Pisze do Was znawców o małą poradę, jestem posiadaczką nikona d90 od 3 lat, kupiłam używkę, dzisiaj chciałam sprawdzić przebieg bo juz czasami mi przycina i wyskoczyła mi magiczna liczba 63295 strzałów.
Miałam go oddawać do czyszczenia ale biorąc pod uwage przebieg, pytanie czy mi sie opłaca? Co zrobilibyście na moim miejscu? Dbać do 'śmierci' czy sprzedać puki działa ?
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami