej o rzeczy, których nie znajdziemy w specyfikacji.

  5. #345

    Domyślnie

    Cholera myślałem że mi ta premiera wisi a zaczynam się łamać.
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #346

    Domyślnie

    6d2 tanieje , już poniżej 6kzl (dla przypomnienia początkowa cena oscylowała w okolicach 10k)
    Nie wiem czy to efekt nowej serii R.
    Możliwe , że te bezlustra CiN przyczynia się do obniżek kilku modeli dslr

  7. #347

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Tak? To kiedy powstaje kolor?
    Na filtrze Bayera/Trans, bo to co mierzy matryca to nie jest "jakis" kolor, tylko konkretna skladowa.

  8. #348

    Domyślnie

    Z wywiadu z kierownictwem od Canona dla mynavi.jp wynika, że matryca z Rki jest nowa, obrazek lepszy od luszczanek, stabilizacji nie dali, bo droga, nie było miejsca i się przegrzewało (ale może jeszcze dadzą w innych modelach) a w przyszłości szykują nie tylko bardziej wypasione, ale także bardziej podstawowe i tańsze modele. Czyli obecny R to chyba tak coś po środku <<klik>> (tłumacz pomaga).

  9. #349

    Domyślnie

    Ciekawe jak pociągną nazewnictwo kolejnych modeli.

  10. #350

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ciekawe jak pociągną nazewnictwo kolejnych modeli.
    pewnie tak jak z M-ka... R2, R3, R5, R6, ... kolejne liczby ze zbioru Japonaturalnych

Strona 35 z 187 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •