Naprawdę dziwne to jest. Jedni narzekają, że zbyt różni się od poprzednich wersji i dlatego jest kiepskie, bo to już nie jest to samo co d1 czy d2. Ty z kolei mówisz, że nudne, bo wszystko już było. Ja się pytam co było? Chyba tylko pseudo-losowe mapy, bo większość rzeczy jest nowatorskich.
@RobertMiernik
Ale zrozum, że ta gra to nie RPG czy cRPG i nie ma polegać na robieniu to nowych misji. Czy kupując symulator lotu oczekujesz, że będzie można jeździć samochodem? Chcesz misji zagraj w mmorpg.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami