Close

Strona 50 z 73 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #491

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seler Zobacz posta
    Panowie, co by tu zmienić najpierw w moim bida-ekwipunku żeby takich wcirów nie dostawać na II akcie: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/S...8/hero/7776773
    Ja gram Barbarzynca takze Ci nie pomoge ale wejdz na http://eu.battle.net/d3/pl/forum/2823442/ i tam Ci pomoga

  2. #492

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Ja gram Barbarzynca takze Ci nie pomoge ale wejdz na http://eu.battle.net/d3/pl/forum/2823442/ i tam Ci pomoga

    Na razie poczekam na pacza 1.05, ma być łatwiej a ja utknąłem na Belialu... już parę razy byłem tuż tuz ale zawsze mnie na końcówce załatwi... :/
    Znudziło mi się farmienie golda, żeby kupić cokolwiek sensownego trzeba startować z minimum 10kk golda co przy wydajności rzędu 150k na 1h to bym musiał bite 7h biegać i farmić w kółko Ia, a szkoda mi na to czasu.

  3. #493

    Domyślnie

    yhymmmm. . . a teraz powiedzcie proszę , czy warto?? czy 180 zł lepiej przeznaczyć np na coś innego.

  4. #494

    Domyślnie

    do tej pory się nie przełamałem, żeby kupić.
    widzę po sobie, jak mnie ciągnie do odpalania diablo na guest key.
    pograłem w pierwszy wieczór, w drugi ....
    od tamtego czasu leży zainstalowane na dysku i nietknięte. jakoś od czerwca
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  5. #495

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    yhymmmm. . . a teraz powiedzcie proszę , czy warto?? czy 180 zł lepiej przeznaczyć np na coś innego.
    Ja gram do tej pory.

  6. #496

    Domyślnie

    w tej grze zabawa zaczyna się dopiero na inferno czyli lvl 60 +

  7. #497

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sendilkelm Zobacz posta
    Ja gram do tej pory.
    Ja też Wczoraj wypadł pierwszy legendar, crap jakich mało ale zawsze :P
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  8. #498

    Domyślnie

    ja tam mam dopiero 51 level wbity i jeszcze do inferno nie dolazłem... ale ja sobie gram z doskoku, dla frajdy a nie farmie i nie grinduje jak widze ceny itemów na AH to mnie głowa boli... ja mam ze 150k a tam już grube miliony za byleco
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  9. #499

    Domyślnie

    Kołczu, daj battletaga
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  10. #500

    Domyślnie

    ale to wieczorkiem
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

Strona 50 z 73 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •