Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 66

Wątek: Punkty karne

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Uwielbiam komentarze ludzi robiących samochodem rocznie przebiegi takie jak ja w kwartał
    A ja uwielbiam tych, co wiedzą wszystko, nawet ile kto robi rocznie kaemów...

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charlie_kr Zobacz posta
    Koledzy to nie jest wątek o spokojnej lub niespokojnej jeździe.

    Ktoś cos?

    poza tym ze przyznales poniekad ze dostales je w pelni zasluzenie to chyba nic :P
    moze by tak po prostu noge z gazu zdjac? dla portfela lepiej i dla bezpieczenstwa innych
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #33

    Domyślnie

    Nawet jak sobie ktoś przypomni o tych 14 punktach to nie może do rejestru wpisać ich z wsteczną datą. A jak wpisze to przez czas jakiś będziesz musiał bardzo ostrożnie jeździć aby nawet za parkowanie punktów nie otrzymać. Wiem, że świadomość tego, że za byle co przekroczysz limit może być stresująca dla kierującego.

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    ALE istnieje spora grupa "kierowców" którzy jadą zawsze "ograniczenie-10" czyli 40km/h (albo jeszcze trochę mniej) powodując irytację innych uczestników ruchu i stwarzając swoją jazdą potencjalnie niebezpieczną sytuację na drodze.
    Bardzo złe podejście do tematu. Istnieje spora grupa kierowców mylących maksymalną dozwoloną prędkość z prędkością minimalną. Nie tędy droga.
    Ja może nie jeżdżę dużo, bo jedynie 2-5 tys. tygodniowo, i to nie co tydzień. Polskie drogi nie są jakieś mega tragiczne, nie przesadzajmy. Co roku jest coraz lepiej i nie bądźmy malkontentami.

    Cytat Zamieszczone przez Dorian Zobacz posta
    widzę idiotów wyprzedzających na podwójnej ciągłej
    Co za bzdura. A ma jakieś znaczenie, czy "ciągła" jest podwójna czy pojedyncza?
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Co za bzdura. A ma jakieś znaczenie, czy "ciągła" jest podwójna czy pojedyncza?
    Bo może być lewociągła-prawoprzerywana
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    A ma jakieś znaczenie, czy "ciągła" jest podwójna czy pojedyncza?
    Ciągła pojedyńcza rozdziela pasy ruchu w tym samym kierunku, a podwójna w przeciwnych.
    * Ten post sponsorują literki N i S oraz liczba 40 *

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mikemek Zobacz posta
    Ciągła pojedyńcza rozdziela pasy ruchu w tym samym kierunku, a podwójna w przeciwnych.
    To nie ma znaczenia - jeśli Twój pas ruchu jest ograniczony linią ciągłą, nie wolno Ci jej przekraczać niezależnie od tego, czy jest druga linia i jaka ona jest. To jest proste.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    To nie ma znaczenia - jeśli Twój pas ruchu jest ograniczony linią ciągłą, nie wolno Ci jej przekraczać niezależnie od tego, czy jest druga linia i jaka ona jest. To jest proste.
    Proste jest również to, że przekraczając podwójną ryzykujesz czołowe i wyższy mandat.
    * Ten post sponsorują literki N i S oraz liczba 40 *

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mikemek Zobacz posta
    Proste jest również to, że przekraczając podwójną ryzykujesz czołowe i wyższy mandat.
    Ale wytłumacz, na jakiej podstawie wyższy mandat?
    Druga linia nie jest dla Ciebie - to jest linia dla kierowcy auta jadącego w przeciwnym kierunku.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #40

    Domyślnie

    Znak P-4 (podwójna ciągła) raczej jest tutaj dla zobrazowania sytuacji. Ja nic złego w tym nie widzę.

    Poprawne wg Ciebie: "widzę idiotów wyprzedzających na ciągłej"

    Ostatnio edytowane przez MstrG ; 20-10-2014 o 14:44
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •