Szukaj
Wreszcie.
na optycznych też jest info http://www.optyczne.pl/7956-news-Ric...rgach_CP+.html
Ciekawe kiedy będzie gotowy aparat.
Są 2 nowe obiektywy.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Nie takie wreszcie. Z tego co piszą na dpreview to ma się pojawić do końca roku, a na targach zaprezentują jedynie jakiś koncept. Z obiektywów mają być tele 70-200 i 150-450.
To nie fake ?!?!?
Pryzmat jest jak z 6x7 "najnowszej" wersji....
Brzydki jak cholera ten korpus.
Ale wizja pracowania takumarem 1.4 50mm - przyjemna.... Niestety w tym badziewnym nikonie ni cholery nie da rady
P 70-200mm F2.8 -> http://www.adorama.com/PX70200.html?...0415NewProduct
P 150-450mm F4.5-5.6 -> http://www.adorama.com/PX150450.html...0415NewProduct
I tu o FF -> http://www.pentaxeros.com/forum/index.php?topic=85490
Sensor 36Mpx - z A7R??
Spokojnie. To dopiero wydruk 3D.
Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D
Odkurzyli by blue-printy LXa, nie zmieniali nic poza poprawieniem wyswietlania danych w celowniku, wsadzeniem matrycy i malego monitorka z tylu i mogliby tluc taka odmiane udoskonalana czasem przez nowa matryce przez kilkadziesiat lat. Nie rozumiem dlaczego do dzisiaj nikt nie zrobil malego aparatu z duza matowka i manualna ostroscia. Canon T90D, Nikon FM3D, Penatax LXD czy Olympus OM4D. Tego ostatniego z Zuiko 28mm f2 sam bym kupil.
A co z wajchą ?
Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D
Skontaktuj się z nami