Close

Strona 21 z 187 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 1868
  1. #201

    Domyślnie

    Wygląda na to, że nadal najlepszym bezlusterkowcem systemu canona jest sony a7rIII

  2. #202

    Domyślnie

    Oficjalne Polskie ceny :

    BODY EOS R - 11 109 zł
    BODY EOS R + podstawowy ADAPTER - 11 109 zł
    BODY EOS R + obiektyw RF 24-105 mm f/4L IS USM - 15 549 zł
    BODY EOS R + obiektyw RF24-105/4L IS USM + podstawowy ADAPTER - 15 549 zł
    RF 28-70/2L USM - 14 439.99 zł
    RF 50/1.2L USM - 11 109.99 zł
    RF 24-105/4L IS USM - 5 329.99 zł
    RF 35/1.8 M IS STM - 2439.99 zł
    Podstawowy adapter EF-EOS R - 489.99 zł
    Adapter Control Ring M-ADAPT EF-EOS R - 979.99 zł

    Więc, body z z adapterem na ef 1100zł drożej niż Nikon Z z adapterem,
    biorąc pod uwagę, że nie trzeba nowej karty pamięci, ceny prawie identyczne

    Cytat Zamieszczone przez jarzon Zobacz posta
    Wygląda na to, że nadal najlepszym bezlusterkowcem systemu canona jest sony a7rIII
    Wrzuciłem najmniejszy dostępny system bezlusterkowy z FF

  3. #203
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ceny obiektywów... jakby to ująć żeby nie dostać bana na forum hmm... imponujące
    A tak fajnie było krytykować sony za wysokie ceny obiektywów.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 05-09-2018 o 16:36

  4. #204

    Domyślnie

    24-105/4 Canona w identycznej cenie jak 24-105/4 Sony

    RF 35/1.8 M IS STM - 2439.99 zł na start bez bólu zębów...

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    ...RF 35/1.8 M IS STM - 2439.99 zł na start bez bólu zębów...
    Dokładnie to samo chciałem napisać. Bym się ucieszył gdyby w sony dali coś podobnego (w miarę jasne 35, stabilizację i macro 1:2 czyli 3in1) w podobnej cenie. Reszta już, jak by to dyplomatycznie ująć, nieco mniej przystępna cenowo.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 05-09-2018 o 16:55

  6. #206
    cdc
    Gość

  7. #207

    Domyślnie

    No i Canon w pi...u wylądował... Cała nadzieja w Panasie i Olku. Miała być większa konkurencja i niższe ceny. Jak na razie to Nikon z Canonem ścigają się między sobą - kto się wyżej wyceni... Dalej chyba Sony może spać spokojnie. jak na razie puki co, zanim się Tamron ze Sigmą nie wezmą za bagnety konkurencji. O ile konkurencja nie da im bana w oprogramowaniu na ich obiektywy
    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem.

  8. #208

    Domyślnie

    Te wszystkie firmy pewnie ze sobą współpracują.

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez otwieracz Zobacz posta
    ...O ile konkurencja nie da im bana w oprogramowaniu na ich obiektywy
    Już dali. Zarówno Nikon jak i Canon oficjalnie przyznali, że nie będą udostępniać danych odnośnie bagnetu ani wspierać producentów firm niezależnych. To nie przekreśla szans na nowe Sigmy, Tamrony czy Samyangi z mocowaniami R czy Z, ale trochę jednak sprawę komplikuje. Zapewne też Zeissy, tak jak wcześniej wersje lustrzankowe, będą miały problemy lub nawet tak jak to było wcześniej firma ograniczy się do wypuszczania manuali.

  10. #210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez otwieracz Zobacz posta
    No i Canon w pi...u wylądował... Cała nadzieja w Panasie i Olku. Miała być większa konkurencja i niższe ceny.
    kto ci takie cos obiecywal?

    lub tez: co paliles, ze doszedles do takiego wniosku?

    na oko, to i R i Z to jest rzut na uzytkownikow obu firm, ktorzy probkowali bezlusterkowce Sony. teraz maja opcje bezlusterkowca z normalnym menu, normalna galkologia i z mozliwoscia pojechania w podroz bez zlodziejki i 3 ladowarek no i z natywna kompatybilnoscia ze starymi szklami.

    Cytat Zamieszczone przez otwieracz Zobacz posta
    Jak na razie to Nikon z Canonem ścigają się między sobą - kto się wyżej wyceni... Dalej chyba Sony może spać spokojnie.
    watpie. i R i Z to jest uklon w strone tych onanistow, ktorzy jaraja sie tym co popularne i drogie. do tej pory musieli kupowac Sony, teraz maja wiecej opcji do wyboru a to jest raczej zla wiadomosc dla Sony
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 05-09-2018 o 17:38

Strona 21 z 187 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •