Nadzieja umiera ostatnia, ale....zdjęcia produktów to już przemyślana akcja marketingowa....nie przecieki![]()
Więc miejmy nadzieję.
Chodzi mi raczej o oczekiwania typu, wejdzie Canon i Nikon w bezlustra i wypuści szkła za pół ceny...
W bezlusterku EOS M3 jakoś nie wszystkie EFy chcą działać jak natywne EF-M... wiem to z własnego doświadczenia
No i podpinam również Canona EF do Sony, gdzie to samo szkło działa lepiej...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami