Close

Strona 33 z 187 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 1868
  1. #321

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Chętnie zobaczę, są gdzieś te zdjęcia?.

    Ten robił wielkim formatem F1 i też na AF nie narzekał
    https://www.boredpanda.com/photograp...mpaign=organic

    Fakt sprzęt niszowy, tak jak teraz ci co z LF biegają. Ale osobiście widzę w tym logikę i sen bo się to przekłada na to co najważniejsze. Na zdjęcia.
    LF z takim ziarnem??? To niemożliwe. Przecież w internecie mamy wielkość jak stykówka. Dorzucał to w postprocesie.

  2. #322

    Domyślnie

    Albo niedoświetlał, żeby móc uzyskać krótkie czasy i potem pchał przy wołaniu.

  3. #323

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    David Burnett, łap linka do tej galerii.

    http://www.davidburnett.com/thumbs/L...--%20Olympics/

    Dość znany gość w światku LF/analog, udziela się w różnych grupach na fejsie.
    Dzięki za link, szczerze to spodziewałem się bardziej kreatywnego podejścia ale i warunki gorsze jak na tym F1.

    Franek ma racje, ostro forsowane ale efekt jak widać bardzo ciekawy i opłacało się bo gościu mocno się wybił na tej serii.

  4. #324

    Domyślnie

    Jednym słowem mamy do d... matrycę, do niczego ergonomię, fatalny wygląd, co tam jeszcze by się znalazło; coś na pewno ....

    I wszystko to na podstawie zdjęć w sieci...
    .... szacun Panowie, prawdziwy szacun ...
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #325

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jednym słowem mamy do d... matrycę, do niczego ergonomię, fatalny wygląd, co tam jeszcze by się znalazło; coś na pewno ....

    I wszystko to na podstawie zdjęć w sieci...
    .... szacun Panowie, prawdziwy szacun ...
    Przecież są już testy sprwadzonych i znanych recenzentów sprzętu foto...
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  6. #326
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wygląd jest w canonowym stylu, matryca canonowej jakości, ergonomia akurat chyba wynik jarania ekipy projektantów ale pewnie canonowcy polubią te cuda nawet tylko z obrazka.

  7. #327

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Franek_ Zobacz posta
    Albo niedoświetlał, żeby móc uzyskać krótkie czasy i potem pchał przy wołaniu.
    W zyciu. Żadne wołanie nie da aż takiego ziarna. To jest LF! Z małego obrazka to może bym się zgodził, ale nie z LF. Z MF tez się takiego ziarna nie dostanie. Nie w tak małym formacie docelowym. No chyba, że z braku tele to wycropował do 24x36 mm

  8. #328

    Domyślnie

    Niektóre fotki wyglądają na mocno powiększane np ta. i tutaj największe jest ziarno. Tak samo cała reszta gdzie są bolidy w akcji.. Więc mocno cięte.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	photographer-shoots-f1-old-graflex-camera-joshua-paul-591af2dd8e039__700.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	130,9 KB
ID:	13717

    Nie bez powodu na zdjęciu grupowym wszyscy stoją z lunetami tylko pytanie gdzie się podział jego obiektyw
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	photographer-shoots-f1-old-graflex-camera-joshua-paul-40.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	158,3 KB
ID:	13718

  9. #329

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jednym słowem mamy do d... matrycę, do niczego ergonomię, fatalny wygląd, co tam jeszcze by się znalazło; coś na pewno ....

    I wszystko to na podstawie zdjęć w sieci...
    .... szacun Panowie, prawdziwy szacun ...
    A i tak będzie znikał z półek jak ciepłe bułeczki.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  10. #330

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    ..Nie bez powodu na zdjęciu grupowym wszyscy stoją z lunetami tylko pytanie gdzie się podział jego obiektyw
    Brak. Może uprawiał foto otworkową tylko "troszeczkę" duży ten otworek

Strona 33 z 187 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •