No to wyjaśnię. Piszemy o konkretnym sprzęcie. Skoro ktoś zauważył, że wideo w tym modelu jest okrojone to nie ma sensu go przekonywać argumentacją, że i tak się to sprzeda albo, że Canon i tak zabierze połowę tortu. Dlatego prosiłem byś się postawił w sytuacji kogoś, kto np chce kupić sprzęt pełnoklatkowy z napisem 4K po to by filmować w 4K wykorzystując do tego pełną klatkę. Super 35 to może być dodatek. To, że Canon filmuje w aps-c a slomo ma przy ekscytującej rozdzielczości 720p nie dla wszystkich oznacza, że dobił do mety na pierwszym miejscu. Wystarczy sprawdzić co w tej materii oferuje konkurencja. A to, że się będzie sprzedawać najlepiej na świecie to dla takiej osoby słabe pocieszenie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami