Close

Strona 10 z 187 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1868
  1. #91

    Domyślnie

    4 mm różnicy w rejestrze w stosunku do Nikona skutkuje chyba 2 zasadniczymi różnicami:
    - brak IBIS
    - obiektywy cięższe

  2. #92

    Domyślnie

    Te 4 mm nie mają żadnego wpływu na wagę i IBIS.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  3. #93

    Domyślnie

    35/1.8 Canona jest lżejszy od Nikona mimo, że ma dodatkowo stabilizację i jakieś makro (choć pewnie maksymalnie 1:2 jak zgaduję). EVF dość mały jak na dzisiejsze standardy, bateria na razie wygląda słabo, brak Eye-AF, jeden slot na kartę SD, 4K mam nadzieję, że bez cropa, ale 1080/60p to chyba trochę zawód. Seria wolna no i potwierdził się brak stabilizacji. Na plus samo body wygląda na bardziej przemyślane niż Sony i Nikon, ekranik się kręci we wszystkie strony, oraz ten AF - ponad 5 tys punktów AFu to jakieś wariactwo.

  4. #94

    Domyślnie

    35/1.8 wygląda najlepiej z wszystkich bezlustrowych opcji full frame, reszta szkieł bardzo ciekawa i sensowna. Na tym tle szklarnia Nikon Z wygląda jak ponury żart

  5. #95

    Domyślnie

    Same założenia Nikona były super, przynajmniej dla mnie. W dwa lata cała gama obiektywów f/1.8. Szkoda tylko, że wychodzą im te 1.8 takie trochę kobylaste.

  6. #96

    Domyślnie

    cz4rnuch faktycznie video szału nie robi ale i nie jest źle. W sumie taki obecny standard. Pewnie i tak będzie jeszcze crop.
    370 shots CIPA rating 450 with power saving ciekawe ile minut nagrywania na jednej baterii uda się uzyskać.

  7. #97
    ksh
    Gość

  8. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    W obiektywach, które znam układ IS porusza jedną, małą soczewką umieszczoną w bardzo lekkiej ramce.
    Poruszania czymś takim jednak wymaga więcej energii niż odchylanie o ułamki milimetra cienkiej matrycy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pe-as-de-reparo-Para-Canon-EF-70-200mm-F-2-8-L-IS-USM-Lente.jpg_640x640.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	83,5 KB
ID:	13458
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Used-internal-IS-optical-image-stabilizer-assembly-with-cbble-repair-Parts-for-Canon-EF-S-18.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	120,3 KB
ID:	13457
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	s-l1600.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	144,9 KB
ID:	13459
    Ostatnio edytowane przez Borat1979 ; 02-09-2018 o 11:50
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  9. #99

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Poruszania czymś takim jednak wymaga więcej energii niż odchylanie o ułamki milimetra cienkiej matrycy...
    Po pierwsze pisałem o swoich obiektywach gdzie nie mam "czegoś takiego" edit:jak na pierwsze fotce (inna sprawa, że na fotkach są całe układy stabilizujące, jeśli myślisz, że tym wszystkim trzeba poruszać to jesteś w wielkim błędzie) a po drugie ruch matrycy może być znacznie większy niż wspomniane przez Ciebie ułamki milimetra. A matryca porusza się wraz z elektroniką, ramką i innym ustrojstwem. Nie twierdzę, że na stabilizację optyczną nie może iść więcej prundu, ale nie sądzę, żeby to były różnice kilku rzędów wielkości jak tu niektórzy sugerują.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 02-09-2018 o 12:20

  10. #100

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Wymienili wszystkie pierdoły poza dynamiką tonalną, więc można wnioskować że szału nie będzie jak to u Canona w tradycji przystało
    Ostatnio edytowane przez 90s ; 02-09-2018 o 12:11

Strona 10 z 187 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •