Close

Strona 27 z 38 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 377

Wątek: IO

  1. #261

    Domyślnie

    A wieczorkiem 3:2 dla Polski. A potem łatwy półfinał z Niemcami.

  2. #262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piter123789 Zobacz posta
    A wieczorkiem 3:2 dla Polski. A potem łatwy półfinał z Niemcami.
    Ja typuję dla Polski 3:1

    1:0, 1:1:, 2:1, 3:1

  3. #263

    Domyślnie

    Nie pogniewałbym się wcale, chociaż mało jest meczów w historii spotkań tych 2 krajów, które kończyłyby się szybciej, niż w 5ciu setach.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 08-08-2012 o 21:40 Powód: meczy->meczów

  4. #264

    Domyślnie

    Dobrze, że chociaż macie nadzieję na sukces...

    Ja chyba nie obejrzę, za bardzo będę się denerwował...

  5. #265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mycza Zobacz posta
    Ja chyba nie obejrzę, za bardzo będę się denerwował...
    napij się neospazminy.

  6. #266
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Włochy, Brazylia, Bułgaria no i ... Rosja to zespoły, które utworzą pary półfinałowe.
    manfred no no ładnie wytypowałeś jeszcze ino ruskie nam wkroją i 3 tys na zakładach w kieszeni.

  7. #267
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    manfred no no ładnie wytypowałeś jeszcze ino ruskie nam wkroją i 3 tys na zakładach w kieszeni.
    Zapomnij @manfred

    Edit: Amerykanie w 3 secie z Włochami zaczynają wyglądać tak, jak Włosi w 4 secie w meczu z Polakami, czyli biednie strasznie, a miny mają bardzo nietęgie
    Ostatnio edytowane przez sprychu ; 08-08-2012 o 18:21
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  8. #268

    Domyślnie

    3:0 dla Wlochow...czyli oplacalo sie zajac 4 miejsce w naszej grupie

  9. #269

    Domyślnie

    Zobaczycie jak się nasze Orzełki rozkręcą jak ich ruscy zagrywką będą bombardować.

  10. #270

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    3:0 dla Wlochow...czyli oplacalo sie zajac 4 miejsce w naszej grupie
    Szok

Strona 27 z 38 PierwszyPierwszy ... 17252627282937 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •