Close

Strona 53 z 73 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #521

    Domyślnie

    Chcialem sie pochwalic Wlasnie znalazlem Plemienny Pas Niesmiertelnego Krola JUPI

  2. #522

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    Chcialem sie pochwalic Wlasnie znalazlem Plemienny Pas Niesmiertelnego Krola JUPI
    Nie mogłeś na mnie do wieczora poczekać? Ostatnio kradniesz mi cały drop :P

  3. #523

    Domyślnie

    A ja zniechęcony brakiem dropu już nawet stwierdziłem że wydam te 10E żeby kupić trochę golda coby ruszyć do przodu, a tu okazuje się że jakieś #@&* tokeny są potrzebne albo aplikacja na telefon tylko oczywiście nokii nie obsługują bo po co... a za uzbierane 1,7kk to nic sensownego nie jestem w stanie zakupić...

  4. #524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seler Zobacz posta
    A ja zniechęcony brakiem dropu już nawet stwierdziłem że wydam te 10E żeby kupić trochę golda coby ruszyć do przodu, a tu okazuje się że jakieś #@&* tokeny są potrzebne albo aplikacja na telefon tylko oczywiście nokii nie obsługują bo po co... a za uzbierane 1,7kk to nic sensownego nie jestem w stanie zakupić...
    Tokeny są ze względu bezpieczeństwa, jeśli w grę wchodzą pieniądze, to chyba dobrze? Co do dostępności tokenów, to już inna sprawa.

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez seler Zobacz posta
    A ja zniechęcony brakiem dropu już nawet stwierdziłem że wydam te 10E żeby kupić trochę golda coby ruszyć do przodu, a tu okazuje się że jakieś #@&* tokeny są potrzebne albo aplikacja na telefon tylko oczywiście nokii nie obsługują bo po co... a za uzbierane 1,7kk to nic sensownego nie jestem w stanie zakupić...
    może od razu kup najlepszy gear i zapomni o graniu... przecież chodzi o to żeby szukać + w d3 kupować ekwipunek farmić ile wlezie, skoro nie masz z tego przyjemności wpakuj te pieniądze w coś sensownego bo z nowym gearem po paru godzinach dalej będzie nudno..

  6. #526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    może od razu kup najlepszy gear i zapomni o graniu... przecież chodzi o to żeby szukać + w d3 kupować ekwipunek farmić ile wlezie, skoro nie masz z tego przyjemności wpakuj te pieniądze w coś sensownego bo z nowym gearem po paru godzinach dalej będzie nudno..
    O właśnie, to też. Chociaż teraz pewnie ludzie chcą kupić szybko dobry Gear, żeby móc złożyć infernlaną machinę i dlatego jest płacz.

  7. #527

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    może od razu kup najlepszy gear i zapomni o graniu... przecież chodzi o to żeby szukać + w d3 kupować ekwipunek farmić ile wlezie, skoro nie masz z tego przyjemności wpakuj te pieniądze w coś sensownego bo z nowym gearem po paru godzinach dalej będzie nudno..
    NIe na samej farmie gra polega. Utknąłem na belialu i ruszyć nie mogę od dłuższego czasu. Biegać w kółko po Ia żeby coś trafić albo uzbierać wystarczająco golda na zakupy w ah wymaga masakrycznej ilości czasu, przy wydajności rzędu 150k na godzinę. Nie mogąc poświęcić (a i w sumie nie chcąc) na grę więcej niż półtorej godziny dziennie a i to nie co dzień, policz ile czasu potrzebuję żeby uzbierać wystarczająco dużo złota by kupić sprzęt pozwalający na poziomach wyższych niż IIa nie mówiąc o rzeczach typu machina infernalna lub by sprawnie farmić na jakimś sensownym poziomie np a3 mp4 to policz ile godzin muszę stracić, godzin które mogę przeznaczyć na całe mnóstwo innych aktywności którymi się zajmuję; zaczął się sezon warzelniczy, zimowy trening wspinowy, który wymaga reżimu, wracam do szkicowania to też wymaga czasu, nie mówiąc o foto, książce i oczywiście Małżonce której jakiś czas też trzeba przeznaczyć.

    Podsumowując, jeśli ktoś nie może/ nie chce poświęcić grze więcej niż godzinę dziennie, to zakup golda bywa jedynym rozwiązaniem. Zresztą nie wierzę iż ktoś jest w stanie kupować gear za 100kk grając choćby i po trzy godziny dziennie, no chyba że dropnęło mu parę razy coś za kilkadziesiąt milionów...

  8. #528

    Domyślnie

    ...ale masz lata na granie, mówię Ci jak będzie.. kupisz gear przejdziesz na inferno ( co teraz jest możliwe na słabym gearze z grupą ) i ładnie podziękujesz bo endgame to ciągła farma, a Ty czasu na bycie e-rolnikiem jak widać nie masz, ale jak hajsu nie szkoda to droga wolna.

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darkmajin Zobacz posta
    ...ale masz lata na granie, mówię Ci jak będzie.. kupisz gear przejdziesz na inferno ( co teraz jest możliwe na słabym gearze z grupą ) i ładnie podziękujesz bo endgame to ciągła farma, a Ty czasu na bycie e-rolnikiem jak widać nie masz, ale jak hajsu nie szkoda to droga wolna.
    Ale ja jestem na inferno...od dwóch miesięcy chyba IIa nie mogę skończyć solo. A bieganie w kółko po Ia nudne trochę jest...

  10. #530

    Domyślnie

    A czemu nie w teamie?

Strona 53 z 73 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •