Close

Strona 10 z 28 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 273

Wątek: Pentax FF

  1. #91

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Trochę bez sensu jest dyskutować o FF Pentax'a.
    Niby dlaczego? pogdybac mozna
    Szczegolnie ze Pentax pozyskal goscia od Nikona (Kenneth Sporsheim) - z tego co mowi na forum pentaxforums.com - ponoc Ricoh kupil go pokazujac plany na 2015 rok dlatego zmienil "statek".

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucas1981r Zobacz posta
    Niby dlaczego? pogdybac mozna
    Szczegolnie ze Pentax pozyskal goscia od Nikona (Kenneth Sporsheim) - z tego co mowi na forum pentaxforums.com - ponoc Ricoh kupil go pokazujac plany na 2015 rok dlatego zmienil "statek".
    Wyrzucili ?
    Pozdrawiam
    Marcin

  3. #93

  4. #94

    Domyślnie

    Wreszcie.
    na optycznych też jest info http://www.optyczne.pl/7956-news-Ric...rgach_CP+.html
    Ciekawe kiedy będzie gotowy aparat.

    Są 2 nowe obiektywy.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  5. #95

    Domyślnie

    Nie takie wreszcie. Z tego co piszą na dpreview to ma się pojawić do końca roku, a na targach zaprezentują jedynie jakiś koncept. Z obiektywów mają być tele 70-200 i 150-450.

  6. #96

    Domyślnie

    To nie fake ?!?!?
    Pryzmat jest jak z 6x7 "najnowszej" wersji....
    Brzydki jak cholera ten korpus.
    Ale wizja pracowania takumarem 1.4 50mm - przyjemna.... Niestety w tym badziewnym nikonie ni cholery nie da rady

  7. #97

  8. #98

    Domyślnie

    Spokojnie. To dopiero wydruk 3D.
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  9. #99

    Domyślnie

    Odkurzyli by blue-printy LXa, nie zmieniali nic poza poprawieniem wyswietlania danych w celowniku, wsadzeniem matrycy i malego monitorka z tylu i mogliby tluc taka odmiane udoskonalana czasem przez nowa matryce przez kilkadziesiat lat. Nie rozumiem dlaczego do dzisiaj nikt nie zrobil malego aparatu z duza matowka i manualna ostroscia. Canon T90D, Nikon FM3D, Penatax LXD czy Olympus OM4D. Tego ostatniego z Zuiko 28mm f2 sam bym kupil.

  10. #100

    Domyślnie

    A co z wajchą ?
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

Strona 10 z 28 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •