To jest problem, i absurd zarazem no ale wyjścia innego nie widzę
- - - - kolejny post - - - - - -
No tak podkreśliłeś, a ja się zgodziłem, wiozłem 850 bo jest dla mnie najbardziej odpowiednia do robienia zdjęć które są w moim zasięgu, jak poświecę się samemu sportowi pewnie kupie D5, koszty zawsze warto ograniczać lecz nie kosztem jakości, często te same produkty w różnych sklepach znacznie odbiegają od siebie ceną i to jest mój kierunek , znaleźć najtaniej ale nie uciekając z jakości.
- - - - kolejny post - - - - - -
Szczerze wątpię, robię co prawda na 14 bitach, ale czysta matematyka mówi z gripem i EN-EL18a to 95 mb x 9 na 1 sec, to trochę więcej jak 45Mb/sec.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami