Ja wymieniam zumy na stałki, tylko że ja focę amatorsko.
Na wesela chyba zum lepszy.
Szukaj
Ja wymieniam zumy na stałki, tylko że ja focę amatorsko.
Na wesela chyba zum lepszy.
D600
14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
28-75,70-210
Ogólnie też jestem zdania że 28 1,8 może się fajnie spisać np w kościele gdzie trochę brak światła... światło i gabaryty jak najbardziej na plus... Ale zawsze zdecydowana większość 24-70 określi jako "króla"... a jak z AF w 28 1.8 ? czy nie będzie się gubił ?
Skontaktuj się z nami