Dobre podsumowanie!Dlatego mnie osobiście dziwi ta fascynacja bezusterkowymi ludzi którzy mają już FF, bo poza naprawdę śmiesznymi oszczędnościami wagi i wielkości nie zyskują nic. Zresztą nie słychać było przed wyjściem bezlusterkowców aby tylu fotografów miało problemy z kręgosłupem. Jakby powodem tego był ciężki sprzęt a nie siedzący tryb życia.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami