Close

Strona 12 z 73 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #111

    Domyślnie

    Ma, język zmieniasz sobie dowolnie w menu gry, dociąga brakujące pliki (pełna paczka ok. 2GB).

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Czyli co, powtórka z rozrywki jak to było w przypadku starcrafta2? Odcinanie kuponów do świetnych wcześniejszych tytułów?
    Też ludzie narzekali, że zbyt kolorowy, wręcz jak gra dla dzieci, do tego cena kosmiczna, a do dyspozycji tylko 1/3 tego co w SC1, bo dali tylko rozrywkę ludkami.
    Mówienie o odcinaniu kuponów w przypadku kontynuacji wydanej po 10 (SC2) czy 12 (D3) latach jest trochę nie na miejscu IMHO. A co do SC2 - w multi można grać wszystkimi rasami, a ta gra przecież multiplayerem stoi.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    ma, język zmieniasz sobie dowolnie w menu gry, dociąga brakujące pliki (pełna paczka ok. 2gb).
    .
    Skoro paczka tyle waży to chyba jest to od razu z polskim dubbingiem ??

  3. #113

    Domyślnie

    Tak, mówię o pełnej paczce językowej, nie wiem, ile zajmują same napisy.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  4. #114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Tak, mówię o pełnej paczce językowej, nie wiem, ile zajmują same napisy.

    W każdym razie to dobra informacja... tak powinni postepowac wszyscy producenci.

  5. #115

    Domyślnie

    Ta opcja jest w praktycznie każdej grze, która jest na Steamie.

    A polskie tłumaczenie jest jak dla mnie zbyt elo-zabawne - mięsny jeż, achievement "co ja pacze" czy pastorał Nathanka starsznie IMHO rozwalają klimat. Takie rzeczy to w Deathspank czy Torchlight, a nie Diablo.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  6. #116

    Domyślnie

    jutro poszukam w empikach, może MM, wiecie czy jest w Warszawie?
    D7000; SB - 910; N10 - 24; N18 - 200 VRII; N70 - 300 VR G IF-ED; N35 / 1.8G; N105 / 2.8 VR MICRO + podpórka + FT2

  7. #117

    Domyślnie

    Gdyby komuś zbywał kod to chętnie przygarnę, nie załapałem się na betę a z racji kontrowersji chętnie spróbuję przed ewentualnymi zakupami.

    Z góry dzięks.

  8. #118
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    ta opcja jest w praktycznie każdej grze, która jest na steamie.

    a polskie tłumaczenie jest jak dla mnie zbyt elo-zabawne - mięsny jeż, achievement "co ja pacze" czy pastorał nathanka starsznie imho rozwalają klimat. Takie rzeczy to w deathspank czy torchlight, a nie diablo.
    leze !

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez soja Zobacz posta
    jutro poszukam w empikach, może MM, wiecie czy jest w Warszawie?
    Widzę, że nadzieja umiera ostatnia...


    Ale daj znać, jakbyś gdzieś znalazł
    Pozdrawiam,
    Marcin

  10. #120

    Domyślnie

    Ja się przypomnę iż rownież przygarnąłbym guest key .

    A może gra ktoś na i5 z wbudowaną w nim HD3000 i podzieli się wrażeniami jak to chodzi?
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 12 z 73 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •