Close

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 132

Wątek: Czytnik e-book

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    Miałem obydwa w ręce, w PB fajna też jest mała ramka.
    Wybór między Kindle a PB jest jak między C a N
    No to teraz wszyscy zrozumieli ... trzeba było tak od razu a nie tam wady zalety itp
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  2. #42

    Domyślnie

    Czy ktoś słyszał o takim wynalazku jak czytnik z pilotem do przerzucania stron?
    D850 + Irix 11/4 + N24-70/2.8 + N70-200/2.8 FL + N105/1.4E ED + S35/1.4 + S50/1.4 + S135/1.8 + T17-35/2.8-4 + T85/1.8 VC + SB910 + Navigator X + trochę umiejętności i dużo planów

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marti5 Zobacz posta
    Czy ktoś słyszał o takim wynalazku jak czytnik z pilotem do przerzucania stron?
    Tak, w rzutniku xD

  4. #44

    Domyślnie

    Mam pytanie tym razem do może bardziej zorientowanych.
    Tez używam Calibre do edycji i zapisu. Macie pomysł jak dla PDF zapisać okładkę w pliku ? Po dodaniu okładki, ona nie jest zapisywana, dla mobi i epub no problem.
    Ponoć to znany problem, ale może ktoś know how ?
    Nikon i podróże ...


  5. #45

    Domyślnie

    Ja znam tylko w wersji analogowej.


  6. #46

    Domyślnie

    Ojoj, dzięki Wam bardzo.
    Skoro można przerobić w programach wszystko to pożądanego formatu to luzik. Muszę dokładnie obczaić jak wygląda użyczanie książek. Normalnie się kupuje książkę papierową, czyta i pożycza znajomym. Niektóre wersje elektroniczne są jak widzę niewiele tańsze niż papierowe!
    Z tego co widzę to pewnie się skończy na Kindle Paperwhite 4. Teść ma Packetbooka jakiegoś dużego, niezbyt mi się widzi. Natomiast moja zamożna i chętnie dzieląca się wszystkim przyjaciółka ma Kindla.
    Bardzo dziękuję! Można na Was liczyć!
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  7. #47

    Domyślnie

    Skoro chętnie dzieli się wszystkim i to ebookiem się podzieli.
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  8. #48

    Domyślnie

    Nie wiem jak do końca jest z legalnością takiego pożyczania sobie ebooków.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Nie wiem jak do końca jest z legalnością takiego pożyczania sobie ebooków.
    Nikt nie wie. Bibioteki istnieją i jest to legalne jednak "cyfra" nie jest taka łatwa do tego. Pożyczanie istnieje wtedy gdy dajesz komuś plik ale nie zostawiasz sobie kopii a w cyfrze zazwyczaj robi się kopię i ją "pożycza".
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  10. #50

    Domyślnie

    W niektórych ebookach jest wspomnienie o legalności użyczenia, jak na złość nie mogę znaleźć przykładu.. Przy czym podkreślano że dopuszcza się udostępnienie osobie którą osobiście znamy.

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Ojoj, dzięki Wam bardzo.
    Skoro można przerobić w programach wszystko to pożądanego formatu to luzik. Muszę dokładnie obczaić jak wygląda użyczanie książek. Normalnie się kupuje książkę papierową, czyta i pożycza znajomym. Niektóre wersje elektroniczne są jak widzę niewiele tańsze niż papierowe!
    Z tego co widzę to pewnie się skończy na Kindle Paperwhite 4. Teść ma Packetbooka jakiegoś dużego, niezbyt mi się widzi. Natomiast moja zamożna i chętnie dzieląca się wszystkim przyjaciółka ma Kindla.
    Bardzo dziękuję! Można na Was liczyć!
    Ja kupuję tylko przecenione, jest świetna strona upolujebooka.pl
    Ostatnio edytowane przez matbe ; 05-12-2019 o 11:42

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. E book
    By Abaddon84 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 21-11-2016, 23:16
  2. [ Grafizacja ] A Magic Book
    By Pchelek in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 28-03-2011, 13:10
  3. [ Glamour/Beauty ] u r b a n - w a r r i o r s (studio/look-book)
    By saer in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 17-02-2011, 15:20
  4. mac book pro 13"
    By conik in forum Komputery
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 14-04-2010, 15:39
  5. [ Makro ] book
    By molekular in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-06-2008, 08:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •