Nie tylko tacy. Ja na przykład również spoglądam życzliwie na Pentaxa, bo bardzo nie podoba mi się wykończenie sprzętu Nikona i szukam alternatywy. Nikon poszedł w masówę, plastik i odpustową estetykę. Może dałoby się to przeżyć, gdyby nie ceny, które są kompletnie niewspółmierne jakości. Sprzęt Nikona ma oczywiście duże możliwości, ale przy jego cenach oczekiwałbym także stosownej estetyki i jakości.
Inna sprawa, że ostatnią Premierą Pentax dał czadu jeśli chodzi o wygląd body
Tak czy inaczej, uważam że jest na rynku fotograficznym przestrzeń dla jeszcze jednej firmy oferującej body FF, jednak tylko pod warunkiem, że pójdą w bardziej niszowy produkt. Przykłady bezlusterkowców Fuji pokazały, że takie podeście może nieźle zaprocentować. Warunkiem jest spójna koncepcja i konsekwentne jej realizowanie.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami