Szukaj
Z przyjemnością tyle że ja jestem z C
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/punky-2275/
fulfrejm
to i ja dorzuce siebie
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/login87-1656/
To i ją się piszę![]()
Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.
Pokonalem Azmodana na infernojupi !! ( za 1 razem
![]()
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Y...44/hero/941969
Jak by ktoś potrzebował pomocy to można się odezwać. Do końca 3 aktu spokojnie przeciągnę na plecach![]()
Panowie, co by tu zmienić najpierw w moim bida-ekwipunku żeby takich wcirów nie dostawać na II akcie: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/S...8/hero/7776773
Skontaktuj się z nami