Witajcie
Mam pytanie. Miałem na koncie 13 punktów karnych. Miesiąc temu dostałem 14 za wykroczenie. Do dzis nie dostałem pisma na skierowanie na egzamin ani nic. Poszedłem na komendę i sprawdziłem dzis ilośc punktów. Wciąż mam 13 wiec kolejne jeszcze nie zostały dodane.
Teraz pytanie: czy jeśli odbędę kurs zbijający 6 punktów to po naliczeniu nowych nie bedzie problemu? Czy kurs mi nic nie da? Bo na dzień mandatu miałem jednak te 13 na koncie.
Pozdrawiam