Argentyna-Bułgaria 3:1. Tym samym zrównaliśmy się punktami z Bułgarią. Stosunek w setach mamy taki sam, na małe punkty ich miażdżymy, tylko nie wiem czy przypadkiem pierwszeństwa nie ma bezpośrednie spotkanie. Z relacji w TV wynika, że mamy już pierwsze miejsce w tabeli, bo przy tej samej ilości punktów, decydują "małe punkty". Jeżeli to prawda, to teraz trzeba tylko ograć Kangury 3:0, i już nie będzie żadnych wątpliwości. A Bułgarzy i Włosi niech kombinują, jak tu się uchronić od 4 miejsca![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami