Close

Strona 8 z 187 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1868
  1. #71

    Domyślnie

    info jest od Nokishita. Nigdy się jeszcze nie pomylili. To raczej tzw. kontrolowany wyciek.

  2. #72
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bechowiec Zobacz posta
    Specyfikacja jest niepełna, mimo wszystko dobrze poczekać na premierę.
    To prawda, choć wygląda to dosyć prawdopodobnie. To co podoba mi się w obu (Nikon i Canon) premierach, to fakt, że przyłożyli się do ergonomii. To są przemyślane systemy, a Sony będzie się jeszcze musiało sporo nauczyć.

  3. #73

    Domyślnie

    A7,A7R,A7S,A7II,A7RII,A7SII,A7III,A7RIII,A9 na horyzoncie A7SIII.... naprawdę Sony będzie musiało się sporo nauczyć ?
    Ta firma jest prekursorem bezluster FF (pomijając mf Leikę), w użytku jest 9! modeli i trzecia generacja... Nikon ma dopiero preorder, Canon "plotki"......
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 01-09-2018 o 23:27

  4. #74
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    A7,A7R,A7S,A7II,A7RII,A7SII,A7III,A7RIII,A9 na horyzoncie A7SIII.... naprawdę Sony będzie musiało się sporo nauczyć ?
    Sony to dobre matryce i niewiele więcej.

  5. #75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    Sony to dobre matryce i niewiele więcej.
    Wg kogo?

  6. #76

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    A7,A7R,A7S,A7II,A7RII,A7SII,A7III,A7RIII,A9 na horyzoncie A7SIII.... naprawdę Sony będzie musiało się sporo nauczyć ?
    Tak, będzie musiało. Sony jest fajne, ale jeszcze niedopracowane, co najmniej pod względem ergonomii. Duopol ze swoim doświadczeniem pokazuje właściwą drogę.

  7. #77
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zdebik Zobacz posta
    Wg kogo?
    Chyba każdy z nas pisze w swoim imieniu?

    Z tymi matrycami też nie do końca tak różowo

    http://filmuser.pl/sony-f6,a7iii-i-p...kim-t2077.html

  8. #78

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Tak, będzie musiało. Sony jest fajne, ale jeszcze niedopracowane, co najmniej pod względem ergonomii. Duopol ze swoim doświadczeniem pokazuje właściwą drogę.
    Mi ergonomia Sony nie wadzi

  9. #79
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Mi ergonomia Sony nie wadzi
    Podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić ... choć do menu w Sony ... nie wiem...

  10. #80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Mi ergonomia Sony nie wadzi
    A teraz sobie wyobraź, że masz podparcie na wszystkie trzi palce i bateria jest odpowiednio dłuższa...

Strona 8 z 187 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Bezlusterkowiec... Tak czy nie?
    By nubius in forum Video - sprzęt i edycja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2018, 21:31
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-12-2017, 22:38
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  5. Pytanie o adapter nowa puszka Canon+stare szkła Canon
    By Vavamaka in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 15:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •