Cytat Zamieszczone przez HARNAS Zobacz posta
Licząc 38 x 9, w dłuższej serii zapewniając bufor 2 Gb aparatu, matematycznie też niewydoli szkoda mi robić na 12 bitach jak mam możliwość użycia 14.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Zdajesz sobie sprawę z tego, że powyżej ISO 200-400 nie ma żadnej różnicy pomiędzy RAW'em 12 a 14 Bitowym? A poniżej tego ISO wychodzi tylko przy skrajnym wyciąganiu cieni(rzędu 4+ EV).