Close

Strona 34 z 187 PierwszyPierwszy ... 2432333435364484134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 1868
  1. #331

    Domyślnie

    Już mniejsza o otworek... Gadamy o R-ce. Kto się deklaruje?
    Bo ja tak, tylko muszę zobaczyć, na ile obrazek jest bardziej fatalny od tego ze starego 6D.

  2. #332
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    214
    Wpisów
    7

    Domyślnie

    W starym 6D jest fatalny?

  3. #333

    Domyślnie

    Nie, nie! Może nieprecyzyjnie się wyraziłem.
    W R-ce życzyłbym sobie matrycę właśnie z 6D, bo u następcy kolorki wyglądają jakoś tak mniej przyjemnie.

  4. #334

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nie, nie! Może nieprecyzyjnie się wyraziłem.
    W R-ce życzyłbym sobie matrycę właśnie z 6D, bo u następcy kolorki wyglądają jakoś tak mniej przyjemnie.
    ale masz i uzywasz, czy gdzies widziales?

    ja mam swoj dosc krotko i z dokladnoscia do roznic w profilach kolorow Canona/Lightrooma* nie widze drastycznej roznicy. subiektywnie wydaje mi sie, ze mkII moze byc nawet ciut ladniejszy, ale troche za wczesnie zeby dobrze rozgraniczyc miedzy "faktycznie wyglada" a "dostrzegam, bo wydalem na to pieniadze"

    * - Standard jest w mkII bardziej kontrastowy, ale subiektywnie lepiej obchodzi sie z czerwieniami. Neutral nieodmiennie jest fantastyczna baza do przetwarzania.

  5. #335

    Domyślnie

    Nie mam, nie używam, gdzieś tam widziałem.
    Ale na moje oko wszystkie te matryce z dualpixel dają jpegi o takim chłodnym zabarwieniu, wręcz sinawym, w porównaniu do starszych.

  6. #336

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Nie mam, nie używam, gdzieś tam widziałem.
    Ale na moje oko wszystkie te matryce z dualpixel dają jpegi o takim chłodnym zabarwieniu, wręcz sinawym, w porównaniu do starszych.
    na jpegach to ja sie nie znam

  7. #337

    Domyślnie

    Panowie, matryce nie dają żadnych kolorów. One są kwestią wyłącznie oprogramowania.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  8. #338

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Brak. Może uprawiał foto otworkową tylko "troszeczkę" duży ten otworek
    Pewnie chciał mieć więcej światła to sobie większy zrobił

    A tak serio to dziwnie pozowane to zdjęcie. Niby ostrzy a szkła nie ma. Może nie chciał się chwalić co podpina.

  9. #339

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Panowie, matryce nie dają żadnych kolorów. One są kwestią wyłącznie oprogramowania.
    Owszem, nie.

    Sam dobor filtrow R, G, B ma spore znaczenie. One nie musza byc czystymi skladowymi, moga miec tez rozna sile filtracji. I to nie jest tak, ze dopiero przetwarzajac monochromatyczne dane matrycy powstaje kolor. Dobierajac niewlasciwe parametry filtrow R, G i B w procesorze uzyska sie kompletnie niepoprawne kolory.

    Z innej beczki... taki Trans ma 25% wiecej zielonego niz innych skladowych. To tez ma wielki wplyw na kolory...

  10. #340

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    I to nie jest tak, ze dopiero przetwarzajac monochromatyczne dane matrycy powstaje kolor.
    Tak? To kiedy powstaje kolor?
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

Strona 34 z 187 PierwszyPierwszy ... 2432333435364484134 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •