Chyba tak jest ze wszystkim, że im bardziej w las to więcej drzew..
Jak pójdziemy w skrajności obojętnie w jakiej dziedzinie to można się zatracić.
Jak zaczynałem swoją przygodę z hobby biegowym to też sobie tłumaczyłem, że to najtańszy sport, a jak przyszedł czas na wyjazdy na imprezy biegowe, maratony i inne eskapady cało weekendowe to z kasy zaczęło ubywać.
Jedna taka impreza i pół obiektywu jest.
A swoją drogą wracając do temetyki forum to na takich imprezach małpki sprawdzają się idealnie
Statyw Velbona mam df50 - póki środek ciężkości jest blisko puszki to sprawdza się fajnie![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami