Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Wątek: Punkty karne

  1. #51

    Domyślnie

    Dobrze, to jeszcze inaczej. Jest podwójna ciągła linia i jest linia ciągła pojedyncza. Której z nich BARDZIEJ NIE WOLNO przekraczać?
    Krzysztof Paszkiewicz

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Której z nich BARDZIEJ NIE WOLNO przekraczać?

  3. #53

    Domyślnie

    A nasz ekonet tak się zacietrzewił, że dwukrotnie napisanego wyrazu "pojedyńczej" nie zauważył I jeszcze to zacytował

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Dobrze, to jeszcze inaczej. Jest podwójna ciągła linia i jest linia ciągła pojedyncza. Której z nich BARDZIEJ NIE WOLNO przekraczać?
    Wg mnie to ani jednej ani drugiej nie można ale mogę się mylić
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Dobrze, to jeszcze inaczej. Jest podwójna ciągła linia i jest linia ciągła pojedyncza. Której z nich BARDZIEJ NIE WOLNO przekraczać?
    Krzyś, mowa była o wyprzedzaniu a nie przekraczaniu.
    Pursue happiness with diligence

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blaise1973 Zobacz posta
    A nasz ekonet tak się zacietrzewił, że dwukrotnie napisanego wyrazu "pojedyńczej" nie zauważył I jeszcze to zacytował
    Do cietrzewia to mi jeszcze daleko.
    Krzysztof Paszkiewicz

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Do cietrzewia to mi jeszcze daleko.

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Dobrze, to jeszcze inaczej. Jest podwójna ciągła linia i jest linia ciągła pojedyncza. Której z nich BARDZIEJ NIE WOLNO przekraczać?
    To jeszcze inaczej. Używanie sygnałów dźwiękowych w terenie zabudowanym i prowadzenie pojazdów po użyciu alkoholu to też wykroczenia - czy tu widzisz różnicę?

    Ekonecie, przekraczanie podwójnej ciągłej jest związane ze stwarzaniem znacznie większego ryzyka, co jest między innymi odzwierciedlone w taryfikatorze, ale mniejsza o to. Pytałeś o różnice, wymieniłem je. Miłej nocy
    * Ten post sponsorują literki N i S oraz liczba 40 *

  9. #59

    Domyślnie

    P-2) "linia pojedyncza ciągła" - oddziela pasy ruchu o tym samym kierunku, jednocześnie zakazuje przejeżdżania przez linię lub najeżdżania na nią.

    P-4) "linia podwójna ciągła" - rozdziela pasy ruchu o kierunkach przeciwnych i oznacza zakaz najeżdżania (przejeżdżania) przez tę linię; zabrania się również poruszania się pojazdem po lewej stronie tej linii, nawet jeśli zjechał na ten pas wcześniej, gdy było to dozwolone.

    Linia ciągła to linia ciągła, światło czerwone to światło czerwone itd.

    Cytat Zamieszczone przez mikemek Zobacz posta
    przekraczanie podwójnej ciągłej jest związane ze stwarzaniem znacznie większego ryzyka, co jest między innymi odzwierciedlone w taryfikatorze, ale mniejsza o to. Pytałeś o różnice, wymieniłem je. Miłej nocy
    gdzie można sie dowiedzieć kto napisał ten taryfikator, wyśle mu młotek w prezencie.

  10. #60

    Domyślnie

    No to jeszcze jedna próba.
    Czy wyprzedzanie "na podwójnej ciągłej" jest bardziej niedozwolone niż tam, gdzie po Twojej stronie jest linia ciągła, a po drugiej przerywana? Lub bardziej niebezpieczne?
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •