Close

Strona 28 z 187 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 1868
  1. #271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez capo-di_tutti-capi Zobacz posta
    Koledzy mają.

    Ja mam podługawy Aptus 10.
    To jak będziesz miał możliwość to popytaj jak wrażenia, wady i zalety. Bo ciekaw jestem.
    Aptus 10. też bardzo faja cegła

  2. #272

    Domyślnie

    Nie wiem czy ma to Nikon Z, ale zobaczcie na "button customization" w Canonie R:

    https://www.youtube.com/watch?v=Uxp1h97Yx-Y

    Przyciski Fn to wiadomo, ale pierścień na obiektywie? Wow.

    EDIT:
    A teraz widzę dalej, że ten ekran jest w pełni odchylany... Ech Nikon Nikon...

  3. #273
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak, obiektywy Nikon Z mają programowany pierścień i przycisk.

  4. #274

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Tak, obiektywy Nikon Z mają programowany pierścień i przycisk.
    No to 1:1

    I mega minus dla Canona za 1.7 cropa w 4K i rolling shutter.

  5. #275

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Ja znam tylko jedno, robienie zdjęć..
    lżej. Body z 2kg na 750gram. .
    .Nie wiem jakimi kryteriami uważasz że to bzdura bo same parametry są takie same co w H6 różnice są w szkłach bo seria H ma lepszą ofertę,.
    Tak, robienie zdjęć. Ale jakich? W podróży? Mała waga to zaleta, ale systemu 4/3.
    Studio? Reklama? Przecież nawet wtedy jak jadą w teren to jest fotograf, 2 pomocników taszczących statywy, lampy studyjne itd. itd. Kilkaset gram różnicy ma znaczenie? Po kiego drugi system optyki? Lepiej by po obniżyli ceny lustrzanek.
    Niektórzy producenci się miotają. Zatracili istote. Jak już ich chinole kupili to w ogóle nie wiadomo o co chodzi. Drony? Szkoda marki.

  6. #276

    Domyślnie

    Brzydki ten Canon, Nikon ładniejszy.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #277

    Domyślnie

    W Canonie śmieszne jest pokrętło do włączania aparatu. Ale wygląd obiektywów jest fajniejszy, ta czerwona obwódka fajnie wygląda. Obiektywy Nikona wyglądają bardziej jak narzędzia, co też jest pewną zaletą.
    Z6 | 35/1.8S | 50/1.8S | 70-200/4 VR

  8. #278

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez badtorro Zobacz posta
    W Canonie śmieszne jest pokrętło do włączania aparatu.
    Włącznik zasilania w idiotycznym miejscu to już cecha charakterystyczna Canonów. Wymaga użycia dwóch rąk, powoduje opóźnienie jednej, dwóch sekund, co już w reporterce ma znaczenie.

  9. #279

    Domyślnie

    Ten nowy ficzer w postaci paska też raczej bardziej festyniarski niż wygodny.
    Po prostu chcieli dać coś innego.
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 07-09-2018 o 07:30
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #280

    Domyślnie

    Przeczytałem pierwsze wrażenia na optycznych. https://www.optyczne.pl/661.1-artyku...C5%BCenia.html
    Ergonomia z gatunku tych dla mnie strasznych. Jak takie bezlustro dostaną uczniowie w klasie, a po jednej klasie przyjdzie następna to kto będzie wiedział co gdzie jest poustawiane? Ja wolę, jak część guzików ma stałe funkcje.
    No i wybór punktu AF. Tak się zastanawiałem jak czytałem specyfikacje jak tu się poruszac po 5000 punktach i teraz wiem - słabo.

Strona 28 z 187 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878128 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •