Szukaj
Ja ze stackami mam 105... czyli tez bez szalu ale kiedys dobije do 100 poziomu mistrzowskiego :P narazie 11 i 1/4
W koncu udalo mi sie cos sprzedac za jakies lepsze pieniadze - 2mln, ale to i tak kropla w morzu potrzeb...
Jesli ktos z was ma jakis zlom do oddania to chetnie przygarne.
.
No ,panowie dzisiaj pacz 1.05... Legendy mają się sypać jak niebieskie a moby padać już od groźniejszego spojrzenia
Pochwalić się kto pierwszy wykuje pierścionek z płomyczka piekeilnego![]()
Skontaktuj się z nami