Mam niedużą dłoń więc i podparcie na 3palce i cenię sobie umiarkowane rozmiary puszki, gdybym potrzebował uchwytu i gabarytu D5 to bym go sobie kupił
- - - - kolejny post - - - - - -
Jeśli nie ogarniasz menu w Sony, to już nie mój problem
aha... i pokaż mi sprzęt który świetnie sobie radzi z niebieskimi ledowymi reflektorami.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami