Szukaj
W poszukiwaniach powróciłem do starego Noktona 50/1.1. Bebła nieźle, chyba ładniej, niż Mitakon. Małe OKD vs. Sigma Art.
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
Mi jednak bardziej pasuje bebłanie Mitakonem 50/0.95
Kuba, możesz zdobić podobne porównanie Mitakon f:0.95 vs Voigtlander f:1.1 ???
Akurat nie mam na miejscu Mitakona, jak jest jeden to drugiego nie ma :P Ale mam zamówionego, może się uda, żeby mieć obydwa na raz to zrobię.
Ostatnio edytowane przez Cichy ; 23-05-2017 o 17:00
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
Przy okazji...
Mitakon na 0.95
Wygląda jakby było to APSC...
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
Tu jest w pełnej rozdziałce 6000x4000
https://flic.kr/p/UKBq7V
Przywidziało mi się![]()
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
Skontaktuj się z nami