Close

Strona 62 z 73 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #611

    Domyślnie

    Nie no bez przesady, że zaraz prawie wszystko jest zbędne. Jest masa rzeczy o koszcie powyżej 100 milionów. To odpowiednik kilkudziesięciu złotych - a to oznacza, że są dużo warte dla gracza. Właśnie od dwóch dni jeden taki przedmiot próbuję sprzedać, gdyż nie odpowiada żadnej z moich ulubionych klas - jest dla mnicha, którym na razie nie gram. Jest sporo broni tyle wartych. Jest kilka zestawów też bardzo cennych. Czy ktoś to kupuje? Nie wiem szczerze mówiąc. Dam znać jak coś mi się sprzeda za ładną kwotę.
    Niestety masa przedmiotów to śmieci na sprzedaż NPC w mieście.
    Z wytwarzania przedmiotów, na razie znalazłem potencjalnie jedną rzecz być może wartą poniesionego ryzyka i kosztów. Ale by się o tym przekonać trzeba by mieć tak z 10 milionów na zbyciu, co w moim przypadku nie jest na razie realne.
    Szkoda tylko, że wiele przedmiotów legendarnych ma słabe statystyki. Z jednej strony wypełniają lukę i jest jakiś tam dreszczyk emocji w czasie identyfikacji być może dla kogoś. Ale chciałoby się czasem mieć pewność, że jak coś widzimy znajomego, to znaczy, że jest dużo warte. A tak, trzeba się wczytywać w mały druczek ze statystykami i oceniać, czy dany przedmiot ma sens. Męczące trochę.
    Ostatnio edytowane przez mOSAd ; 26-11-2012 o 04:15

  2. #612

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Nie no bez przesady, że zaraz prawie wszystko jest zbędne. Jest masa rzeczy o koszcie powyżej 100 milionów. To odpowiednik kilkudziesięciu złotych - a to oznacza, że są dużo warte dla gracza. Właśnie od dwóch dni jeden taki przedmiot próbuję sprzedać, gdyż nie odpowiada żadnej z moich ulubionych klas - jest dla mnicha, którym na razie nie gram. Jest sporo broni tyle wartych. Jest kilka zestawów też bardzo cennych. Czy ktoś to kupuje? Nie wiem szczerze mówiąc. Dam znać jak coś mi się sprzeda za ładną kwotę.
    Niestety masa przedmiotów to śmieci na sprzedaż NPC w mieście.
    Przypomnę, że cały czas mowa była o rzeczach poniżej 60 lev legendarach i setowych, które znajduje się na normal, nightmare i hell - bo o to było pytanie pierwotne.

  3. #613

    Domyślnie

    Ja tam 1 raz przejdę grę dla przyjemności na poziomie normal, kolejne, wyzsze poziomy będą dla zarabiania kasy, kto wie, może coś sprzedam na AH za realną gotówkę wiadomo że to mało i żyć z tego nie będę, ale zawsze jakiś jeden super przedmiot po wymianie na realną gotówkę będzie mógł zafundować inną oryginalną grę

    Dodatkowym optymizmem napwa fakt, że z nowymi łatkami mogą dodawać nowe questy, co jeszcze bardziej umili grę.
    ;]

  4. #614

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Ja tam 1 raz przejdę grę dla przyjemności na poziomie normal, kolejne, wyzsze poziomy będą dla zarabiania kasy, kto wie, może coś sprzedam na AH za realną gotówkę wiadomo że to mało i żyć z tego nie będę, ale zawsze jakiś jeden super przedmiot po wymianie na realną gotówkę będzie mógł zafundować inną oryginalną grę

    Dodatkowym optymizmem napwa fakt, że z nowymi łatkami mogą dodawać nowe questy, co jeszcze bardziej umili grę.
    Mnie się już dwukrotnie gra zwróciła, a jakby sprzedał cały swój sprzęt (lub jeśli nie sprzęt to złoto za niego) to z 50 eur pewnie by wpadło znów. Jest szansa, ale adekwatnie do rozegranych godzin to wiadomo, zarobić się nie da

  5. #615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
    Mnie się już dwukrotnie gra zwróciła, a jakby sprzedał cały swój sprzęt (lub jeśli nie sprzęt to złoto za niego) to z 50 eur pewnie by wpadło znów. Jest szansa, ale adekwatnie do rozegranych godzin to wiadomo, zarobić się nie da
    Wszystko zależy jakie masz koszty godziny pracy...
    Pół azjatyckiego świata zarabia na utrzymanie w ten sposób...

  6. #616

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Wszystko zależy jakie masz koszty godziny pracy...
    Pół azjatyckiego świata zarabia na utrzymanie w ten sposób...
    Myślałem, że mieszkamy w Polsce (Nawet najniższa krajowa)

    A co do Azji, to tak, wiem o tym.

  7. #617

    Domyślnie

    A co ma do tego najniższa krajowa?
    To jeden z głupszych pomysłów, jak ktoś chce pracować za 700 zł miesięcznie to nie może? Bo co, bo ktoś tak wymyślił?...

  8. #618

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    A co ma do tego najniższa krajowa?
    To jeden z głupszych pomysłów, jak ktoś chce pracować za 700 zł miesięcznie to nie może? Bo co, bo ktoś tak wymyślił?...
    To jest OT i ja w niego nie wchodzę.

  9. #619

    Domyślnie

    Właśnie mi stykną małe wygrane :P tak żeby jakąś gierkę za 40zł zakupić za to fajnie będzie łazić po mapie i zabijać potwory, a od czasu do czasu wymienić to co z niego wypadnie na jakąś nową grę
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 27-11-2012 o 00:08
    ;]

  10. #620

    Domyślnie

    Najlepiej to mają hakerzy: http://allegro.pl/diablo-3-gold-zlot...808606507.html

    Zhackuje sobie 220 razy po 100 milionów sztuk złota w grze i sprzedaje paczkami za 100zł, już zarobił 1300zł sprzedając 13x po 100KK... Nic tylko zostać hackerem. NO bo przecież nie uzbierał legalnie grając 22 miliardy sztuk złota....?
    ;]

Strona 62 z 73 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •