Close

Strona 19 z 38 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 377

Wątek: IO

  1. #181

  2. #182

    Domyślnie

    Dali d...y po całości
    Półfinały pewny nie jestem...

  3. #183
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    E tam bukmacherska pewnie jakaś poszła w ruch. Nasi spokojnie wejdą do półfinałów

  4. #184

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    E tam bukmacherska pewnie jakaś poszła w ruch. Nasi spokojnie wejdą do półfinałów
    Po dzisiejszym meczu, nie jest to takie oczywiste... Obyś miał rację...

  5. #185
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Jedno wiemy na pewno, na 1 miejsce w grupie szans już nie mamy żadnych, nawet teoretycznych, czyli zagramy albo z Rosją albo z Brazylią.
    Najgorsze jest to, że po dzisiejszym meczu, tak naprawdę to nic nie wiadomo. To, że Polacy potrafią świetnie zagrać, można było w tym roku zobaczyć niejednokrotnie, także na IO. Po meczu z Włochami nie zagraliśmy już jednak ani jednego tak naprawdę dobrego spotkania. Dużo błędów własnych, kiepska zagrywka (czasami coś tam zaskoczy), bardzo przeciętne rozegranie, brak pewności siebie - i to wszystko nie bardzo wiadomo dlaczego, bo przecież Polacy to świetni siatkarze.
    Ale myślę, że spokojnie możemy ćwierćfinał wygrać, wystarczy zagrać tak jak w LŚ, coś musi zaskoczyć i będzie nieźle, a nawet bardzo dobrze. Tym bardziej, że jednak na mocniejszego przeciwnika mobilizacja będzie dużo większa, a i za ten dzisiejszy mecz, tragiczny w ich wykonaniu, powinni chcieć się zrehabilitować.
    A Bułgarzy i Włosi zagrają o 1 miejsce, ale też o to, żeby przypadkiem 4 nie zająć, co jest całkiem realne. W dalszym ciągu jest ciekawie. Ja bym tam chętnie obejrzał w 1/4 mecz USA - Włochy
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  6. #186

    Domyślnie

    Ja już straciłem wszelką wiarę w medal...
    My Polacy tak mamy, że nie potrafimy wyciągać konsekwencji z porażek, mz psychika też słaba....

  7. #187
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Stary więcej wiary ja to nawet se kupiłem szalik jak nasi kopacze grali tak sie napaliłem i teraz też będzie dobrze.

  8. #188

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    Mam nadzieję, że nasi zagrają z Australią lepiej niż dzisiaj z GB, i gładko wygrają 3:0. Bo ten dzisiejszy mecz to jakiś nadzwyczajny w naszym wykonaniu nie był.
    Nie był, gramy coraz gorzej. Posypaliśmy się przed samym ćwierćfinałem. Kiepsko to widzę.
    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    A Bułgarzy i Włosi niech kombinują, jak tu się uchronić od 4 miejsca
    Chwilę temu wszystko wyglądało tak fajnie.... A teraz to albo Włosi, albo Bułgarzy będą nr 1. Stawiam na Włochów.
    Cytat Zamieszczone przez marcus777 Zobacz posta
    .. To nie ta sama Polska co w lidze światowej,
    Niestety. Jedne dobry mecz z Włochami no i zrobili swoje z Argentyną i GB. Z meczu z GB nie da się wyciagnąć wniosków, ale po dzisiejszym meczu coś można poanalizować.
    Zaszedł jakiś z dwóch przypadków:
    -lekceważymy przeciwnika (Australia) i nie potrafimy odwrócić meczu gdy on idzie źle
    -są strasznie spięci i stremowani Olimpiadą.
    Jedno i drugie bardzo źle wróży.
    W każdym razie nie ma już nic z pewności siebie jaką dało wygranie wielu meczy w Lidze Światowej. Przeciwnicy już się nas nie będą bali, a nasi ....
    To źle, że mieliśmy słabą grupę. Gramy coraz gorzej. Nie ma zgrania, a są nerwy. Jak oni wyjdą na ćwierćfinał?
    Zapomnijmy o tym, że byliśmy faworytem do złota, bo nie wiadomo, czy wejdziemy do czwórki. I Anastazi nagle nie będzie super trenerem. Miało być po 10 latach Brazyli panowanie Polaków przez kilka sezonów. A tymczasem nadal może być, że po imprezie świetnej mamy imprezę słabą.
    Obym się mylił i taka nasza gra była tylko z powodu braku mobilizacji. Bo jestem fanem siatkówki. I chcę medalu. Jakiegokolwiek.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  9. #189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Stary więcej wiary ja to nawet se kupiłem szalik jak nasi kopacze grali tak sie napaliłem i teraz też będzie dobrze.
    Więcej wiary, po przegranym z Australią... Brak koncentracji, konsekwencji, wzięcia odpowiedzialności itp., nie napawa nadzieją w walce o półfinał z Rosją lub Brazylią, skoro tak zagraliśmy z Australią... Mogliśmy dostać słabszego rywala w ćwierćfinale i byłoby łatwiej, mniej energii by nas to spotkanie kosztowało...

    Jak odpadniemy, stanie się to na własne życzenie, bo jak to inaczej wytłumaczyć...
    Można też powiedzieć, że żeby zagrać o medal, trzeba wygrywać z każdym rywalem...

  10. #190

    Domyślnie

    Janikowski ladnie walczy w zapasach... to tak na marginesie

    EDYTA: I pokonal Turka
    Ostatnio edytowane przez GeparD ; 06-08-2012 o 14:33
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

Strona 19 z 38 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •