Rozpłatanie generuje 6 punktów furii...
Szukaj
Kurde, z rok nie gralem, dzisiaj wchodze na swoje konto a tam 0 postaci..
Wie ktos kiedy sie zaczyna nastepny sezon?
.
Ja i moja żona mamyAle tymczasem nie ma kiedy dobrze się rozkręcić, 25 paragon wbiłem do tej pory.
Trochę bloguję.
ja tam nie gram sezonów... obecnie jeśli wygospodaruję trochę czasu będę walczył aby dojść moim Barbem do 300 paragonu... brakuje mi jeszcze jakieś 45...
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
Diablo-srablo, PoE!![]()
![]()
![]()
![]()
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.
No właśnie, w temacie PoE... gra ktoś coś?Może warto będzie założyć nowy wątek i wymienić doświadczeniami...
O cześć! Ty jeszcze żyjesz
Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Skontaktuj się z nami