Wyjaśnijcie mi parę rzeczy...
1. Co to jest farmienie?
2. Co to znaczy mp4 mp10 itp? Bo SP0 - SP10 to rozumiem siła potworów.
3. Co to jest dps?
4. Czy jak utworzę postać na single player to tą samą postać mogę grać multi i prywatne drużynowe zadania robić czy do singla jest osobna postać a do multi osobna?
5. Co to są ubery?
6. Blizzard nie wspiera internetu mobilnego i WIFI - czy to oznacza że jeśli w domu mam router i nie podłączam kompa do sieci po kablu LAN to będę miał problemy z graniem?
7. Czy rzadkie, z zestawu oraz legendarne przedmioty można znaleźć na poziomie trudności normalnym czy tylko na inferno takie rzeczy?
8. Poziom 60 jest do zdobycia dopiero na inferno? Jaki poziom postaci mogę uzyskać przechodząc grę na poziomie normalnym?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami